Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Garip Alışkanlıklar

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Garip davranışlarınız, alışkanlıklarınız veya da huylarınız var mı? Ben kıyafet mağazasında gezerken gördüğüm her kıyafete dokunurum. Gıda maddesi tüketmeden önce onu koklarım. Durup dururken kolumu ya da bacağımı birden hareket ettirip kendi kendime gülerim. Aynı şekilde kendi kendime komik yüz şekilleri yapıp gülerim.

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
Ilk kez yediğim yiyecekleri ben de koklarım. Bazen de okuduğum kitapları koklamak gibi bi huyum var, hoşuma gidiyor kitap kokusu.
Küçükken arabaların plakalarındaki sayılarla dört işlem yapardım artık yapmıyorum.

Konu Sahibi
Haney 🍯

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Ilk kez yediğim yiyecekleri ben de koklarım. Bazen de okuduğum kitapları koklamak gibi bi huyum var, hoşuma gidiyor kitap kokusu.
Küçükken arabaların plakalarındaki sayılarla dört işlem yapardım artık yapmıyorum.
Ben plakalardaki harflerle kelime türetmeye çalışırdım

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Tükenmez kalemle yazmayı daha çok seviyorum yazıların birazı soluk birazı koyu olması hoşuma gitmiyor
Ekmeğin arasına tuz koyup yemeye bayılıyorum sksjks
Yediğim bir şeyin içindekilere özelliklede protein bölümüne bakıyorum
Birde ramazan ayında ışığı yanan pencereleri sayıyorum ksjsk İnternette hiç ışık yanmayanlara gavur apartmanı diyorlardı artık bende öyle yapıca skjs

marin

Trainee
Tepki
639
Benim sallanma alışkanlığım var. Özellikle bir şeye odaklandıysam farkında olmadan sallanıyorum. TV izlerken mesela. Bazen kendim farkediyormuş bazen annemler farkettiriyor.
Koklama huyu bende de var. Yemekleri yemeden önce bi koklarım hep.

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,106
Benim sallanma alışkanlığım var. Özellikle bir şeye odaklandıysam farkında olmadan sallanıyorum. TV izlerken mesela. Bazen kendim farkediyormuş bazen annemler farkettiriyor.
Hsjejekekme aynısından var akddmmdmd annem sürekli kızıyor snsnsmld

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,868
şarkı dinlerken bölünmesinden nefret ettiğim için bölündüğü her zaman başa sararım
dudağımla çok oynarım
kendi kendime konuşurum
evde aradabir çılgınlar gibi dans ederim
daha bir çok şey vardır da aklıma gelenler bunlar

Tepki
1,364
Garip davranışlarınız, alışkanlıklarınız veya da huylarınız var mı? Ben kıyafet mağazasında gezerken gördüğüm her kıyafete dokunurum. Gıda maddesi tüketmeden önce onu koklarım. Durup dururken kolumu ya da bacağımı birden hareket ettirip kendi kendime gülerim. Aynı şekilde kendi kendime komik yüz şekilleri yapıp gülerim.
Farketmeden nefesimi tutuyorum ve derin bir nefes alma ihtiyacı hissedene kadar bunun bilincinde olmuyorum. Özellikle odaklandığım bir iş yaparken bu alışkanlığım daha çok ortaya çıkıyor. Doğru nefes alma teknikleri çalışmam lazım aslında.

Konu Sahibi
Haney 🍯

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Farketmeden nefesimi tutuyorum ve derin bir nefes alma ihtiyacı hissedene kadar bunun bilincinde olmuyorum. Özellikle odaklandığım bir iş yaparken bu alışkanlığım daha çok ortaya çıkıyor. Doğru nefes alma teknikleri çalışmam lazım aslında.
Aynısı bende de var.

Konu Sahibi
Haney 🍯

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Çok sıkıntılı bir alışkanlık. Kız kardeşim beni hep uyarıyor bunun için. "Ne zaman seninle yanyana gelsem benim de ritmim bozuluyor" diye beni azarlıyor. Ama gerçekten çoğu zaman bunu yaptığımın farkında bile olmuyorum.
Evet kötü bir durum. Dediğin gibi nefes egzersizleri falan yapmalıyız.

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,106
Bunun benzeri var bende
uzanırken yanımda yastık varsa nefesim kesilen kadar yüzüme basıyorum. neden yaptığımı da anlamıyorum🤷

Konu Sahibi
Haney 🍯

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Üstümde bir şey örtülü olmadan uyuyamıyorum. Bir de örtüldüğüm şeyin altına kulağımı sokmadan uyuyamıyorum

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,126
Sağ elim ıslaksa dayanamayıp sol elimi de ıslatıyorum. Bir elimin kuru kalmasına dayanamıyorum 🤦 kışın yıkanan kazakları makineden alamıyorum, o gıc gıc ses geliyor ya dokununca, ruhum bedenimi terk ediyor sanki 😵💫
Sinirlenince, heyecanlanınca ya da herhangi bir duygu yaşayınca alt dudağımı ısırıyorum. Ne zaman dudağım acımaya başlıyor o zaman farkına varıyorum 🥲 asla bir tane kulaklığı takıp müzik dinliyemem. Kısacası bir şeylerin tek olmasını sevmiyorum 😂

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Üstümde bir şey örtülü olmadan uyuyamıyorum. Bir de örtüldüğüm şeyin altına kulağımı sokmadan uyuyamıyorum
Sırf bunun için kışı bekliyorum resmen sksjk yazın yalandan ince örtüde alsam çok sıcak oluyor üstüm örtükken ki uyku kalitemi hiçbir şeye değişmem ama kalkınca donmaktan da nefret ediyorum😭

Konu Sahibi
Haney 🍯

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Kahve yaptığımda kenarda duran köpüklere üfleyerek daire çizdiriyorum onlara