Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Önemli Geleneksel 2. Forum Ağası Yarışması - Başarılar

Netizen

Üst Yönetici
Tepki
2
Merhaba arkadaşlar, Forumun Ağasını seçeceğiz. Seçilen kişiye Rozet verilecek. Ağanın1 ay dokunulmazlığı olacak. Ayrıca ekstra yetkileri olacak. (Daha fazla özellik kullanabilecek forumun. 1 ay sonunda Ağamıza meydan okuyup alaşağı edebilirsiniz tahtından!

Herkes Aday Olabilir, Modlar ve adminler dahil.

Verilecek Rozet:

aga.png

Ağa adayınızı mesaj atarak belirtin.

Adaylar:

1-
2- @Bloom🔥
3- @Tubisss
4- @JkunTavşanDişleri
5- @forchrysalis
6- @kayısı

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Aynen bu sefere hile yapanı direk uyarı vercem. Geçenki gibi müsemma yok. Eğer 2 hesap açarsa ana hesapta ban.

Bak bunlar senin telefonundan girdiğin hesaplar :sneaky:

@bbequitedontcry eğer sen bloom değilsen hesabının şifresini öğrenmiş.

Ekli dosyayı görüntüle 6123
ban yediği zaman banı kaldırılınca hesabı bir türlü düzelmedi sayfa yüklenmiyordu falan ben de forumda takılaiblmesi için kendi hesabımı verdim

NetizenAdmin

Üst Yönetici
Tepki
580
Oylama açık olsun. Çok fazla ciddiye almasın kimse bunu, sonra niye bana oy vermedin gibi saçma tartışmalar, laf sokmalar olmasın. Bunun gibi ya da gruplaşmaya dair herhangi bir şey görürsek direk uyarı alır. Bunu ağa seçilen kişi yaparsa ağalığı alınır. Ben böyle düşünüyorum.

NetizenAdmin

Üst Yönetici
Tepki
580
Niye bana oy vermedin tarzı şeyleri şaka yoluyla söylediğimiz belli oluyordur diye düşünüyorum. 3 seçimde de seçim sonrası gruplaşma olmadı. Bunda da olmayacağını umarak oylamanın açık olması taraftarıyım ben de.
Tabi ki, karşı taraf şakadan rahatsız olduğunu dile getirirse uyarırız. Bir böyle deneyip görelim bakalım.

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Ortalığı biraz kızıştıralım hadi, ben de aday olayım. lkjsdgflkgşfl