Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Önemli Geleneksel 2. Forum Ağası Yarışması - Başarılar

Adaylar

• Kullanılan toplam oy
    61
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Netizen

Üst Yönetici
Tepki
2
Merhaba arkadaşlar, Forumun Ağasını seçeceğiz.

Adaylar:

1- @kayısı
2- @Tubisss

3- @JkunTavşanDişleri
4- @forchrysalis
5- @Bloom🔥

Pazar akşamı saat 20.00 da biter. (Veya adaylar aralarında anlaşırlarsa erken bitirebiliriz)

Forum Ağası:
Forum tarafından seçilen kişi. Seçilmeden MAX 1 AY tahta kalabilir. 1 ayı doldurduktan sonra eğer makamdan indirilemezse 1 AY daha devam eder. Makamdan indirilene kadar devam eder. (Oylama ile makamdan inebilir)

aga.png

Kazanan kişiye:
  1. 1 Rozet verilir. (Ağalık rozeti)
  2. Ekstra yetkiler verilir. (Daha sonra ayrıntılı yazarım)
  3. Forum üyelerinden 2 kişiye Rozet hediye edebilir. (1 tanesini kendine alabilir.)

Akşam PC den giremem diye şimdi başlattım.

Güncelleme:

2 farklı adaya OY verebilirsiniz :rolleyes: :rolleyes:

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Valla kayısıya verecektimde sunoo'yu görünce tubişe verdim
Jump In Death GIF

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

@kayısı hanım özür dilerim 😭 kaybederseniz,ileride kraliçelik seçimlerinde adayliğınız olursa forumda en büyük fanatiginiz ben olacağım.
Aday olunsun bakalım.. bi sonraki kraliçelik seçimlerine lhfgldıgkl

Hoşuma giden avukatlık hikayelerinden dolayı kayısı diyorum 😎
Sırf bu yorum hatrına balkon konuşması yapma şansım olursa bi avukatlık hikayesi daha patlatayım madem skjghdfkgkl teşekkür ederim 💜 💜

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Yanlışlıkla @Bloom🔥 a vermişim. Döndüm bu hatadan hemen :D :D

Diğer seçimlerde değiştirmek serbesti. Eğer değiştirmek isteyen olursa açarım. Bu sefere öyle bir istek gelmediği için fazla açmadım.

*Serbestti derken yine sonradan açmıştım.
ben de diyorum bloom'u destekliyorum diye bana eksi atıp gidip niye bloom'a vermiş LŞDSFKŞDKGŞDSKFSŞDKFDSŞFKSŞ şimdi her şey daha anlamlı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Arkadaşlar sakin olun, bence bu kadar büyütmemizi gerektirecek bir şey yok. Haksızlık olmaması adına Uranyum'un oyunu tekrar Bloom'a verip oy değiştirme sistemini kapatması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü seçim sırasında seçim kurallarının değiştirilmesi pek adil görünmüyor. Nasıl başladıysak öyle bitirelim, en iyisi. Forumda bu tarz kaosların çıkmasını sevmiyorum şahsen. Seçimi kazanacak olsam bile kaos eşliğinde kazanmak istemem açıkçası. :/

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Arkadaşlar sakin olun, bence bu kadar büyütmemizi gerektirecek bir şey yok. Haksızlık olmaması adına Uranyum'un oyunu tekrar Bloom'a verip oy değiştirme sistemini kapatması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü seçim sırasında seçim kurallarının değiştirilmesi pek adil görünmüyor. Nasıl başladıysak öyle bitirelim, en iyisi. Forumda bu tarz kaosların çıkmasını sevmiyorum şahsen. Seçimi kazanacak olsam bile kaos eşliğinde kazanmak istemem açıkçası. :/
comfort ağa.

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Başlangıç için iyiydi ama geliştirilmesi gereken noktalar var👌

Off ağalık rozetim gitmiş. Ben biraz depresyona gireyim
yemin ederim freshlik gelmiş boşver yeni ağamız alınmasın ama rozet aşırı çirkin

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Kayısı'cım bu işler kaossuz olmaz bir kere aaa. Tadı çıkmaz bir kere ayol. Öyle kuru kuru ağalık mı olur? Ağa dediğin ne olur demiştik?
-Zorba
-Despot
-Zalim
-Kaosmaker
-Mafyatik olmalı. Ağalık için özel sınıf açacağım. Tüm incelikleri ile kaostan nasıl zevk alınır ve kaos nasıl çıkarılır hepinize öğreteceğim. Bloom ile ağalık için yaptığımız çirkeflikleri sen ve Tubiş'ten bekliyorum.
Omuzlarıma ağır bir sorumluluk yükü bindi sanırım şu an sgkjdfgf

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Hayır tam Uranyum neden oy değiştirdi diye gaza getirip kaos çıkaracaktım sen araya iyilik meleği gibi girince işler karıştı Uranyum 2 oy kullanma hakkı verdi oysa benim hayalim farklıydı Uranyumu gaza getirip ikimizde ağa yapacaktım 😭😭😭😭😭😭
dgfjhlkgbf iyilik meleği (!) yönümün aniden kötülük meleğine dönüşmesi... şdgfkşdfgd

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
KAOS'luk bir durum yok bence :D

Sabah oyum gitmiş @Bloom🔥 a. Sarhoştum galiba. İçkiliydim bilmem be.

Sonra düzelttim. @Tubisss hemen fark etti. Helal olsun vallahi. Zehir gibi :D

Ama dediğim gibi eski seçimlerde de oy değiştirmeyi açtık. Aha kraliçe sorun :D @CumberLay🔥

Sonra dedim hadi tamam dedim 2 kişiye'de oy atayım. Ben atınca 2 oy limitler 2 ye çıktı. :p
Kaos başlangıcı sezip korkmuştum ama sorun yok şu an. dkjgfşld Bu şekilde de okey bence. dgşldgfii Teşekkür ediyorum açıklama için. 🥲

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...