Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Genclik Dizi Onerisi

minasyy

Trainee
Tepki
312
Onerebileveginiz yabanci genclik dizileri var mı? En son riverdale basladim ama basrol erkeğe gıcık olduğum için 2.bolumden biraktim

Konu Sahibi
minasyy

minasyy

Trainee
Tepki
312
Archie'ye ya da Jughead'e sinir olmayan var mı gerçekten zaten? Nefretimdir. Diziyi bitirdim ama söve söve bitirdim resmen.
Bridgerton'u izlemediysen bakabilirsin.
Belki erken karar verdim ama ilk bölümde anında archie ve betty shipledim sonra veronica(?) Gelip öpüşünce falan aşırı s8nir oldum dizinin sonuna bakmadım ama umarım betty ve archie olmuştur

İzlemedim bakicam teşekkürlerrr

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Suburgatory
Schitt's Creek (komedi)
2 broke girls

Son ikisi çok gençlik dizisi sayılmaz ama ilki lisede geçiyor.

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Euphoria
Ama lexi ve rue hariç hiçbir karaktere empati yapma askim kalbini yaralıyor diğerleri
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Euphoria
Ama lexi ve rue hariç hiçbir karaktere empati yapma askim kalbini yaralıyor diğerleri
Bu arada fezco karakterini çok seveceksin 3. Sezonda da görmeyi çok isterdik ama oyuncusu vefat etti😔

Ü

Üye silindi 187

pretty little liars(baya gerilimli bir dizi ama ana karakterler liseli olduğu için o gençlik çatışmaları büyüme hikayeleri çok güzel sarıyor)
school serisi ben sadece 2017'yi izledim ama 2013 ve 2015 de çok seviliyor.
medcezir(ezel ile birlikte türkiye'nin en iyi dizi uyarlamasıdır.hatta orijinal dizinin yapımcısı uyarlamanın orijinal diziden daha iyi olduğunu söylemiş)

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
oha derry girls izleyen biri?!??! hemen derry girlse benzeyen dizi oner litfen asla ona yakin bi sey bulamiyum olcem uzuntuden
Derry Girls ben de izledim birkaç önce çok güzeldi gerçekten
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Derry Girls
I Am Not Okay With This
The Summer I Turned Pretty
My Mad Fat Dairy