Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Giyim Tarzınız

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Geldi benim konu...

Kış-Sonbahar:

uc-dugme-orgu-hirka-beyazhirka-9630.jpg
sac-orgu-hirka-bej-8001b3.jpeg

Dolabımda hali hazırda mevcut olan iki üründen örnek vereyim dedim. Geniş paça ve dar paça tüm pantolonlara uyum sağlayabiliyorlar ve bu tarz renk renk örgü hırkalarım var, dekolteli olanların içine rengine göre siyah-beyaz-gri atlet tarzı bir şey giyince kombine de uyum sağlıyor, dekolteyi de uygun bir hale getiriyor. Bu tarz hırkaları pantolon rengine göre altın renkli takılarla kombinlemeyi seviyorum. Eğer kot giyiyorsam da gümüş takılar güzel oluyor.

2020-Kisi-icin-Kisa-Mont-Kombinleri-Lacivert-Skinny-Kot-Pantolon-Taba-Bogazli-Kazak-Mont-Topuklu-Ayakkabi.jpg

Şişme mont altına dar paça pantolon da severim ama son dönemlerde dar paçalara olan ilgim innnnanılmaz azaldı. Bakalım bu kış nasıl kombinler yapacağız? KLDGJLDGFK

Yaz-İlkbahar:

ispanyol-paca-pantolon-kombinleri-1.jpg
%C4%B0spanyol-Pa%C3%A7a-Pantolon-Kombinleri-8.jpg

Bol-pa%C3%A7a-pantolon-kombinleri-nas%C4%B1l-yap%C4%B1l%C4%B1r.jpg

Yazın dar şeyler giymekten NEFFFFFFRET ediyorum. Yazın dar paça pantolon giymek yasaklansın. Suç falan sayılsın. Geniş pantolonlar aşktır, gerisi heyecandır. <3

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Ekli dosyayı görüntüle 11514
Ekli dosyayı görüntüle 11515
Genelde klasik kabarık kollu büyük yakalı elbise veya jile tarzı giyerim. Mürebbiye tarzı da diyebiliriz 😂 klasik bir tarzım var genel olarak.
Ekli dosyayı görüntüle 11519
Pantolon da giyeceksem bol pantolonlar bol üstler giyerim.
Ya Çalıkuşu Feride misin sen ?
Çok tatlı 😍
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

@kayısı sen bana hep Extraordinary A. Woo daki kız avukatın kakülsüz hali gibi geliyorsun

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
@@kayısı sen bana hep Extraordinary A. Woo daki kız avukatın kakülsüz hali gibi geliyorsun
ldkgjşldgdlfşgdf şimdi merakımdan gidip diziyi izlicem
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

aaa tarzlarımız benziyormuş hoşuma gitti 💜 💜