Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Görünüşünü En Çok Merak Ettiğiniz Userlar?

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
  • Ağladım
Reactions: inx
Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Ay ben iletişim halinde olduğum herkesi merak ediyorum. Karşılıklı konuşsak nasıl olur, acaba hayal ettiğim gibi mi diye düşünüyorum hep 😔
Görünüş olarak sormuştum ama sen kesin çok ponçik sevimli bir görünüşe sahipsindir. 🤗

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Öncelikle merakınız beni onurlandırdı hanimlar, teşekkür ediyorum. kldjfgşod
İşin komik kısmı şu: Aslında real adımı bilseniz fotoğrafımı çok kolay bulursunuz zira, avukatların kayıtlı olduğu baro levhası dediğimiz şeylerde hem bağlı olduğum Ankara 1 No'lu Barosu'nda hem de Türkiye Barolar Birliği'nde levhada adımı arattığınızda her şeyim ortaya dökülüyor. şldjbşldgf Avukat olmanın hem iyi hem kötü yanı diyelim. :')
Ben senin yanında stajyer olacak avukat adınızı öğrenebilir miyim Kayısı hanımcım. 🤗💓

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
@imruveyyy💙 ben de seni cok merak ediyorum ama biliyorum ki melek gibisindir
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

@Vankedisi🐈☢️ @ahjummademebozuluyorum @esℓem @erigom @Exovelvet @Tubisss @ledzeppelin @ziggystardust @forchrysalis @augustine @bbequitedontcry @imruveyyy💙 @hissizmuzigim sizleri merak ediyorum
Eslem çok güzeldir kesin. Gerçi hepiniz güzelsinizdir de @esℓem benim vay çok güzel diyebileceğim bir görünüşe sahipmiş gibi geliyor

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
ayyyyyyyy oncelikle beni cok onurlandirdiniz asklarim cok tesekkur ederim 😭😭😭😭😘😘😘 ben de hepinizi ayri ayri merak ediyorum ama ayni zamanda etmiyorum cunku ben kafamda hepinize bir yuz verdim zaten bxjxvnzvznxvx (profilinizde ne varsa o bu arada mesela prenses ciklet prenses ciklet cidden nxvxjxvjxbxkx)
Bana nasıl bir yüz verdin hayatım 🤭

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Interstellar sebebiyle Anne Hathaway'sin sen benim kafamda 😊

Herkesi merak ediyorum ben ve genelde profillere göre şekilleniyor kafamda userlar 😅
Ben nasıl şekillendim acaba. Bana sadelikten hoşlanan yüzü de oldukça duru ama tanımayan biri için soğuk ve sert gorunurmus gibi geliyor

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
ben oyle oldugumu dusunmuyorum🥲 senin renkli kisiligini assırı merak ediyorum online bi ortamda bile belli oluyosa gercekte nasıldır🥳, sen bana fazla pozitif enerjini verirdin ben de sana fazla negatif enerjimi super denge ashdkhsak
Hayır aşkım ne negatif enerjisi ben siteden beri sevdiğim iki kullanıcı var onlardan biri de sensin, senden hiç negatif enerji almadım. Benden pozitif enerji almana çok sevindim emin olun realde farklı davranmıyorum neysem oyum. Meraklanman da beni onurlandırdı 😍🌼