Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Görünüşünü En Çok Merak Ettiğiniz Userlar?

Ü

Üye silindi 189

Bak bunu görünce aklıma geldi aklımda kesin bir şekilde senin profilin var yani @augustine kim deseler direk bu fotoğrafı gösteririm gerçek hayatta tanışsak bile kabul etmem kaçarım o yüzden tanışırsak yüzüne bu profil fotoğrafını yapıştır gel skksmsmsmdkekskslskdmdmdmd
vxjxbsjxvmxbxjxnxn forumdakiler beni bu fotoyla ozdeslestirdiler zatrn artik bu foto benim

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,126

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
@Nora @Kaudupul_____6.23 @Lili Beth @NetizenAdmin @Tubisss (seni halen göremedim Tubiş'im😔) @ledzeppelin(kendisi yok ama yine de eklemek istiyorum) @esℓem @Zzz @kayısı
@çiçek @peony @canimbanabas
Sen de benim merak ettiğim userlardansın. Zihnimde David Bowie- Katy Pery (E.T klibindeki hali) karışımı bi fotoğrafın var lütfen sorgulama 😅

Ben nasıl şekillendim acaba. Bana sadelikten hoşlanan yüzü de oldukça duru ama tanımayan biri için soğuk ve sert gorunurmus gibi geliyor
Pony ya sen zihnimde unicorn gibi canlanıyorsun ♡ Burada bazı kullanıcılar var çok fantastik canlanıyorlar zihnimde sen de onlardan birisin.
Ve evet haklısın oldukça soğuk mizaçlı ketum biriyim.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Sen de benim merak ettiğim userlardansın. Zihnimde David Bowie- Katy Pery (E.T klibindeki hali) karışımı bi fotoğrafın var lütfen sorgulama 😅

Pony ya sen zihnimde unicorn gibi canlanıyorsun ♡ Burada bazı kullanıcılar var çok fantastik canlanıyorlar zihnimde sen de onlardan birisin.
Ve evet haklısın oldukça soğuk mizaçlı ketum biriyim.
Demek unicorn gibi canlandırıyorsun beni... Bu çok tatlı 😍

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
Böyle düşünüyorsan gayet müteşekkir olurum aslında, teşekkürler🥳 🖤 Androjen görünümlü uzaylı biri gibiyim sanırım bu bakış açısı hoşuma gitti🤘🏿Uzaylı Zekiye de olabilirdim buna da şükür.
Ekli dosyayı görüntüle 20097

Forumdaki userların pplerinden paylaştıkları dinledikleri şarkılardan izler taşıdığını düşünüyorum nedense.
Ayrıca fotoğrafımı paylaşman hiç etik değil :cautious: :ROFLMAO:

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
beni merak etmene sasırdım cidden sahdsjkdaad ve ben de seni merak ediyorum cok sakin ,olgun, kendi halinde ,kavga gurultuye gerek yok konusarak cozebiliriz kafasında oldugunu dusunuyorum(mukemmel. sevdigim bi seye ters yapıldıgında falan benim savage modum fazla acılıyo sen frenlerdin guzel gecinirdik ashjkhakd gecen de youtubeda bi icerige denk geldim zb1 ile trs'den dort kisi birlikte program cekmis. dedim bi bakıyım cok komiklerdi ozellikle hyunsuk kafa bi cocukmus. bu da boyle bi tmi sdhdhad
ay doğru bildin tam olarak öyleyim dkekdlsk NERDEN BİLDİN
bu arada ben o programı hala izleyemedim 😭 ama evet treasure üyeleri çok eğlenceli beni en çok çeken de buydu zaten sarıyor içerikleri