Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Görünüşünü En Çok Merak Ettiğiniz Userlar?

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,863
Benim @Uranyum☢️ aşırı merak ediyorum nasıl görünen bir erkek diye (beyaz tenli siyah veya kumral saçlı mı esmer mi) gerçekten ciddiyim. @Hissiz Müziğim (kendisi şuan banlı ama sade duru bir güzelliği varmış gibi geliyor onu da çok merak ediyorum) @augustine benim gibi pembe aşığı şeker gibi bir kızı merak etmezsem olmazdı diye düşünüyorum @JkunTavşanDişleri soğuk sert bir güzelliği varmış gibi geliyor onu da çok merak ediyorum son olarak @andromeda o kadar soft biri ki... Nasıl bir görünüşe sahip acaba merak ediyorum yumuşak bakışlı mı sert bakışlı mı? Nasıl görünüyor acaba merak ediyorum evet aslında hepinizi çok merak ediyorum doğal olarak ama en çok bu kişileri merak ediyorum doğrusu

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,863

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
@Lili Beth öncelikle sonra @andromeda , @augustine , @JkunTavşanDişleri , @aycik , @Vankedisi🐈☢️ , @esℓem , @Prenses Ciklet , @hiçbirfandomamensupdeğilim , @kayısı , @peony , @PonyWinx09 aslında şu an takip ettiğim tüm kullanıcıları çok merak ediyorum. Direk en basitinden söyleyeyim.

@peony ve @kayısı hanımı ben de merak ediyorum baya aslında eklememişim ama

Öncelikle merakınız beni onurlandırdı hanimlar, teşekkür ediyorum. kldjfgşod
İşin komik kısmı şu: Aslında real adımı bilseniz fotoğrafımı çok kolay bulursunuz zira, avukatların kayıtlı olduğu baro levhası dediğimiz şeylerde hem bağlı olduğum Ankara 1 No'lu Barosu'nda hem de Türkiye Barolar Birliği'nde levhada adımı arattığınızda her şeyim ortaya dökülüyor. şldjbşldgf Avukat olmanın hem iyi hem kötü yanı diyelim. :')

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,359

gnabnahc

Mr. Bang
VIP Rapper King
Tepki
1,227
Çooook teşekkür ederim güzel düşüncen için <3 Genel olarak soğuk bir mizaca sahibim aslında, konuşmaya çekindiğini söyleyen çok insan oldu ama tanıştıktan sonra tam tersi bir kişiliğe sahip olduğumu söylediler dhfljkasdfaşdfklg
Rica ederim^^ Bilmiyorum...ben öyle düşünmemiştim. Altıncı his diyebiliriz. ㅋㅋㅋ

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,568
Benim @Uranyum☢️ aşırı merak ediyorum nasıl görünen bir erkek diye (beyaz tenli siyah veya kumral saçlı mı esmer mi) gerçekten ciddiyim. @Hissiz Müziğim (kendisi şuan banlı ama sade duru bir güzelliği varmış gibi geliyor onu da çok merak ediyorum) @augustine benim gibi pembe aşığı şeker gibi bir kızı merak etmezsem olmazdı diye düşünüyorum @JkunTavşanDişleri soğuk sert bir güzelliği varmış gibi geliyor onu da çok merak ediyorum son olarak @andromeda o kadar soft biri ki... Nasıl bir görünüşe sahip acaba merak ediyorum yumuşak bakışlı mı sert bakışlı mı? Nasıl görünüyor acaba merak ediyorum evet aslında hepinizi çok merak ediyorum doğal olarak ama en çok bu kişileri merak ediyorum doğrusu
Beni nasil tahmin ediyorsunuz yorobun💞

Ü

Üye silindi 189

@@augustine benim gibi pembe aşığı şeker gibi bir kızı merak etmezsem olmazdı diye düşünüyorum

ayyyyyyyy oncelikle beni cok onurlandirdiniz asklarim cok tesekkur ederim 😭😭😭😭😘😘😘 ben de hepinizi ayri ayri merak ediyorum ama ayni zamanda etmiyorum cunku ben kafamda hepinize bir yuz verdim zaten bxjxvnzvznxvx (profilinizde ne varsa o bu arada mesela prenses ciklet prenses ciklet cidden nxvxjxvjxbxkx)

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,454
Ayrıca @@leavemealoneplss @@PonyWinx09 @@imruveyyy💙 ben de sizi çok merak ediyorum🥺🤍
Ek olarak @@çiçek @@aycik @@bbequitedontcry @@mineonere @@hiçbirfandomamensupdeğilim @@Nora @@callmeswarley ve @@Arven i de çok merak ediyorum💕😊
Interstellar sebebiyle Anne Hathaway'sin sen benim kafamda 😊

Herkesi merak ediyorum ben ve genelde profillere göre şekilleniyor kafamda userlar 😅