Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Grupta En Az Bias Seçilen Biasınız Var Mı?

haneull

Rookie Idol
Tepki
617
bilmiyorum RM geçmişine rağmen bana düzelmiş ve aklı başında biri gibi geliyordu ama bts bireysele dönünce koşa koşa bigbang abilerine gitmesine kırıldım kendi içimde biraz, toplumsal olaylarla ilgili gibi geliyordu ama değilmiş. aksine çoğunluğun sevdiği jk başta çok bana hitap etmemişti ama şimdi insanların neden sevdiğini anlıyorum
Bilmediğim için soruyorum geçmişinde ne vardı ve jk bigbang gibi konularda tavrını daha mı net ifade ediyor?
Bigbang konusunda tüm kpop onlara tapıyor 3. Ve 4. Jen in idol olmak için rol modelleri hepsi özellikle GD..
Zico da malesef aynı şekilde adam alenen ağır bir skandal ile itham edildi herkesin bir şapka çıkarmadığı kaldı...🤦‍♀️🤦‍♀️

Ü

Üye silindi 187

suho bu çocuk başka bir grupta olsa o grubun eunwoosu olurdu ama exo işte yakışıklılar topluluğu ne yaparsın.Sırf yakışıklı diye de değil karakterini çok beğeniyorum çok görgülü ve eğitimli olduğu belli oluyor.Bence ses rengi de çok güzel tek şanszılığı exonun diğer üyelerinin daha çok ilgi çekmesi.SUHO'nun solo albümleri o kadar güzeldi ki fandom çok üye ayrıştırıyor çok sinir oluyorum bu huylarına suho da 500 bin satabilirdi ama exoller sadece chanyeol,sehun,baekhyun ve kai derdinde hadi do albümüne promo yapmadı ama suhonun günahı neydi?
BTS de de Jin aynı şeyleri yaşıyor benim bts de biasım sürekli değişti en son Jin de takılı kaldım.Karakteri diğer üyeler gibi dışa dönük değil bu yüzden kendini gösteremiyor ama jin'in o olgunluğunu ve duygusal şarkılarını çok seviyorum.Suho ve jin bana aynı ruhlarmış ama farklı çevrelerde büyümüşler gibi geliyor.

Snape

Trainee
Tepki
91
Xiumin çok tatlı
Evet ya burda geçen biri yazmıştı yetenkli ve yakışıklı olmasına rağmen ne kadar geri planda olduğunu fln cidden değeri bilinmiyo mesela solosu fln da hiç konuşulmadı ama belki kişiliğinden kaynaklıdır kendisi de çok ön planda olmak istemiyor kendini geri çekiyor gibi geliyor bana

haneull

Rookie Idol
Tepki
617
kinda racist ve cinsiyetçiydi daha sonra büyüdü olgunlaştı özür diledi ve bir daha tekrarlamadı, jk içinse daha yakın temasta fotoğrafları çıkmadığı için sınırdayım o gün yayında bi gd taklidi yapmış ama onun dışında pek etkileşimini görmedim o taraflarla belki ben kaçırmışımdır
Aaa bunları hiç bilmiyordum 😶😶 gerçi her idolün gostermedigi yüzlerce yüzü olduğunu düşünürsek hepsi normal geliyor. Umalım ki seni daha fazla hayal kırıklığına ugratmasınlar 🙏
Sad Rabbit GIF by Muffin & Nuts

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,890
Nct Taeil. bu durum beni bir miktar üzüyor. bence daha çok fanı olmalı.
Yeni tanıdığım bir grup olunca da genelde en az fanı olan üyelere ayrı bir ilgim olur. fazla fanı olmadığı için ben sarıp sarmalamalıymışım gibi hissederim.

Ü

Üye silindi 197

kinda racist ve cinsiyetçiydi daha sonra büyüdü olgunlaştı özür diledi ve bir daha tekrarlamadı, jk içinse daha yakın temasta fotoğrafları çıkmadığı için sınırdayım o gün yayında bi gd taklidi yapmış ama onun dışında pek etkileşimini görmedim o taraflarla belki ben kaçırmışımdır
taklidini yaptığına göre çok da uzak olmasa gerek