Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bugün Fandomunda Olduğunuz Grupta Neler Oldu?

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Evet, yabancıların Reddit'te açtığı başlığı görüp burada da açmak istedim. Fandomunda olduğunuz grup bugün neler yaptı?

Twice için

- Bugün Twice, Berlin'de olan ilk konserlerini gerçekleştiriyor. Ama Alman Once'lar Japon'lar kadar sıkı oldukları için canlı link bulamıyoruz 😭😭 Ayrıca bugünlerde bir sasaeng elde ettik. Adamın teki parasını zamanını hiçe sayip ilk Paris konserine daha sonra Berlin konserine gelmiş. Bilet sırasında görmüşler resmen 😒

- Dün TWICE'ın Kore'de yapılacak fanmeetingi için bildiri yapıldı. O kadar özlemişiz ki 😭 J-Once'lar şimdiden uçak biletlerini alıyor. K-Once'larin hiç şansı yok.

- Ayrıca dün Japonya'nin en büyük market zinciri Family Mart ile TWICE'ın işbirliği yayınlandı. Yeni marka elçisi oldular yani. Family Mart 17 binden fazla marketi olan bir market zinciri ve kızlar zaten Japonya'nın her yerindeyken şimdi daha da heryer de olacaklar. Japonya da Twice antisi olmak da zor valla. Düşünsene nefret ettiğin grup her yerde 🤣🤣 neyse

- Kızlar bugünlerde yeni albüm için hazırlandıklarını söylüyor. Kelebek 🦋 emojisini çok kullanıyorlar. Momo hatta geçici bir kelebek dövmesi de yaptırmış. Nayeon da yaptırmış bugün. Ayrıca Jihyo da Bubble'a 🦋 dövmesi ekledi. Kesin Our Youth ile ilgili şeyler geliyor. Ama kışın yaz şarkısı yayinlanirsa ilgi çeker mi emin değilim 🤔

- Ayrıca Jihyo ve Somi'nin öpüştüğü bir video yayınlandı. Fandom olarak gördüğümuze inanamadik. Somi şaşırdı ama Jihyo alıştı tabi Sana ile aynı grupta olunca 😌

Bizden bugünlük

Konu Sahibi
chewy

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Konu Sahibi
chewy

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Ne yapsınlar 2 üye askerde harıl harıl çalışıyor.

Jungkook amerikada olmasına rağmen vma katılmadı ve tam da ödül zamanı cıbıl foto atıp bizi kudurttu.
Ekli dosyayı görüntüle 11937
Tae instadan smoke challange paylaştı.
jimine aniden gelen sorgulama perileri sayesinde weverse canlandı.
Bir de sanırım armyler jungkooku vmas da beklerken, txt ve bang pd ile yemeğe çıkması 🤣
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Exo ne yaptı bir fikrim yok
Sanırım baya onların ki de bol geçmiş

En sıcak şey Kyungsoo'nun Steal the Show'u söylemesiydi ve Lauv onu fark etti ve kısa bir süre önce önce ksoo'yu takip etmeye başladı.

Sehun, "Senin sorunun ne?" diye yorum yaptı, Ksoo'nun solosu için teaserları altında.

Baekhyun tesadüfen Sehun'la bir restoranda tanıştı ve hatta aynı yemeği sipariş etti. 'Biz biriz'

Chanyeol bir festivale katıldi.

Suhonun dizisi yayınlanıyor ve Xiumin'in yeni dizisi yakında gelecek.

Chen Japonya'da turneye çıkıyor.

Konu Sahibi
chewy

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Ks cover i biliyordum (eslem sağ olsun cndkkcld)
sehun ve baekhyun kısımlarını bilmiyordum
chanyeol’u da bilmiyordum
suhonun yeni dizisini biliyorum güzel bir diziymiş sanırım arkadaşım önermişti
xiuminin diziyi de biliyordum (bunu da burda gördüm)
chen japonyada onu da biliyorum(bunu da burda gördüm)
bazıları çok yeni değil
bilmediklerimi öğrenmiş oldum sayende
Ne demek 🤭

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Ne yapsınlar 2 üye askerde harıl harıl çalışıyor.

Jungkook amerikada olmasına rağmen vma katılmadı ve tam da ödül zamanı cıbıl foto atıp bizi kudurttu.
Ekli dosyayı görüntüle 11937
Tae instadan smoke challange paylaştı.
jimine aniden gelen sorgulama perileri sayesinde weverse canlandı.
Ya kore kulturunde corbayi yemekle iciyorlardi acıyı alsın diye o yuzden jimin alismis olabilir bence almıyor cunku acıyı