Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Han So Hee, Gözlerinin Altına Piercing Takmış

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
İnsan çocuğunu da eve almamazlık etmemeli bence ama bilemedim :sneaky:

şimdi sen benim çocuğumsun da merve ne der bu işe bilemdm.. ortak çocuğumuz msn değil msn oralar net değil henüz. ona göre davrancm 😅
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Çocuğun benim😀🥱 tek çocuğun benim 😀 biricik çocuğun benim😀
Nasıl başkalarına çocuğum dersin🥺

kız bi insanın tek çocuk kontenjanı mı var.. kardeş getirdim işte sana. hemen mızıkçılık yapma, paylaşmayı öğren azıck🤗

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
Öz ailemden sonra çakma ailemden de bunu duymak mı... Ben en iyisi gidip bir yerlerden kendimi atayım...

ay ben de kardeşime böyle söylerdim şaka bi yana. ev taşırken kardeşimin bebeklik fotoları kayboldu. bak senin bi tane bile foton yok benim bi sürü fotom var diye sürekli ağlatırdım çocuğu :ROFLMAO::ROFLMAO:

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
Tek sorun fizik konulu şeyler ve fizik dersinden nefret ederim keşke o özelliğide yukleseydin eyi olurdu 🥱

ya işte çaprazlama yaparken biraz aceleye gelmişsn demek:ROFLMAO: affet tubişimm:cry:
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

@Mervidal nerdesin kızım yaa sen yokken iki çocuğumuz oldu :ROFLMAO: çok para lazım bize artık🥺

ponywinx

Judith🩷
Dance Machine
Tepki
2,858
Aslında benim kulağım çok güzel iyileşiyordu ama arkadaşım sarılırken baya sert çarprığı için yara oldu 🥲 hala tam iyileşmedi o yüzden. Ama şükür iltihap vs olmadı. Hassaslığı gidene kadar kulağımın üstüne yatmadım hiç
ayy çok acımıştır kesin ama iltihap vs olmaması çok iyi umarım bir an önce iyileşir kulağın 💞