Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sana Hangi Şarkı Olduğunu Söyleyeyim

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Bu şekil vibe başlıklarını çok seviyorum o yüzden sizlere böyle bir şey yapmak istedim hem de yeni yılınızı kutlamak adına böyle bir başlık açtım.Umarım hepinizin yılı çok güzel geçer.Kendize iyi bakın forum halkı 💞✨

(Tepki ya da yorum atabilirsiniz canınız nasıl isterse.)

20221005_171431_Original.jpeg
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar yorum atmanıza gerek yok dedim ama ana gönderimle birleşmesin yazdıklarım biriniz yorum atsın 🥹

Son düzenleme:

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
Bu şekil vibe başlıklarını çok seviyorum o yüzden sizlere böyle bir şey yapmak istedim hem de yeni yılınızı kutlamak adına böyle bir başlık açtım.Umarım hepinizin yılı çok güzel geçer.Kendize iyi bakın forum halkı 💞✨

Ekli dosyayı görüntüle 21625

Arkadaşlar yorum atmanıza gerek yok dedim ama ana gönderimle birleşmesin yazdıklarım biriniz yorum atsın 🥹
Pick me pls

Konu Sahibi
Lilyy

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
İsmini gördüm vibenı düşünmeye başladım dedim ki bana turuncu renk hissiyatı veriyor o yüzden ilk sweet venom’u seçtim ama fark ettim ki ismin TURUNCU bu yüzden hislerim onu mu görüp turuncu dedi şüphe edip şarkıyı değiştirdim. (bunun da albüm rengi turuncu)

Ü

Üye silindi 189

ben deeee (gorseldeki manhwanin adini da ogrenmek istoyorum lutfennn)
20221005_171431_Original.jpeg

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562

Ekli dosyayı görüntüle 21625

Ben de istrm