Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket Hangi Sınava Hazırlanıyorsunuz ?

Kim hangi sınava hazırlanıyor ?

• Kullanılan toplam oy
    22
Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
Aaa sen de KPSS'ye hazırlanıyormuşsun görmemişim😭
Çok başarılar diliyorum💘
Teşekkür ederimmm ❤️
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yok çok şükür, ya olsaydı napardım o zaman
ayy cidden şükür benim de yok, olanlara bol bol sabır

Ayyy hazırlarken dikkat etmemişim. Ama üzülme yalnız değilsin 2022 Kpss hazırlanırken aynı sene ALES,YKS, YÖKDİL + KPSS (2 defa çünkü biri iptal oldu) girmiştim jdhkd

Ben YKS'ye hazırlanıyorum,travmam...🥲
Kolay gelsinnn ❤️

Yks için daha neredeyse 2 yılım var ama az çok çalışmaya başladım...
Bir hedefin varsa en doğru olanı yapıyorsun, sadece şimdiden kendini çok sık boğaz etme

haneull

Rookie Idol
Tepki
607
Ayyy hazırlarken dikkat etmemişim. Ama üzülme yalnız değilsin 2022 Kpss hazırlanırken aynı sene ALES,YKS, YÖKDİL + KPSS (2 defa çünkü biri iptal oldu) girmiştim jdhkd
Jdjdjdj Türkiye gençlerinin özetiyim 😂😂o kadar alıştım ki artık her sene bir sürü sınava girmeye😅 girdiğim kurum sınavlarından oluşan kalem koleksiyonum var 😭😂
Yks ales kpss tuhaf bir komboymuş😅😅

haneull

Rookie Idol
Tepki
607
Aranızda e-yds yi deneyimleyen oldu mu acaba? Puan yükseltmem gerek sizce ankaraya sınava gitmeye değer mi yoksa yds yi beklemek mi mantıklıdır 🥺

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
Aranızda e-yds yi deneyimleyen oldu mu acaba? Puan yükseltmem gerek sizce ankaraya sınava gitmeye değer mi yoksa yds yi beklemek mi mantıklıdır 🥺
e Yds'ye hiç girmedim ama bence yds'yi beklemek daha mantıklı Ankara'ya gitmektense

haneull

Rookie Idol
Tepki
607
e Yds'ye hiç girmedim ama bence yds'yi beklemek daha mantıklı Ankara'ya gitmektense
Öyle mi dersin🥺 bilgisayar üzerinden batırırım gibi bi algı var kafamda bir de konaklamadan gidip gelirsem yorgunlukla nasıl çözerim diye de düşünüyorum. Ama yds nin tarihleri de ters kalıyor çok kafam karıştı 😂😂

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
Öyle mi dersin🥺 bilgisayar üzerinden batırırım gibi bi algı var kafamda bir de konaklamadan gidip gelirsem yorgunlukla nasıl çözerim diye de düşünüyorum. Ama yds nin tarihleri de ters kalıyor çok kafam karıştı 😂😂
yökdile bir baksana tarihlerine, bu arada bilgisyar bana da uzak geliyor, sınavda o kağıda kaleme dokunmam lazım jdnskjd

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
Ah ah alanda 24 ders mi ne var. Çık çıkabilirsen işin içinden. Birde atamaları açmıyorlar. Bildiğim kadarıylada her sene girebildiğimiz için puanımız sadece 1 sene geçerli. Atama olmazsa puanlar puff oluyor. Kpss A grubu çiledir. Maksimum 2 senede atanmam gerek. Psikolojim yetmez benim yani. Birde kardeşim B grubu benden daha hızlı atanırsa onun psikolojiside üstüme binecek. Aileye benden küçük para getirirken ben yük olucam falan :( İnşallah ikimizde ilkte atanırız diye dua ediyorum.
İnşallah ilkte atanırsınız, zorlu bir süreç maalesef ki deneyimlemiş biri olarak....
Atamaları hiç açma sabaha kadar konuşabilirim sinirlerim bozuluyor. Öğretmenlikte de bu mayısa atama yapma olayı geçen sene geldi. Sınava 2 ay kala atama mı yapılır, insanlar yeni sınava mı çalışsın yoksa atanacağına mı bel bağlasın

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
Alakasız olacak bölümün neydi acaba 🤔 Baya bodoslama geliyorum kusura bakma ama eğitim bilimleri ile ilgili ufak bir önerini de almak istiyorum.Öyt için bir önerin var mı acaba? Ben konulara baya çalışmıştım fakat deneme yapayım deyince netlerim istediğim gibi gelmedi.

Kpss için çabalama yolunda olan birisiyim ben de.🥹 Umuyorum hepimiz gireceğimiz sınavlardan istediğimiz sonucu alabiliriz.
İnşallah ❤️ Bu arada benim 2022'de atanan arkadaşım eğitim bilimi için en önemlisi çıkmış soru analizi diyordu, aklıma gelmişken söyleyeyim