Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hanteo Music Awards Rezaleti 😱😭

Ü

Üye silindi 189

bugün gerçekleşen hanteo müzik ödüllerinde birçok skandallı olay yaşandı, hazırsanız anlatmaya başlıyorum.

1) güvenlik önlemleri alınmadığı için idolleri görmek isteyen fanlar birbirlerini ittirdiler ve tam bir kaos ortamı oluştu öyle ki idoller bile endileşelendi. bakınız aespa ve ateez:

hatta olaya mingi el atmak zorunda kaldı:

2) tüm alanda iğrenç bir koku vardı ve denilene göre bir fan altına kaka yapmış. bazıları da pantolununu indirip kakasını yere yaptığını söylüyor bu yüzden kaka diğer insanların ayakkabılarına ve k>yafetlerine falan da bulaşmış ve tüm alan iğrenç kokmaya başlamış. bazıları da başka birinin de altına işediğini söylüyor. bazıları da (evet bitmedi) kullanılmış prezervatif gördüklerini iddia ediyor.

iddiaya göre kaka yapan ve altına işeyen fanların açıklamaları 20240218_204858.jpg 20240218_204900.jpg

koku o kadar kötüymüş ki idoller bile fark etmiş

söylenene göre kaka yapan şahıs kakası kıyafetlerine bulaşan insanlardan ona ulaşmasını istemiş, kıyafetleri için para gönderecekmiş

şahsın tweet'i:

20240218_205443.jpg

biraz iğrenç bir gönderi oldu özür dilerim 😭😭😭 her neyse işte günün favori meme'leri:

bir enha fanı:

kahkaha attım:

bir bp fanı:

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

aylar sonra açtığım ilk başlığın bu olması...

offffff kafayı yedim gzjzvnzbxmxbmx

Moderatörün son düzenlenenleri:
Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

İğrenç. Bir de albüm ödülünde skz svtin oylamada farkla önünde olmasına rağmen ödülün seventeene verilmesi?? jüri skzye 10 puan verseydi de skz alıyordu ne yapmışlar hiç puan vermemişler mi yoksa oturdukları organlarından mı atmışlar?? Madem oylamaları takmayacaksanız neden o kadar insanın sabah akşam oy vermesini istiyorsunuz. Cidden bu yıl her tören skznin o kadar hakkını yedi ki. Albüm satışlarında tek svt öndeydi o da çok az bir fark. Buna rağmen tüm ödüller svtine verildi. Rezil ötesi. Mama da da %30un üstünde oy alan ve birinciyle az farkı olan skzye &1 den az oy alan gruplarla aynı ödük verildi. Değişik kurallar ve adaletsiz kore ödülleri
ben başta oylamayla ödül veren ödül törenlerine karşıyım, sanatını iyi yspsna değil fanı çok olana ödül veriyor. ama madem oylama yapacaksın buna da sadık kal ve çok oy alana ödülü ver 🤷‍♀️ cidden çok saçma
Iyyyyyy ayakkabılatına da mı bulaşmış bayılıcam galiba tutun😵
Ekli dosyayı görüntüle 25402
ayyy çok korkunç ben şimdi yattığım yerden gülüyorum ama orada olsam fenalık geçirirdim büyük ihtimal bznxbmxbxnxn
Ayyyyy aşırı korkunç ve mide bulandırıcı ya. Bu ne saçmalık. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Hayır bu hayranlar niye böyle mal affedersiniz? Yani bir saygı olur. Her şeyi geçtim güvenlik sorunu niye var? Bunlar akılsız mı bilmiyorlar mı büyük sorun oluşturacağını valla ayrı hadsizlik ve terbiyesizlik hem hayranların yaptığı hem de ev sahibi yapan ödül töreni.
ya bem bazen kpop fanları diyip geçiyorum ama bu cidden çok fazla yani insanlıktan çok uzak hareketler bunlar cidden şok edici. ödül toreninin insanların güvenliklerini önemsememesi hiç de şok edici değil ama ne yazık ki

az önce yazdim ben de KLNSDCONKDMNCKNDPVKVNPDNVVLKNALKNJASCPJPOJCKDPDINPNJPQE rezaletin daniskası
ayyy nereye yazdın görmedim 😭😭

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,855
bugün gerçekleşen hanteo müzik ödüllerinde birçok skandallı olay yaşandı, hazırsanız anlatmaya başlıyorum.

1) güvenlik önlemleri alınmadığı için idolleri görmek isteyen fanlar birbirlerini ittirdiler ve tam bir kaos ortamı oluştu öyle ki idoller bile endileşelendi. bakınız aespa ve ateez:

2) tüm alanda iğrenç bir koku vardı ve denilene göre bir fan altına kaka yapmış. bazıları da pantolununu indirip kakasını yere yaptığını söylüyor bu yüzden kaka diğer insanların ayakkabılarına ve k>yafetlerine falan da bulaşmış ve tüm alan iğrenç kokmaya başlamış. bazıları da başka birinin de altına işediğini söylüyor. bazıları da (evet bitmedi) kullanılmış prezervatif gördüklerini iddia ediyor.

iddiaya göre kaka yapan ve altına işeyen fanların açıklamaları Ekli dosyayı görüntüle 25396 Ekli dosyayı görüntüle 25397

söylenene göre kaka yapan şahıs kakası kıyafetlerine bulaşan insanlardan ona ulaşmasını istemiş, kıyafetleri için para gönderecekmiş

şahsın tweet'i:

Ekli dosyayı görüntüle 25398

biraz iğrenç bir gönderi oldu özür dilerim 😭😭😭 her neyse işte günün favori meme'leri:

bir enha fanı:

kahkaha attım:

bir bp fanı:

ciddi ciddi midem bulandı altına mı yere mi bilmem ama bebek değilsin ki sen (özel bir durumu varsa sağlık vs o başka istemeden olmuştur çünkü) kusmuk ifadesi puan düşürüyor mu ona göre atacağım da

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,448
Brown Dog GIF

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Bir insan ne kadar yapabilir ki. Bence komplo var. Ortalığa yaymışlar.
bir şey diyim mi haklı olabilirsin vxjbxjxvxnbx kaka yapan kişi üç gün önce "poop" diye tweet atmiş belki de bulerek yapmıştır 😭😭😭
Yıllardır o kadar ödül töreni gördüm ama böylesini hiç görmedim. Bence idolünün hak ettiğini alamadığını düşünen bir fanın kendince protesto eylemi olabilir. Böylesi ne görülmüş ne duyulmuştur çünkü 🤷🏻‍♀️
ayyy bilmiyorum ama eski tweetlerine bakınca bilerek yapmış olabileceği söyleniyor yani haklı olabilirsin vxnvxnxbxn
ciddi ciddi midem bulandı altına mı yere mi bilmem ama bebek değilsin ki sen (özel bir durumu varsa sağlık vs o başka istemeden olmuştur çünkü) kusmuk ifadesi puan düşürüyor mu ona göre atacağım da
ayyy tepki puanlarını hiç hatırlamıyorum 😭😭😭
Ya çok afedersin de bilader ne yemiş olabilirsin de tüm alanı etkilemiş olabilirsin ya
vxjxvznbxjxbjx ben de bunu düşünüyorum 2 saattir bxnxbmxbxj
Yalnız mim'ler KDKDKDKKDKDKD
sabahtan beri onalara gülüyorum bxjxvnxbxkxb

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,354

iddiaya göre kaka yapan ve altına işeyen fanların açıklamaları Ekli dosyayı görüntüle 25396 Ekli dosyayı görüntüle 25397

şahsın tweet'i:

Ekli dosyayı görüntüle 25398

bir enha fanı:

kahkaha attım:

bir bp fanı:

Sisli etfalde s*can teyzeyle akrabalar sanirim

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,194
Ay çok kötü olay ama bu jenerasyonda efsanevi olay eksikliği vardı iyi oldu ödül törenlerine ilgim geri geldi şu an KORKUNÇ OLAY KXVSJXBSKXJSKXBLSBXLSBXKSBXKXJXOSHXKDBKSBSOSBXOSVISBDOSBDJSHDOSJDOSBSOVSOSVDJSBDOSBODBDKDVDJGMFN Bİ DE KABUL ETMESI ISEYENIN DE SCANIN DA KDBSLDBSODGSJDHSOXVSJVXJDVXKSVSODGJSHDJFBSKFHSOXBOSJXOSHFOSNDHIW

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Ay çok kötü olay ama bu jenerasyonda efsanevi olay eksikliği vardı iyi oldu ödül törenlerine ilgim geri geldi şu an KORKUNÇ OLAY KXVSJXBSKXJSKXBLSBXLSBXKSBXKXJXOSHXKDBKSBSOSBXOSVISBDOSBDJSHDOSJDOSBSOVSOSVDJSBDOSBODBDKDVDJGMFN Bİ DE KABUL ETMESI ISEYENIN DE SCANIN DA KDBSLDBSODGSJDHSOXVSJVXJDVXKSVSODGJSHDJFBSKFHSOXBOSJXOSHFOSNDHIW
offff cidden uzun zamandır kpop beni bu kadar beslememişti çok mutluyum vxmxbmzbx