Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hiç Unutamadığınız Anılar

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Lafı uzatmadan başlıyorum...
Yaklaşık 5-6 yaşlarında bayram için köye gitmiştik. O zamanlar tek çocuktum ve oynayacak bir tek kuzenlerim vardı ama benden büyüktüler ve ben hep peşlerine takılırdım...
Bayramın ilk günü bizim binanın karşısında bankların olduğu bir bina vardı kuzenlerim orada oturuyordu ben de yanlarına gitmiştim. Onlar konuşuyorlarfı beni yanlarından kovmuşlardı bende onlardan beş altı adım uzaktaki köpeğin yanına sevmeye gitmiştim. Köpek zincirliydi ve zincirine sopa sıkışmıştı. Tam onu almak için elimi uzatmıştım ki köpek dişini bacağıma sokmuştu kajaiabaoanaonwoanakwnw
Sonra kuzenlerim yanıma koşuşturmuștu hastaneye götürmüşlerdi, bacağıma dikiş atıldı hala da izi var...
Sonra bayram bitti biz evimize döndük falan ertesi yıl gittiğimde köpek ölmüştü...
Hadi anılarınızı anlatın bakalım...

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
3,448
4 yaşındayken babamla tek köye gitmiştim dama çıkan bir merdiven vardı orada oturmuştum kuzenlerimle oynuyordum sonra onlar gitti ben kaldım biraz daha oynayayım diye sonra yerdeki çiçeğe uzanırken düştüm bir de oradaki tek büyük sivri taşın üstüne kaşım patlamıştı hâlâ izi var neyse sağlık ocağına götürdüler hemşire müdahale ediyor bense hemşirenin kızlarının bisikletlerine bakıp(kızları büyük) ne kadar büyükler düşmeden nasıl sürüyorlar diye düşünüyorum sonra eve geldik babam taşı getirip gösterdi hâlâ kanım vardı ben de babam gittikten sonra sen misin benim kafamı yaran deyip taşı duvara fırlatmıştım ☺️ Aslında benim o yaşlar hep baş aşağıydı çenemin üstüne bile düşmüşlüğüm var onun da izleri hâlâ duruyor dikiş atmamışlardı ikisine de
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Lafı uzatmadan başlıyorum...
Yaklaşık 5-6 yaşlarında bayram için köye gitmiştik. O zamanlar tek çocuktum ve oynayacak bir tek kuzenlerim vardı ama benden büyüktüler ve ben hep peşlerine takılırdım...
Bayramın ilk günü bizim binanın karşısında bankların olduğu bir bina vardı kuzenlerim orada oturuyordu ben de yanlarına gitmiştim. Onlar konuşuyorlarfı beni yanlarından kovmuşlardı bende onlardan beş altı adım uzaktaki köpeğin yanına sevmeye gitmiştim. Köpek zincirliydi ve zincirine sopa sıkışmıştı. Tam onu almak için elimi uzatmıştım ki köpek dişini bacağıma sokmuştu kajaiabaoanaonwoanakwnw
Sonra kuzenlerim yanıma koşuşturmuștu hastaneye götürmüşlerdi, bacağıma dikiş atıldı hala da izi var...
Sonra bayram bitti biz evimize döndük falan ertesi yıl gittiğimde köpek ölmüştü...
Hadi anılarınızı anlatın bakalım...
o köpeğe nasıl yaklaştın ben uzaktan uzaktan seviyorum o da sadece küçükleri

Son düzenleme:
Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
4 yaşındayken babamla tek köye gitmiştim dama çıkan bir merdiven vardı orada oturmuştum kuzenlerimle oynuyordum sonra onlar gitti ben kaldım biraz daha oynayayım diye sonra yerdeki çiçeğe uzanırken düştüm bir de oradaki tek büyük sivri taşın üstüne kaşım patlamıştı hâlâ izi var neyse sağlık ocağına götürdüler hemşire müdahile ediyor bense hemşirenin kızlarının bisikletlerine bakıp(kızları büyük) ne kadar büyükler düşmeden nasıl sürüyorlar diye düşünüyorum sonra eve geldik babam taşı getirip gösterdi hâlâ kanım vardı ben de babam gittikten sonra sen misin benim kafamı yaran deyip taşı duvara fırlatmıştım ☺️ Aslında benim o yaşlar hep baş aşağıydı çenemin üstüne bile düşmüşlüğüm var onun da izleri hâlâ duruyor dikiş atmamışlardı ikisine de

o köpeğe nasıl yaklaştın ben uzaktan uzaktan seviyorum o da sadece küçükleri
Lannnn kıyamam iajaoajaoanslmslamsls
Valla çocuk aklı işte..

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
5,637
5 yaşındayken ilk kez topum olmuştu. Eve misafir gelmişti. Küçük çocuk topumu çok istiyordu. Napsam diye düşünüyordu. Daha topla bir kere bile dışarıda oynamamıştım :p Bende o ara masa altına saklandım top ile. Napsam napsam. Sonra topu iğne ile patlattım :ROFLMAO: Patlattıktan sonra 3 4 gün boyunca neden böyle bir şey yaptım diye çok düşünmüştüm o_O

Hala unutamıyorum lanet olayı :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Film No GIF

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Küçükken ailecek bir otele tatile gitmiştik. Yanımızda iki kuzenim de vardı
Otele gelir gelmez havuzun başına gittik biz 4 küçük çocuk. 10 yaşında filanız.
Sonra havuza ilk kim atlar kim cesur kavgasına giriştik ki hiçbirimiz yüzmeyi biimiyoruz.
Ben tabii hemen dedim siz durun ben atlarım
Çünkü havuzun sığ olduğunu sanıyordum. Dibini görünce ayağımı atsam ordayım diye düşünüyordum ve Boom havuzun ortasına atladım
Boğuluyorum tabii . O an öleceğimden çok emindim . Ama sonra sırtımda bir el hissettim . biri gelip kurtarmışti beni
Ve o günden sonra geçen seneye kadar ne denize girdim ne havuza. ( Geçen sene korkumu yenmek için denemiştim) fakat hâlâ da korkum var..

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
5 yaşındayken ilk kez topum olmuştu. Eve misafir gelmişti. Küçük çocuk topumu çok istiyordu. Napsam diye düşünüyordu. Daha topla bir kere bile dışarıda oynamamıştım :p Bende o ara masa altına saklandım top ile. Napsam napsam. Sonra topu iğne ile patlattım :ROFLMAO: Patlattıktan sonra 3 4 gün boyunca neden böyle bir şey yaptım diye çok düşünmüştüm o_O

Hala unutamıyorum lanet olayı :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Film No GIF
Olum sisjsoanaonsoansonsosjsosn niye böyle bir şey yapar ki insan jsbsisnsosbaonakansoas

Küçükken ailecek bir otele tatile gitmiştik. Yanımızda iki kuzenim de vardı
Otele gelir gelmez havuzun başına gittik biz 4 küçük çocuk. 10 yaşında filanız.
Sonra havuza ilk kim atlar kim cesur kavgasına giriştik ki hiçbirimiz yüzmeyi biimiyoruz.
Ben tabii hemen dedim siz durun ben atlarım
Çünkü havuzun sığ olduğunu sanıyordum. Dibini görünce ayağımı atsam ordayım diye düşünüyordum ve Boom havuzun ortasına atladım
Boğuluyorum tabii . O an öleceğimden çok emindim . Ama sonra sırtımda bir el hissettim . biri gelip kurtarmışti beni
Ve o günden sonra geçen seneye kadar ne denize girdim ne havuza. ( Geçen sene korkumu yenmek için denemiştim) fakat hâlâ da korkum var..
Ay ya ölüyormușsun offf gelmeyin gazaaaa

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
2,393
4-5 yaşlarında falandım sanırım, daha okula gitmiyordum. Köyde yaşıyoruz ve bizim evin yanındaki evde ailemin pek sevmediği bir aile yaşıyor. Onun kızı da benimle oynardı. O kızın bir de kuzenleri vardı. Kuzenleri pek sevmezdi beni. Benden 1 yaş büyüklerdi. Ben başka arkadaşım olmadığı için hep peşlerindeyim tabi. Sonra bir gün bunlar beni tarlalık bir yere götürdüler(bizim evin arka tarafında olan bir tarla çok uzak değil yani) peşlerinde ve büyük büyük ısırgan otları olan bir yerde beni itiverdiler otların içine. Ben oradan nasıl çıktım annemler beni nasıl buldu bilmiyorum ama en son hatırladığım evde ağladığım ve annemlerin de ısırgandan haşlanan kollarıma kolonya sürerek beni ferahlatmaya çalışması. Çok fenaydı ya.

Ü

Üye silindi 25

4-5 yaşlarında falandım sanırım, daha okula gitmiyordum. Köyde yaşıyoruz ve bizim evin yanındaki evde ailemin pek sevmediği bir aile yaşıyor. Onun kızı da benimle oynardı. O kızın bir de kuzenleri vardı. Kuzenleri pek sevmezdi beni. Benden 1 yaş büyüklerdi. Ben başka arkadaşım olmadığı için hep peşlerindeyim tabi. Sonra bir gün bunlar beni tarlalık bir yere götürdüler(bizim evin arka tarafında olan bir tarla çok uzak değil yani) peşlerinde ve büyük büyük ısırgan otları olan bir yerde beni itiverdiler otların içine. Ben oradan nasıl çıktım annemler beni nasıl buldu bilmiyorum ama en son hatırladığım evde ağladığım ve annemlerin de ısırgandan haşlanan kollarıma kolonya sürerek beni ferahlatmaya çalışması. Çok fenaydı ya.
ayy kıyamam 🥺 yemin ederim akran zorbalığı kadar tehlikeli bi şey yok ya ailelerin şu çocukları güzelce eğitmeleri lazım

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Kaşıntısını ve kabarcıkları hissettim resmen, zorbalık yaş tanımıyor...

digustingshaat

Trainee
Tepki
303
köyde arkadaşlarımla oynarken arkadaşlarımdan bir tanesi arı yuvasına çomak sokmuştu arılar her tarafa çıkınca hepimiz kaçmaya başldık ama ben o zamanlar tombik olduğum için herkesten daha yavaş koştum ve sonuç olarak arılar beni soktu işin en kötüsü de arılara alerjim olmasıydı :')

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
köyde arkadaşlarımla oynarken arkadaşlarımdan bir tanesi arı yuvasına çomak sokmuştu arılar her tarafa çıkınca hepimiz kaçmaya başldık ama ben o zamanlar tombik olduğum için herkesten daha yavaş koştum ve sonuç olarak arılar beni soktu işin en kötüsü de arılara alerjim olmasıydı :')
Aşırı korkunç bir olay yaaa uyuşukluk hissi aşırı kötü olay...