Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru House Of The Dragon İzlemeye Değer Mi?

moxi

Trainee
Tepki
167
zamanında game of thrones serisine bağımlı birisi olarak house of the dragon’ı henüz izlemedim ve izleyen varsa yorumlarını merak ediyorumm ilk bölümü açmıştım ama sanki got kadar sarmadı gibi ilerledikçe güzelleşiyorsa hazır yeni sezon gelecekken izleyeyim

bir de son zamanlarda hiç izleyecek bir şeyler bulamıyorum önerileriniz varsa onları da yazabilirsinizz distopya türünden olursa çok iyi olur 💞

minnybby💌

Trainee
Tepki
100
Ben got izlemedim ama onu bitirdim ve yeni sezonu bekliyorum. Hatta erkek arkadaşımla izlemistik o got kadar iyi olmadığını söylemişti ama yine de bayıla bayıla izlemistik. Birkaç bölüm sonra bazı oyuncular falan değişiyo daha da güzelleşiyor. Tavsiye ederim yani

Konu Sahibi
moxi

moxi

Trainee
Tepki
167
Ben got izlemedim ama onu bitirdim ve yeni sezonu bekliyorum. Hatta erkek arkadaşımla izlemistik o got kadar iyi olmadığını söylemişti ama yine de bayıla bayıla izlemistik. Birkaç bölüm sonra bazı oyuncular falan değişiyo daha da güzelleşiyor. Tavsiye ederim yani
normalde ilk bölümden hemen bırakmazdım ama karakterlere ısınamamıştım biraz daha bakındıktan sonra yeniden bir şans verebilirim sanırım got sonrası gelince çok beklentiye girdiğimden de hoşuma gitmemiş olabilir

minnybby💌

Trainee
Tepki
100
normalde ilk bölümden hemen bırakmazdım ama karakterlere ısınamamıştım biraz daha bakındıktan sonra yeniden bir şans verebilirim sanırım got sonrası gelince çok beklentiye girdiğimden de hoşuma gitmemiş olabilir
Dediğin gibi got sonrası sarmamis olabilir ama ayrı vakit gecirmelik bi dizi olarak yine birçok diziden daha iyi olduğunu düşünüyorum

Konu Sahibi
moxi

moxi

Trainee
Tepki
167
ben gota bile yeni başladım..
keske ben de daha izlememis olsam ya cok fazla karakter ve olay oldugu icin asiri sariyor her seyi unutup yeniden baslamayi cok isterdim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bence izlemeye değer güzel bir dizi. Vakit kaybı olarak görmüyorum. İzlerken sular seller gibi aktı diyemem ama sıkılmadım da. Yeni sezonunu merakla bekliyorum.
Distopya olarak da izlemedim ama sevenlerine denk geldiğimden the handmaid's tale dizisini söyleyebilirim.
o zaman yeniden bir sans verecegimm ve oneri icin cok tesekkur ederim mutlaka bakacagim

Konu Sahibi
moxi

moxi

Trainee
Tepki
167
Ben eskidenaynianda 83828 dizi izlediğim icin got yarım kalmıştı şimdi yine başladım. O zamanlar diyordum herkes sansayi asagiliyor ama taht alır diye. Sanırım taht almış chdjns
spoi gibi olabilir ona gore oku NDOEŞWPWŞKW

sansa kuzey’in kralicesi oldu ama bence hak etmiyordu ya fazla enayi birisiydi yasadiklariyla guclendi ama yine de karakter gelisimi yetersizdi bence aldigi tahti kendi gucuyle almadi sans eseri oldu bir de cersei’nin yaninda kaldigi zamanlar ondan cok sey ogrenmisti o biraz isine yaradi onun disinda o kadar sey yasamasina ragmen cook yetersiz bir gelisim yasadi bence en sonda herkes kendi yolunu cizmis olmasa kuzey ona kalmazdi