Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İçinizde Kalan Şeyler

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Bir video gorup biraz tetiklendim de gece gece

Ben kucukken babam ben dustugumde beni aynı selenadaki üvey anne gibi recir recir rencide ederdi ne beceriksizligim kalirdi ne aptalligim kaldirmazdi da direkt cekip giderdi ama baska bir cocuk duserse hemen endiselenir kaldirirdi masallah masallah cocuk o daha olur oyle seyler derdi cidden fiziki olarak dustugumde birinin sacimi oksaması yara bandı yapistirması icimde ukte kalan seydir

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Şu arabalı yataklardan al dedim kaç kere anneme almadı,şimdi gördüğümde bile alsam mı diyorum pembe istiyordum özellikle jsjsj
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ek olarak altına ıslatan bebek vardı o da içimde kaldı djdjj
Şimşek mcqueenli yatak ben de istiyordum ya

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Bir video gorup biraz tetiklendim de gece gece

Ben kucukken babam ben dustugumde beni aynı selenadaki üvey anne gibi recir recir rencide ederdi ne beceriksizligim kalirdi ne aptalligim kaldirmazdi da direkt cekip giderdi ama baska bir cocuk duserse hemen endiselenir kaldirirdi masallah masallah cocuk o daha olur oyle seyler derdi cidden fiziki olarak dustugumde birinin sacimi oksaması yara bandı yapistirması icimde ukte kalan seydir
Gece gece bile zararı olabiliyor bu adamın bana Tüm gun kolum cok kasılıyordu ve herhangi bir harekette asiri aciyordu hareket etmesem bile zonkluyordu acıdan iste hicbir sey demedim simdiye kadar ama asiri dayanilmaz oldu annem bir krem verdi onu suruyordum bir de aglayarak suruyorum cunku dayanilmaz olmustu artik Gecenin 2sinde babam diger odaya ayagina cagiriyor beni inatla telefonunu sarja takacakmisim. Ben aci cekiyorum bir elimle kolumu ovuyorum agliyorum ustune bana diyor ki sanki kolun koptu hicbir sey istemedim bari zararin olmasa hayatima