Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anlaşamadığınız Kpop Hayran Tipleri

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Fanatikler: Benim de fanatik zamanlarım olmuştu ama o günleri arkamda bıraktım artık. Büyüdükçe fanatiklik azalıyor. Özellikle bir şarkıyı beğenmediğini dile getirince sanki grubuna sövmüşsün gibi davranan hayranları çekemiyorum.

Shipperlar: Kendi halinde zararsız olanları değil de Jennie ve Tae'nin fotoğraflarının shop olduğunu iddia eden hayal dünyasında yaşayan tipler. Muhatap olmuyorum hatta görünce yolumu değiştiriyorum.

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Shipperlardan nefret ediyorum kim olduğu farketmez. Ben bunu saygısızlık olarak görüyorum.

2. Bir hayrana bildiği yanlış bir şeyin, doğrusunu söylüyoruz yok yanlış diye diretmeye devam ediyor.

3. Begenmediğim çekim, şarkı, mv falan söylediğimiz zaman hemen kudur mudur yazıyorlar. Hayir yani neye kudurayım

4. Bi idolün performanslarını falan eleştirdiğimizde biliyorsan sen yap falan diyorlar. Hayır yani o kadar eğitimi ben mi aldım, ben niye yapayım.

Konu Sahibi
BobaTea

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Shipperlardan nefret ediyorum kim olduğu farketmez. Ben bunu saygısızlık olarak görüyorum.

2. Bir hayrana bildiği yanlış bir şeyin, doğrusunu söylüyoruz yok yanlış diye diretmeye devam ediyor.

3. Begenmediğim çekim, şarkı, mv falan söylediğimiz zaman hemen kudur mudur yazıyorlar. Hayir yani neye kudurayım

4. Bi idolün performanslarını falan eleştirdiğimizde biliyorsan sen yap falan diyorlar. Hayır yani o kadar eğitimi ben mi aldım, ben niye yapayım.
Ben de çok saçma buluyorum o savunmayı. Bir yemeğin kötü olduğunu anlamam için illa gurme mi olmam gerekiyor?

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Aşırı fanatikler. Seungrinin Twitter'daki fancıklarının "umarım çabucak tahliye olursun sana iftira attılar uppammm😍" yazdıklarını gördü bu gözler. Yaş küçük olunca her şeyi savunmaya geçiyorlar bir de. Zorbalığı tacizi her türlü pisliği savunur hale geliyorlar.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Aşırı fanatikler. Seungrinin Twitter'daki fancıklarının "umarım çabucak tahliye olursun sana iftira attılar uppammm😍" yazdıklarını gördü bu gözler. Yaş küçük olunca her şeyi savunmaya geçiyorlar bir de. Zorbalığı tacizi her türlü pisliği savunur hale geliyorlar.
Zamanında blogda gd nin yaptığı hayvan istismarını savunanlar vardı. Forumu çok sevdim ama herkes sevdiği grubun sevmediği yönlerini açıkça söylüyor

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Bu forum hariç hiçbir hayrana katlanamıyorum artık dsfıjasşdlkfjsldkfjlksadf Neyse hemen hemen herkesin cevabı belli: Fanatikler, shipperlar, oppacılar, gay fetişçileri vs.
Değil mi ya.Bazen fan olan arkadaşlarıma bile katlanamıyorum ama bu forumu çok seviyorum lslslsd.Keşke buradakilerden biriyle aynı okuldan çıksak 🥲çok isterim şahsen