Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Idol Olsaniz Pozisyonlariniz Ne Olsun Isterdiniz?

Ü

Üye silindi 189

rap, vokal, dans, bi de extra pozisyonlar fotg, lider center gibi arti pozisyonlar.

ana, lider ve sub sectikten sonra bir tane de ectra secin lutfen

oncelikle hangi grupta oldugumun onemi olmadan ana dansci olmak isterdim. kpop muzikten cok sahneyle alakali bence bu yuzden sahne hakimiyeti cok onemli. sahne hakimiyeti koru olan ana dansci da gormedim ben. ayrica dans coverlar falan cok tutuyor. bi de ana danscilar genelde populer oluyor.

rap mi vokal mi diye de cok dusundum ama vokal diyecegim ben. rap riskli cunku. bp, skz, bts gibi gruplarda ok ama izone, twice, rv gibi gruplar daha cok vokalleriyle one cikiyor. rap her grupta olmuyor ama vokale her grupta lazim. o yuzden lider vokal olmak isterdim.

sona da sub rapper kaliyor.

extralardan da visual olmak isterdim cunku her ne kadar int fanlar onemli olsa da cikis zamani alacaginiz promo koreli fanlara bagli. ee koreliler esittir guzellik.

ayrica center da dusundum ama grubumda center uye olmasini istemezdim sonra bi uye one cikariliyor, prenses, diger uyelere yazik gibi seyler oluyor cekemem.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Valla pozisyonum ne olurdu falan bilmiyorum ama idol olsam net jennie kafasında olurdum
Kesin aynı şarkıyla 70.ye dans etmekten sıkılır 2017 jen gibi dans ederdim bi süre sonra sürekli.
Ekli dosyayı görüntüle 2054
sende jen mentalitesi de var mi acaba? sahsen insanlarin lazy dedigini gorsem hakkimda bu tur videolar viral olsa uc gun yataktan kalkamazdim ben bxnbxnxn
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

center, visual, sub vocal tek vasfım güzellik olsun ve dünyanın lincini yiyeyim isterdim
CZNZBNZBZNXBXMXBNX sen niye boylesin ya xbbxnxbxn ama bi sey diyim koreliler bayilirdi sana baya da bpopuler olurdun

Kesinlikle dans ve alt vokal. Çığırmak yerine deep voice kullanmak bence daha hoş ajdsknwksj
cok line da vermezler canli sahnelerde linc de yemezsin xjnzbxnbx

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Lider + center + fotg + visual + main rapper + main vokalist + main dancer + productor evet herşeyde iyi olmak zorundayım ama grupta öne çıkmak için değil öne çıkartılmasamda olur sadece yetenekli oldğum bilinsin isterdim dldmflfmc
vay anasini bu da iyiymis. diger insanlarin fikrine ihtiyacim yok ben harikayim ve bunu biliyorum 💅💅💅

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Her pozisyon için para veriyorlar hem fanlarım drama yapardı center ama centerda durmuyor diye bende okur eğlenirdim xldmxpföfpföcpfcl
bp solo stanlerinden lazim sana. herhun twittera girer kavgalardan keyif alirdin xhjxbxjxbx

Sadece ana vokal olmak isterdim.
sadece ana vokaller hep en az populer uyeler oluyor ama ben onu fark ettim

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
rap, vokal, dans, bi de extra pozisyonlar fotg, lider center gibi arti pozisyonlar.

ana, lider ve sub sectikten sonra bir tane de ectra secin lutfen

oncelikle hangi grupta oldugumun onemi olmadan ana dansci olmak isterdim. kpop muzikten cok sahneyle alakali bence bu yuzden sahne hakimiyeti cok onemli. sahne hakimiyeti koru olan ana dansci da gormedim ben. ayrica dans coverlar falan cok tutuyor. bi de ana danscilar genelde populer oluyor.

rap mi vokal mi diye de cok dusundum ama vokal diyecegim ben. rap riskli cunku. bp, skz, bts gibi gruplarda ok ama izone, twice, rv gibi gruplar daha cok vokalleriyle one cikiyor. rap her grupta olmuyor ama vokale her grupta lazim. o yuzden lider vokal olmak isterdim.

sona da sub rapper kaliyor.

extralardan da visual olmak isterdim cunku her ne kadar int fanlar onemli olsa da cikis zamani alacaginiz promo koreli fanlara bagli. ee koreliler esittir guzellik.

ayrica center da dusundum ama grubumda center uye olmasini istemezdim sonra bi uye one cikariliyor, prenses, diger uyelere yazik gibi seyler oluyor cekemem.
Ben main vocal ve center olurdum hem ses tonum hoş hem de cok iddialıyım auram konusunda rap falan da yapabilirim ama tercih etmem ya. Fiziksel becerilerime guveniyorum lead dncer da belki

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Ben main vocal ve center olurdum hem ses tonum hoş hem de cok iddialıyım auram konusunda rap falan da yapabilirim ama tercih etmem ya. Fiziksel becerilerime guveniyorum lead dncer da belki
vayyyy sen bu ozguvenle poziyonun olmadan da diger uyeleri outshine edersin zaten

• Kalp
Reactions: ask

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,086
Dancer ve rapper kardesim. Mis gibi ikili. Fazlasında gözüm yok. Grubun girl crush tarzlı üyesi olayım, bana yeter.