Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Idolleri Tek Bir Cümle Ile Anlat

A

Anonymous (7c8b)

Söyleyeceğim kpop idollerini olumlu ve olumsuz tüm görüşlerinizle tek bir cümle içerisinde anlatmanızı istiyorum.Açık hir şekilde fikir belirtebilmeniz için anonim yorum atabilirsiniz.İdoller şu şekilde ;
- Chanyeol
- Rm
- Jungkook
- Taehyung
- Jennie
- Jisoo
- Wonyoung
- Soyeon
- Irene

Konu Sahibi
A

Anonymous (a77c)

Chanyeol : Vokali fena değil rapini begenmiyorum çok tanımadığım için hakkındaki haberlere yorum yapamam.
Rm: Herkesin bildiği malum sebeplerden dolayı ısınabildiğim ve sempati duyduğum birisi değil.Olumsuz bir imajı var.
Jungkook:Çok yetenekli ve idol olmak için doğmuş tek kötü özelliği aşırı fanservice yapıyor bu da bir noktadan sonra çok hoş durmuyor.
Taehyung: Jennie ile ilişki haberleri çıkmadan önce instagram çok korkunç bir yer demesi vs iliskide Jennie'ye zarar verdi bence.Daha önce biriyle ilişki haberi çıkınca 🤮 tarzı bor yorum yapmisti o çok kırıcıydi.

Jennie: İdol olarak yetenekli ve çok güzel bir kadın fakat kendisini ne kadar sevsem de bence istikrarlı ve profesyonel birisi değil.Solo ilerleyip bir süre sonra sıkılıp bıkarsa şaşırmam.Jennie'yi eskiden antilere karşı savunurdum ama sürekli bir sey çıkınca aramızda tuhaf bir ilişki oldu.

Jisoo: Bana samimi gelmiyor ve hiçbir şekilde bana hitap etmiyor.Jisoo çıkış yapmasa bp daha iyi bir grup olurdu.

Wonyoung: Çok tanımıyorum ama söyledikleri kadar bana hitap eden bir görseli yok.

Soyeon: İyi bir prodüktör ama yetenekli olmayan bir rapci.

Irene: Skandalından sonra sektörde kalması çok ilginç.

Konu Sahibi
A

Anonymous (bc32)

- Chanyeol: Rapini beğenmiyorum ama tas cocuk
- Jennie: İt girl
- Jisoo: Yüzünü gerçekten beğenemiyorum abartıldığını düşünüyorum yetenek konusunda da çok zayıf birisi oyuncu olsaydı daha iyi olurdu
- Wonyoung: Prenses gibi biri iste ne diyeyim güzel tatlı sempatik şirin
- Soyeon: Rapini çok seviyorum
- Irene: İlgilendiğim biri değil ama bence çok güzel

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,362
Rm: çok samimi birisi. Bayılıyorum. Ult biasım zaten ksks

Jk: çok yetenekli bence sesi dansı fln her şeyi yerinde kusursuz.

Tae: v bir az bana soğuk birisi gibi geliyor.Sebebini bilmiyorum ama öyle.

Jennie: jennie çok güzel kız ama nedense ona hala ısınamıyorum

Jisoo: jisoo yu acayip çok seviyorum ablam gibi hissediyorum. Çoğu kişi sesini beyenmiyor ama bence güzel.

Woonyoung: güzel bir kız ama robot bebek gibi davranıyor. Sanki burup bırakmışsın gibi. Bir az daha rahat olmalı.

Soyeon: rap i güzel. Şarkı yazmadada başarılı ama hep kendine fazla part veriyormuş gibi hissediyorum. O yüzden arada gıcık olmuyor deilim.

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,362
Rm'i ben de eleştirdim fakat daha sonraki eylemleri eleştiri alan hareketinden farklıydı.Hata yapmış gözüyle bakıyorum.Düzelmistir umarım.Çok takip ettiğim birisi değil ama rm seven birisine kadın düşmanı gözüyle bakanları falan görmek çok adil de değil.

Jisoo'un üstüne gereksiz gidiyorlar bence.Daha önce de dünya turunda eleştiri almalarının sebebi Jisoo tarzı yorumlar görmüştüm çok yersiz bir eleştiri bence. Ben bp ile jisoo sayesinde ilgilenmiştim mesela samimiyet konusunda da gerçekten en samimi buldugum idollerden birisi olabilir.Çogu idol İngilizce konuşamıyor ama bir Jisoo eleştiriliyor.Kpop idollerinin çoğu vokalde yetersiz ama Jisoo göze batıyor ki başıma bir iş gelmeyecekse sesini ben begeniyorum solo çıkışı da bence biraz olsun kendini kanıtladı çok yetenekli bir idol demiyorum ama gördüğümüz kpop sektöründe jisoo neden bu kadar eleştiriliyor anlamıyorum.
Rm ne yapmış ki.? Ben olayı bilmiyorum.

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
- Jennie
- Jisoo
- Wonyoung
- Soyeon
- Irene
1-İyi,hoş,yetenekli hatun maşallah ama the idol ve gd olayından sonra eskisi kadar iyi bakamıyorum ki eskiden bp de ikinci biasimdi uzun bir süre.Ve gerçekten icedonuk-utangac biri olduğunu düşünüyorum.
2-Eskiden ult idolumdu ama şu anda yerini mina aldı.Coğu kişinin aksine oyunculuğu kötü değil gibime geliyor(snowdropun tek bir bölümünü izleyen ünlü eleştirmen Mimosa konuştu).İlk bölümde hiç sirittigini görmedim oyunculuk anlamında.
3-Guzel ve iyi bir kız blog da görmüştüm sanırım sektörün sahteligini en iyi bilen ama bu sahtelige göre en iyi oynayan kişi(attım birşeyler ama bu tarzdi) diyordu biri ve çok haklıydı.
4-Gerçekten çok yetenekli bir kadın ama intj olmanın hakkını veriyor hem iyi hem kötü anlamda
5-Kendisi eskiden Jisoo dan sonra en sevdiğim idoldu ama skandalı beni biraz uzaklaştırdı ondan.Ayrica yeteneksiz olduğunu düşünmuyorum Wendy ve seulgi sektördeki en yetenekli kadınlardan onların yanında sırıtıyor sadece.Skandalı da biraz fazla abarttilar ya kadın iki kere özür diledi karşı taraf özrü kabul etti kesinlikle haksizdi Irene ama artık konuşmasak mi?

Ve Irene-soyeon dışında hepsiyle yakın arkadaş olurum gibime geliyor.

layley

Trainee
Tepki
449
Chanyeol: Vokali rapinden daha iyi

- Rm: son şarkılarındaki söz yazarlığını beğeniyorum.

- Jungkook: mesleğinin hakkını sonuna kadar veriyor

- Taehyung: ayrı bir dünyada yaşıyormuş gibi geliyor bana, kendisi burada ama ruhu başka bir yerde gibi

- Jennie: kendisini netizenlere karşı çokça savunmuşumdur. Bir cümleden uzun olacak ama kariyeri hep dalgalanma halinde. Bir iyi, bir kötü. Profesyonelliğini iyi koruyamadığını düşünüyorum.

- Jisoo: bir şeyler için çok çabalıyormuş hissiyatı alıyorum umarım istediği tempoyu tutturur.

- Wonyoung: çok güzel ama yeteneği hakkında tek bir habere muhtacım.

- Soyeon: yaptığı işi seven başka bir idol

- Irene: İlk çıkış zamanlarından beri bildiğim bir grubun üyesi ama aynı zamanda hakkında hiçbir şey bilmediğim bir üyesidir de

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,197
- Chanyeol: Rapi bana çok hitap etmiyor, müzikte gerçekten çok yetenekli, sesini ve yeteneğini beğeniyorum. Nasıl biridir pek bir fikrim yok.
- Rm: BTS takip ettiğim zamanlarda pek dikkatimi çekmemişti, müzikte tarzı da bana pek hitap etmiyordu. Şarkı sözü mevzusundan sonra tamamen kaybettim ilgimi.
- Jungkook: Çok çok çok yetenekli buluyorum, hem sesini hem dansını beğeniyorum, bu iş için doğmuş. Yine çok tanımıyorum kendisini ama bana zampara hissiyatı veriyor. Neyse işlerini merak ettiğim biri gerisiyle pek ilgilenmiyorum.
- Taehyung: Sesi bana hitap etmiyor, çok da tanımıyorum, nötrüm.
- Jennie: Yine çok yetenekli bulduğum birisi. Sesini, rapini, vokalini, dansını beğeniyorum. Kişilik olarak bana hitap etmiyor ama işlerini takip etmeye devam edeceğim biri.
- Jisoo: Yeteneği benim gözüme dedikleri kadar batmıyor. Gelenekçi biri olduğunu düşünüyorum. Pek ilgimi çeken biri değil, nötrüm.
- Wonyoung: Neredeyse hiç tanımıyorum. Güzel bir kız, grubunun şarkılarını seviyorum ve merak ediyorum gelecek işlerini ama bireysel olarak ayrı bir ilgim yok.
- Soyeon: Ben kendisini bayağı çalışkan ve yetenekli buluyorum, yine tanımıyorum çok.
- Irene: Adını görünce aklıma güzel olması ve skandalı geliyor ama ayrıntılı bilgi sahibi değilim. Red Velvet dinlerim.

Kimseyi de doğru düzgün tanımıyormuşum ya herkesi yarım yamalak takip ediyorum masmalesef.

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,197
- Chanyeol: Rapi bana çok hitap etmiyor, müzikte gerçekten çok yetenekli, sesini ve yeteneğini beğeniyorum. Nasıl biridir pek bir fikrim yok.
- Rm: BTS takip ettiğim zamanlarda pek dikkatimi çekmemişti, müzikte tarzı da bana pek hitap etmiyordu. Şarkı sözü mevzusundan sonra tamamen kaybettim ilgimi.
- Jungkook: Çok çok çok yetenekli buluyorum, hem sesini hem dansını beğeniyorum, bu iş için doğmuş. Yine çok tanımıyorum kendisini ama bana zampara hissiyatı veriyor. Neyse işlerini merak ettiğim biri gerisiyle pek ilgilenmiyorum.
- Taehyung: Sesi bana hitap etmiyor, çok da tanımıyorum, nötrüm.
- Jennie: Yine çok yetenekli bulduğum birisi. Sesini, rapini, vokalini, dansını beğeniyorum. Kişilik olarak bana hitap etmiyor ama işlerini takip etmeye devam edeceğim biri.
- Jisoo: Yeteneği benim gözüme dedikleri kadar batmıyor. Gelenekçi biri olduğunu düşünüyorum. Pek ilgimi çeken biri değil, nötrüm.
- Wonyoung: Neredeyse hiç tanımıyorum. Güzel bir kız, grubunun şarkılarını seviyorum ve merak ediyorum gelecek işlerini ama bireysel olarak ayrı bir ilgim yok.
- Soyeon: Ben kendisini bayağı çalışkan ve yetenekli buluyorum, yine tanımıyorum çok.
- Irene: Adını görünce aklıma güzel olması ve skandalı geliyor ama ayrıntılı bilgi sahibi değilim. Red Velvet dinlerim.

Kimseyi de doğru düzgün tanımıyormuşum ya herkesi yarım yamalak takip ediyorum masmalesef.
Tek cümle diyormuş yaaaa neyse yazdım artık:(