Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Idollerin Ovuldukleri En Gereksiz Seyler

Jesé

Trainee
Tepki
374
Fanlarin idolleri gereksiz ovdugunu düşündüğünüz şeyler?
Bale diyebilirim mina için pek gormedim ama kazuha resmen bir arada sadece bu yönüyle konusuluyordu fanlar bunla ovuyorlardi ama simdi encore sahneleri falan gündem oldu bu sefer insanlar kazuha için sadece bacak açıyor diye lincliyor yani bence hem gereksiz bir ovgu hemde idolu linc ettirecek bir sey

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
374
Ortada hiçbir şey yokken idollerin öylesine yazdıkları bir şeye "slay, diss attı" diyerek övülmesi. Bariz kayıttan söylenen performanslara "canlı söylüyorlar, en iyisiler" algısı yapmaları. Basit bir kot pantolon üstüne beyaz tişört giyince "fashion icon" damgası yapıştırmaları.
Bide her seyden bir gonderme oldugunu falan dusunuyorlar ya bayilcam

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,779
Yıllardır fikrim aynı... idollerin dergiden dergiye fotoğraf çekimi için koşturmaları, fashion weeklere katılmaları, markaların elçileri olmalarına ve fanların bu konuda işleri iyice abartması ve modellerle bir tutularak övülmeleri bana saçma geliyor.

ps. bu arada bugün stay arkadaşlar hyunjin için başlık açmışlardı, onun üstüne söylediğim için yanlış anlaşılma olabilir lütfen üstlerine alınmasınlar asla onlara ithafen söylemiyorum😭😭😭 aespa fanları da aynı şekil zaten lütfen size diyorum zannetmeyinn🩷🩷

comealongwthme

Trainee
Tepki
132
Bir wonyoung fanı olarak çalışkanlık postu. Grup sıralamasına bakınca yujin sene içindeki en yoğun programa sahipti ama biz full wony'ninkini gördük, bir de güzellik postu(karina wonyoung sullyeon ve dahası) vallahi biliyoruz güzel olduklarını. Hadi böyle herhangi bir etkjnlikte farklı tarzlar segileyip altından kalkarlar falan okey ama öyle bir şey de olmuyor

🍭SuGa 🍭

Trainee
Tepki
104
idollerin kendi yazmadıkları şarkıların partları için diss queen/king tüm sektöre ve haterlara diss attı denmesi benim çok komiğime gidiyor vxnxvnxgxjx
aynısını yazacaktım sadece ifade atmak istemedim
ben artı olarak moda çekimlerine gitti diye ya da modayla ilgili herhangi bir şey yaptı diye övülmesini de anlamıyorum. moda haftaları vs. bunlar daha yeni çıkan şeyler bunlar yokken bununla övünen idoller neyle övünüyorlardı acaba
son olarak da aşırı zayıf idollerin güzel fiziği var diye övülmesi olabilir. yanlış bir şeye sebep olabilir
Excited Oh No GIF