Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

[Instiz] Ariana Grande'nin İlişkisi Şu Anda Büyük Bir Tartışma Odağında

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Glee izleyen birini gördüm 🤩. Lea kesinlikle müthiş bir yetenek ama kadın hakkında o kadar iddialar çıkmasına rağmen Broadway de hala büyük roller alması çok ironik.
kadin icin irkci falan diyolardi ama bence irkci degildi genel olarak herkesten nefret ediyor bence xnnxnxn inanilmaz diva kaprisli ama sarki soyleyebiliyor ya ayni kurtun dedigi gibi 109a05dfd25ee8ad19c3787ae11f3c29.png

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

aynen setteki olaylar da lia michelle ama hani herkes ondan sikayetciydi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bu arad glee izlemis biri buldum hayvan giubi mutluyum
Başka bir dizi seti de olabilir hatırlayamıyorum tam olarak ama gruplaşıp iftira atma olayı gibi bir şey vardı, kıza "******" gibi bir damga vurmuşlardı

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Ya kocası da o kadar iyi birisi ki ultra üzüldüm, çok seviyordu kızı belli oluyordu aşkı

Sette aşırı yakınlarmış kadınla, kanka gibi bile olmuşlar şoklardayım

Homofobik, tacizci, ırkçı biriyle sevgiliydi o ayrıldı mı acaba
ayyy evet matt ile sevgiliydi ayrildi daha mutlu olmamistim ciddeb

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Çevresindekilere karşı çok kötü davranıyor diyorlardı.Glee setindeki diğer oyunculara karşı kabaymış hatta glee için seçmelere katıldığında seçmelere daha katılmadan herkesin kulağına kendisi hakkında kötü söylentiler gitmiş.
diyorum iste ucube kadin din dil irk cinsiyet cinsel yonelim demeden herkesten nefret ediyomus xnbxnxbx ben bi de sey duydum dixide kendinden baskasinin solo almasina karsi cikiyormus producerlarla bu yuzden hep kavga ediyormus

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Evet ben de duymuştum bunu.Belgesellerini izlemiştim.Dizi oyuncularından kendisi hakkında iyi bahseden tek kişi yok gibi görünüyor 😅 Dedigin gibi diva kaprisi olabilir bence de.Çocukken bile böyle biriymiş.
dizideki asyali kiz tinaydi sanirim onunla cocukluktan beri tanisiyorlar. ayni Broadway showlarinda oynamislar beraber. iste o kadin soylemisti cocukken de boyleydi diye

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Bu ne ya böyle hep sevdiğimiz ünlülerden tuhaf şeyler çıkıp duruyor doja Cat mesela daha ne kadar ileri gidebilir diyorum iyice kuduruyo masallahhh