Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İsimsiz K-Pop Idollerini Eleştir 2

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Bu ship olaylarından karşı taraf bıkmış ve artık devam ettirmek istemiyorken diğer taraf ısrarla devam ettirmeye çalışıyor gibi

Bu grupta grup içi zorbalık var bence Koreli oldukları için belki dış görünüş hakkında eleştiri yapmak konusunda rahatlar ama beni rahatsız ediyor

Yaptıkları tüm showlar ve varyeteler önceden hazırlanmış hatta bazı funny moment hareketlerini Instagram reels teki meme videolarnda görmüştüm evet Kpop ta çoğu şey önceden hazırlanıyor ama bu kadarıda aşırı yapmacık

Yemin ederim bu grubu çok seviyordum yetenekli ve daha çok değer görmesini istiyordum ama queerbaiting'in affedersiniz b*kuni çıkardılar yeter

Sahnedeki mimikleri benim 8. Sınıftaki halimden daha çok cringe krizine sokuyor insanlar nasıl bunu "oha sahne hakimiyetine bak" diye övüyor anlamadım

Bu idol bana incel gibi geliyor aslında Kpop taki birçok erkek idol bana öyle geliyor çünkü bazenleri lise ve ortaokul da hep iğrenç muhabbet döndüren bir erkek arkadaş grubu olurya aynı enerjiyi bazı Kpop idollerinden de alıyorum hem birçok taparcasına kadın hayranı olan zengin ve yakışıklı biri olup ataerkil bir sektörde bulunmanın verdiği şımarıklıkla kadınlara incel bakış açısıyla yaklaşmaları yüksek bir ihtimal

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Yemin ederim bu grubu çok seviyordum yetenekli ve daha çok değer görmesini istiyordum ama queerbaiting'in affedersiniz b*kuni çıkardılar yeter

bu skz değilse bile çoğu kişinin aklına bu grup gelmiştir

HYS

Trainee
Tepki
186
aşırı yeteneksiz bi grup ve çoğu kişi 4.jenin liderlerinden biri olarak görüyor ama diğerleri kadar başarılı değiller

sahnede tekvando yapıyor gibi dans ediyor ve mimikleri aşırı abartılı çok kötü duruyor

şarkılarından dolayı değil de üyelerin kendilerini gay gibi göstermesinden ve bazı üyelerin yakışıklı olmasından dolayı ünlüler keşke daha güzel şarkılar çıkarsalar yetenekli çocuklar

dünyanın en gereksiz nefret alan grubu yetenekliler şarkıları çok güzel visual dans vokal desen var popülerlik tavan zaten ama bu gruba karşı çekememezlik var

diğerleri kadar yetenekli değiller evet ama bu grubun yeteneksiz olduğu anlamına gelmiyor ayrıca aktif en başarılı 4.jen grubular şarkıları da çok güzel sarıyor bir şekilde ileride bence popülerliklerini sürdürürler + üyeler çok tatlılar
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu ship olaylarından karşı taraf bıkmış ve artık devam ettirmek istemiyorken diğer taraf ısrarla devam ettirmeye çalışıyor gibi

Bu grupta grup içi zorbalık var bence Koreli oldukları için belki dış görünüş hakkında eleştiri yapmak konusunda rahatlar ama beni rahatsız ediyor

Yaptıkları tüm showlar ve varyeteler önceden hazırlanmış hatta bazı funny moment hareketlerini Instagram reels teki meme videolarnda görmüştüm evet Kpop ta çoğu şey önceden hazırlanıyor ama bu kadarıda aşırı yapmacık

Sahnedeki mimikleri benim 8. Sınıftaki halimden daha çok cringe krizine sokuyor insanlar nasıl bunu "oha sahne hakimiyetine bak" diye övüyor anlamadım

Bu idol bana incel gibi geliyor aslında Kpop taki birçok erkek idol bana öyle geliyor çünkü bazenleri lise ve ortaokul da hep iğrenç muhabbet döndüren bir erkek arkadaş grubu olurya aynı enerjiyi bazı Kpop idollerinden de alıyorum hem birçok taparcasına kadın hayranı olan zengin ve yakışıklı biri olup ataerkil bir sektörde bulunmanın verdiği şımarıklıkla kadınlara incel bakış açısıyla yaklaşmaları yüksek bir ihtimal
3 kim bu arada aşşşırı merak ettim

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
şarkılarından dolayı değil de üyelerin kendilerini gay gibi göstermesinden ve bazı üyelerin yakışıklı olmasından dolayı ünlüler keşke daha güzel şarkılar çıkarsalar yetenekli çocuklar
Stray Kids 😭 hepsini skz olarak düşünmeyi bırakmalıyım

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
sahnede tekvando yapıyor gibi dans ediyor ve mimikleri aşırı abartılı çok kötü duruyor

dünyanın en gereksiz nefret alan grubu yetenekliler şarkıları çok güzel visual dans vokal desen var popülerlik tavan zaten ama bu gruba karşı çekememezlik var
1. Hwang Hyunjin
2. Exo?

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Key ile Taemin'in öyle bir olayı oldu ama ondan sonra özür dilediler. Yaptıkları asla doğru değildi ama buna zorbalık demek de ne kadar doğru olur, orası tartışılır. Tabii bunu zorbalık olarak görenler için söylüyorum. Kamera arkasında neler döndüğünü kimse bilemez ancak bir sorun olsaydı 15 senede mutlaka ortaya çıkardı ya da sözleşme yenileme döneminde üye ayrılığı yaşanırdı herhalde. Minho dün bile Taemin ile spor yaptıklarını paylaşmışken ve iş dışında da sık sık görüşüyorlarken ben SHINee'de öyle bir sorun olduğunu sanmıyorum ve umarım yoktur da.
Evet ya bence de yoktur. Daha çok cümlenin ikinci yarısına odaklanmışım. Son zamanlarda bu dış görünüşle dalga geçmekle ilgili Enhypen ve Shinee'nin haberlerini okumuştum. O yüzden direkt o iki grup aklıma geldi. Belki ikisi de değildir, başka bir gruptur.

Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Herkes çok alakasız isimler vermiş jcbfbxcbxbdbdbd

aslı

Rookie Idol
Tepki
702
7 yıldan fazla süredir sektörde olup nasıl vokallerinde bir milim bile ilerleme olmaz tamam yüzün dansın için alındın ama sonuçta işin şarkı söylemek değil mi

Sizi çok severdim ancak seksi olcam diye girdiğiniz haller artık iğrenç geliyor

Önce fan servis yap aşırı derecede sonra fanlar ileri gidince ağla ee baştan yapma
Hem shiplenmekten nefret et hemde bol bol malzeme ver çok rahatsız oluyorsan dikkat et

Yıllar önce izlediğim pragramda grup arkadaşına davranış şeklin resmen zorba gibiydi evet çok yeteneklisin ama iyi bir insan değilsin

Zaten arkadaşlarının çoğu iğrenç skandallara karıştı hadi neyse dedik ama fırsat buldukça liderine habire laf atman sinir bozucu önceden çok severdim seni

İğrenç mahlukat en başından beri grupta olmamalıydı bütün grubu mahvettin gerçi grup arkadaşlarında az değil aslında hepiniz fanlarınıza ihanet ettiniz

Çok güzelsin tatlısın kötü de değilsindir ancak grubuna o kadar faydasızsın ki ne desem yapay çiçek gibisin

Tamam en batılı sensin artık k pop ait değilsin gitmek istiyorsun o zaman çek git artık k pop dan koş amerikan pazarına tabi tutunabilirsen
1 momo en sonuncu lisa mı