Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru K-Pop'ta En Çok Hangi Dönemi Özlüyorsunuz?

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
Yine X'te gördüğüm bir tartışma üstüne bu konuyu açıyorum. K-Pop sektörünün çok değiştiğini zaten herkes fark etmiştir. Peki siz en çok hangi K-Pop dönemini, jenerasyonunu özlediniz?

Ben şahsen Blackpink'in çıkış yaptığı döneme denk geldim ve bu yüzden o zamanları şimdiye tercih ederim. Hem daha samimi bir ortam vardı hem de toxic fanlar çok fazla değildi. K-Pop'ın başlangıcından 2018-2019'a kadar sektördeki her şeyin çok güzel düşünüyorum.

Fuse0nfverse

Trainee
Tepki
275
2014-2019 arası herşey güzeldi
k-pop korean GIF

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
653
BTS askere gitmeden önce
BTS'in olduğu her zaman benim için güzeldi çünkü kpop havasını değişmezlerdi.Sololarda değişebilirdi ama grup şarkıları bir başkaydı ve asla sadece cute veya sadece dark konular tercih etmezlerdi.Hertaraflıydı bu adamlar...

Konu Sahibi
Golden Voice

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
BP'nin showlara falan çıktığı dönemler bambaşkaydı.Şöyle BP House'un olduğu dönemler falan.Kısaca BP'nin debutladığı zamanlardan itibaren renk geldi K-pop'a bence😍
2020-21'de pandemi falan olsa da The Album erasını da ben aşırı seviyodum.Ahh be özledim🤧😭😞
Keşke 2019'dan sonrada Kore'de törenlere katılsaydı diyorum ama işte Kore Blackpink'e değer vermediği için de katılmamalarını anlıyorum. Bence Blackpink katılım sağlasaydı 2019-19 sonrasını da çok severdik.

Konu Sahibi
Golden Voice

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
Evet kesinlikle müthişti ya😭
Ben gece 3-4 gibi uyanırdım o günler o sırada da kızların teaser'ları yüklenirdi kanala mv teaser çıktığı gün ölmüştüm hele Lisa'nın kısa saçlarına ve Jen'in platin saç modeline😭
Aaaahhh aşırı iyiydi😫🥺
Gece saat 3'ü beklemek... Tatil ve Ramazan aylarında bunu yapmanın zevki çok ayrıydı. HYLT teaserları gibisi de gelmedi gelmeyecek.

Konu Sahibi
Golden Voice

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
Mesela hala ara sıra şu Melon 4D performanslarını açar izlerim
2018 SBS yıl sonu töreni peki.. Jennie solo performansı sonra kızlar Solo'nun sonunda katılıyordu. 4d sonrası da Forever Young.. +390M izlenmeyle hâlâ en çok izlenilen K-Pop sanatçı sahnesi konumunda ve yakında 400M izlenmeyi aşacak. Ben hâlâ açıp izliyorum. Blackpink çok farklı bir grup sahne duruşları performansları asla bıktırmıyor izleyen bir daha açıp izlemek istiyor.

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Kpop olarak değil de benim Kpop'taki dönemimi söylemek isterim 2019-20 çok güzel zamanlardı benim için

Konu Sahibi
Golden Voice

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
Kpop olarak değil de benim Kpop'taki dönemimi söylemek isterim 2019-20 çok güzel zamanlardı benim için
2019-2020 zaten hafiften kalite olarak düşmeye başladığı dönemler. The Album olmasa ciddiyim net dinlemeyi bırakırdım. Samimiyetin son demlerini yaşıyordu sektör.

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
2019-2020 zaten hafiften kalite olarak düşmeye başladığı dönemler. The Album olmasa ciddiyim net dinlemeyi bırakırdım. Samimiyetin son demlerini yaşıyordu sektör.
Açıkcası benim aşırı zevk aldığım dönemlerdi. Ben Ateez ile ilgilnmeye başladım Kpop ile SMN, Wave, Answer dönemleri benim için çok özel kalacak. Ayrıca NCT 2020 zamanları, Idle'ın Lion şarkısının çıktığı dönemler, Oneus-Lit ve daha fazlası.... O zamanlarda çoğu kişi Kpop'ın değiştiğini söylüyordu ama benim için altın zamanları o yıllardı. Önceden de Kpop dinlediğim oluyordu ama asıl müzik zevkim haline gelmemişti hiç