Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İstediğiniz Yılbaşı Hediye Kategorisini Söyleyin Hediye Alın!🌲🍭💐

lisamiro🦋

Trainee
Tepki
277
Selamm bugün farklı bir başlık açmak istedim.İstediğiniz yılbaşı hediye kategorisini söyleyin(örnek:kıyafet,makyaj) ne gibi seyler sevdiginizle alakali biraz ipucu vermeyi de unutmayin tabii~Bende size hediye bulup atayım ve hepinize ayrı ayrı yeni yıl mesajları yazıyım.Bekliyorummm🌼

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Lütfen bana hırka verebilir misin, kahverengi olsun. Çok pahalı valla alamıyorum

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,865
Selamm bugün farklı bir başlık açmak istedim.İstediğiniz yılbaşı hediye kategorisini söyleyin(örnek:kıyafet,makyaj) ne gibi seyler sevdiginizle alakali biraz ipucu vermeyi de unutmayin tabii~Bende size hediye bulup atayım ve hepinize ayrı ayrı yeni yıl mesajları yazıyım.Bekliyorummm🌼
Imm güzel pembe bir allık olabilir

Konu Sahibi
lisamiro🦋

lisamiro🦋

Trainee
Tepki
277
Ben kazak, atkı ve eldiven istiyorum böyle yumuş yumuş,ısıtan(e bir zahmet 😬), sıcak renkliiii. Kolye de isteme şansım var mıı eğer varsa böyle kışı temsil edecek kolye isterimm.
images.jpeg-4.jpg Sd61d5e7e4f85426f866ddf1ebbb49efbN.jpg_640x640Q90.jpg_~2.jpg shopping~2.jpg
shopping-1~2.jpg
Yeni yılda doğru kararlar alman ve şans getirmesini diliyorum.Stres ve sıkıntıdan uzak bir yıl geçirirsin umarım.Ailen sevdiklerinde cok mutlu olursun ve cevrende iyi insanlar olsun mutlu yillarr🌲🍭💐🌼

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Ben ordan bir bts konser bileti alabilir miyim? Evet bts olmadan bts konserine gitmek istiyorum akakaksk

Konu Sahibi
lisamiro🦋

lisamiro🦋

Trainee
Tepki
277
Takı zevkine bayıldımm 😭 🤍 İyi dileklerin için de teşekkür ederimm💛
Rica ederimmm💛🌼
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ay çok teşekkürler, ben bunu her gün giyerim şimdi
Rica ederim güle güle giy💛🌼

Ayyy güzellikleri şaka mııı??😍😍 Çok hoşuma gitti,çooook teşekkür ederim.♥️ Aynı zamanda iyi dileklerin için çoook teşekkür ederim sana da mutlu, musmutlu yıllaaaaaaar.🌸🌸🌸
Bende Tesekkur ederimm 💐💛

Imm güzel pembe bir allık olabilir
Hb1956ffced024b1896d7d79849d52a0ey~2.jpg images.jpeg-5.jpg
Küçükken en sevdiğim renk pembe olduğundan ve profilin favori ponny'm oldugu icin beni mutlu ediyor.Umarim senide yeni yilda bir cok sey mutlu eder ve hayallerine kavusup basaridan basariya kosarak ailen ve arkadaslarinla mutlu bir yil gecirirsin mutlu yillarrr🌲🍭💐

Son düzenleme:

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,865
Rica ederimmm💛🌼

Rica ederim güle güle giy💛🌼

Bende Tesekkur ederimm 💐💛

Ekli dosyayı görüntüle 20814 Ekli dosyayı görüntüle 20813
Küçükken en sevdiğim renk pembe olduğundan ve profilin favori ponny'm oldugu icin beni mutlu ediyor.Umarim senide yeni yilda bir cok sey mutlu eder ve hayallerine kavusup basaridan basariya kosarak ailen ve arkadaslarinla mutlu bir yil gecirirsin mutlu yillarrr🌲🍭💐
Öncelikle bu allığa bayıldımmmm 😍 favori ponynindi demek mutlu olman beni çok sevindirdi seninde aynı yazdığın gibi bir yılın olsun canım benim çok teşekkür ederim 🩷🩷🩷

Konu Sahibi
lisamiro🦋

lisamiro🦋

Trainee
Tepki
277
Kışlık bir giysi olabilir. Umarım yeni yılın güzel geçer. Sevdiklerinle beraber sağlıklı ve mutlu bir yılın olmasını diliyorum 💗
Tesekkur ederim💛🍭
S6a63538073a34f35a9c0f2b8244c05a0N.jpg_640x640Q90.jpg_~2.jpg Saec660b13fea4a9aad03a666d35f7066t.jpg_640x640Q90.jpg_~2.jpg
Umarim yeni yilda dileklerin kabul olur dertlerinden kurtulursun ve guzel insanlarla karsilasirsin.İstediğin şeylere sahip olur kariyerinde basarılara imza atarsın mutlu yilllarr🍭🌲💐

Şey hocam iphone 14 pro max 256gb

İstiyebilir miyim :cry::cry:
Tabii

shopping-2~3.jpg images.jpeg-9~2.jpg
Hayatindaki aksiliklerin duzene girecegi yuzunden tebessum eksilmedigi ve sevdiklerinle hep mutlu bir yil geciririrsin umarim.Seni mutlu etmeyen bazi insanlar hayatindan ciksin ve daha da iyileri gelsin mutlu yillarr💐🌼💛🍭

Ben ordan bir bts konser bileti alabilir miyim? Evet bts olmadan bts konserine gitmek istiyorum akakaksk
Konser alani
images.jpeg-7~2.jpg
Biletin images.jpeg-8.jpg
Kendini hep mutlu,enerjik hissettigin yeni yerler gezdigin hedeflerinin gerceklestigi bir yil olsun.Kariyerin basarili olsun ve sevdiklerinle hic ayrilmayin mutlu yillarrrr🌲💐

Öncelikle bu allığa bayıldımmmm 😍 favori ponynindi demek mutlu olman beni çok sevindirdi seninde aynı yazdığın gibi bir yılın olsun canım benim çok teşekkür ederim 🩷🩷🩷
Rica ederimmm cok samimi bir cevapti🌲🍭💐

Son düzenleme:

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Kendini hep mutlu,enerjik hissettigin yeni yerler gezdigin hedeflerinin gerceklestigi bir yil olsun.Kariyerin basarili olsun ve sevdiklerinle hic ayrilmayin mutlu yillarrrr🌲💐
çok teşekkür ederim iyi dileklerin için 😍❤️ Kariyerimde başarılı olmaya gerçekten çok ihtiyacım var.

Senin içinde umarım çok güzel ve mutlu geçirdiğin bir yıl olur 🤍

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617