Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Itzy Soloları Arasından En Çok Hangisini Sevdiniz?

ITZY soloları arasından en çok hangisini

• Lia

Kullanılan: 1 8.3%
  • Yeji

Kullanılan: 2 16.7%
  • Chaeryeong

Kullanılan: 2 16.7%
  • Ryujin

Kullanılan: 7 58.3%
  • Yuna

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Lia

Yeji

Ryujin

Chaeryeong

Yuna

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bence

1-Yeji
2-Ryujin
3- Lia
4- Chaeryeong
5- Yuna

marin

Trainee
Tepki
639
Ay ay ay benim de açmayı düşündüğüm bir başlıktı bu 🤗
Genel olarak yorum yapmak gerekirse tüm sololar inanılmaz tatmin etti beni. Tüm üyeler in kendi şarkılarının yapımına katılmasının da etkisiyle bence en doğru renkleri bulmuşlar kendileri için. Albüm gümbür gümbür geliyor 🔥
Başlığa cevap vermem gerekirse de sanırım en çok Ryujin’i beğendim. Çünkü ters köşeydi benim için. Ben EDM ya da böyle vurgulu kırdılı bir şarkı bekliyordum doğrusu. Ama vokal tonunu öne çıkaran üstelik rock altyapılı bir şarkıyla gelmesi çok hoşuma gitti. Klibin havasına ve oyunculuğuna da bir o kadar büyülendim. Tam halini duymak için sabırsızlanıyorum 🌸
Ryujin’den sonra en beğendiğim Yuna ve Chaery’nin solosu oldu. Chaery’nin solosu Sunmi soloları tadındaydı ki Sunmi en sevdiğim sololardan biridir, bu tür enfes olmuş Chaery için. Tam beklediğim gibiydi ve müthişti. Yuna’nın cıvıl cıvıl gelmesine bayıldım. Acaba sexy konsept mi yaptırırlar diyordum ama tam enerjisine uygun barbie girl konsepti ile geldi ve iyi ki de öyle oldu. U Go Girl göndermesi ve şarkının sözleri çok iyi düşünülmüş. Aslında tüm şarkıların sözleri çok iyi. Bu zamana kadar niye fırsat verilmemiş üyelere söz yazımı konusunda bilmiyorum ama bundan sonra umarım daha sık söz yazımında yer alırlar.
Yeji’nin solosu Born To Be ile benzer renklerde ve havada olunca ve ard arda gelince ilk başta o vurucu etkiyi alamadım ama zaman geçtikçe alıştım. Yeji’nin güçlü aurasıyla çok iyi örtüşmüş. Sözleri de öyle. Tam koreografisini görmek istiyorum bir an önce. Ve Lia kızımın solosu çok sönük kaldı klipsiz olunca. Gözümde canlanan o şort Mv ile gelse çok saha büyük bir etkisi olurdu. Çoğu kişinin haberi bile yok maalesef. Ama tam OST tadında ve Lia’nın sesine de çok yakışmış. Albüm geldiğinde ilgileri çeker umarım. Sanırım İTZY’nin en iyi albümü geliyor gerçekten de. Şimdiye kadar gelen şarkılar arasında tek bir tane kötü şarkı yok 🤗