Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ive, Geri Dönüş Için Poster Yayınladı

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
IVE
THE 1. EP
<I'VE MINE>

Çok yakında posterleri

F5Gy3sCbYAAmQ9X.jpeg F5GzEAGbcAA-6BD.jpeg F5GzN5dbwAAbJW4.jpeg

09/25 Either Way
10/6 The Record
10/13 Baddie

Anlaşılan Ive önceden şarkılarını yayınlayıp müzik şovlarına katılacak. Bunun anlamı 3 şarkı içinde müzik videosu gelebilir. Harika bir iş cikartacaklarindan eminim

Konu Sahibi
chewy

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Şarkılardan beklentim çok yüksek benim ya, ama merak ettiğim 3 müzik videosu çekeceklerse promoları nasıl yapacaklar. Çok yoğun geçer diye düşünüyorum
Kızlar oradan oraya oraya savruluyorlar ya
Daha geçenlerde Amerika'da idiler. Ancak şöyle bir şey var ki Ive asla bizi hayal kırıklığına ugratmadi . Bu yüzden beklentilerim her zamanki gibi çok yüksek 😎
Promolarda NJ'nin ki gibi olur büyük ihtimalle. İlk önce yayınlanan şarkıların performanslarını sergilerler daha sonra her programda iki şarkı üst üste. Umarım çok da yorulmazlar 😕

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Umarım skz ile yakın zamanda CB yapmazlar gelecek linci düşünemiyorum

Konu Sahibi
chewy

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Umarım skz ile yakın zamanda CB yapmazlar gelecek linci düşünemiyorum
Skz'in bu yıl sonuna kadar döneceğini düşünmüyorum. Şuan Japonya'da dome konseri veriyorlar. Daha sonra konserleri devam edecek gibi duruyor bu yüzden içimiz rahat çok şükür 😌
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Nj takip etmediğim için bilmiyordum ama her türlü yorucu olur. Cb gelmesi sevindiriyor ama senenin başından beri çalışıyorlar. Yani bir ara verselerdi iyiydi.
Ne yazık ki Kore bir şarkıdan diğerine atladiklari için Ive'nin şuan daha fazla dönüşe ihtiyaçları var. Biraz da olsa gidisatlarini TWICE'ın gidişatına benzetiyorum. Kızlar bir Kore CB bir japon CB derken yorgunluktan bayiliyorlardi neredeyse
Ama şirketlerinin TWICE gibi çok calistiracagini da düşünmüyorum. Artık yılda 3 CB normal karşılanıyor ne yazık ki tek ümidim kızların sağlıklı olması

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Aaaa çok hoş görünüyor posterler. Merak ettim. Ben geçen ive şarkıları dinleyeceğim dedim de dinlemedim daha sjsksksksk. Bu albüm gelmeden dinleyeyim bari

Konu Sahibi
chewy

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Ben bu durumun twice'ın popülerliğini de etkilediğini düşünüyorum. Yani çok cb yapınca halkın da beklentisi azalıyor. Gerçi starship o kadar ileri gitmiyor sanırım
Ne yazık ki öyle oldu. Kore'de bir süre sonra TWICE'ın yüzü "eskidi". Her yerde onları görünce insanlar bir süre sonra ilgisini kaybetti
Bu yüzden umarım şirketler JYP'nin yaptığı hatayı yapmaz