Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Ive, Either Way Ile Geri Döndü

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
Mv çok güzeldi bayıldım ben. Şarkı da hoş bence, tak kulaklığını huzurla dinle bana uyar. Kore dışında ilgi görür mü bilmiyorum ama Koreliler sever, global kpopstanlerin sıkıcı bulacağı türden bi şarkı.
Wonyo'nun saçı perukmuş hem üzüldüm hem sevindim. Peruk gibi durmuyordu ama hepimiz yedik 😂

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Ortaydı bence. Daha iyi şarkıları var ama kötü de değildi. Sadece bazı kısımlar nasıl desem nasal teknik uymamış gibiydi

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
ay çok güzel şarkı böyle dikkat çekici olmuş. yujin'in bir anda gülmeye başlaması ağlaması falan çok iyiydi oyunculuk deneyimi var mı bilmiyorum ama rahat yapar gibi geldi

Konu Sahibi
chewy

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
ay çok güzel şarkı böyle dikkat çekici olmuş. yujin'in bir anda gülmeye başlaması ağlaması falan çok iyiydi oyunculuk deneyimi var mı bilmiyorum ama rahat yapar gibi geldi
Çocuk oyunculuğu yaptı küçükken bir kaç küçük dizide oynadı sanırım
Sonrasında bir çok şarkıcının klibinde de oynadı

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Daha klibi izlemedim ama sarı wony’nin hiç gerçek olmaması beni üzdü.. 😭

eirene

Rookie Idol
Tepki
371
Ben hareketli olur diye düşünmüştüm ama böyle de çok güzel

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Mv çok güzeldi bayıldım ben. Şarkı da hoş bence, tak kulaklığını huzurla dinle bana uyar. Kore dışında ilgi görür mü bilmiyorum ama Koreliler sever, global kpopstanlerin sıkıcı bulacağı türden bi şarkı.
Wonyo'nun saçı perukmuş hem üzüldüm hem sevindim. Peruk gibi durmuyordu ama hepimiz yedik 😂
Peruk olması iyi ya saçını yakmaya değmez. Lensleri bırakıp daha çok peruklara yönelmeliler çok gerçekçi duranları var.