Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Ive, Off The Records'u Yayınladı

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
Sevdim ben şarkıyı, bi süre dinlerim.

Şarkıları hep Kore listelerine göre salı günleri belli saatlerde yayınlıyorlardı. Either Way pazartesi yayınlandı, bu şarkı da cuma. Global listeler hedefleniyorsa pek globalin ilgisini çekecek şarkılar değil ikisi de. Promo konusunda değişik bişey deniyorlar ama ben çözemedim.

Konu Sahibi
chewy

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Sevdim ben şarkıyı, bi süre dinlerim.

Şarkıları hep Kore listelerine göre salı günleri belli saatlerde yayınlıyorlardı. Either Way pazartesi yayınlandı, bu şarkı da cuma. Global listeler hedefleniyorsa pek globalin ilgisini çekecek şarkılar değil ikisi de. Promo konusunda değişik bişey deniyorlar ama ben çözemedim.
Starship bu geri dönüşte gerçekten bir hayal kırıklığı idi. Yaptıkları mantıklı değil. Takvim listesi hazırlamadı kimse beklemiyorken fotoğrafları atması falan . Önceki cblerde kim Ive ile ilgilendi yse geri gelebilir mi?? 🤦‍♀️🤦‍♀️

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
Starship bu geri dönüşte gerçekten bir hayal kırıklığı idi. Yaptıkları mantıklı değil. Takvim listesi hazırlamadı kimse beklemiyorken fotoğrafları atması falan . Önceki cblerde kim Ive ile ilgilendi yse geri gelebilir mi?? 🤦‍♀️🤦‍♀️

Önyayın şarkı diye pek sallamıyorlar galiba. Hoş şarkılar bence daha iyi muamele görmeyi hak ediyorlar.

zehra21

Trainee
Tepki
195
Şarkı ortalama bence. Açıkçası Either Way daha iyiydi diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Bside olarak güzel ama klip çekmek için yeterli gelmedi bana.