Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İve’in Samimiyetsizliği

Tepki
-194
Ive grubu bana çok samimiyetsiz ve yapmacık geliyor. Kız grupları genel olarak erkek gruplarından daha çok kendilerini kasıyorlar bunu anlayabiliyorum ama ive grubu aralarındaki samimiyet, hayranlara karşı tavırları, çevrelerindeki insanlara karşı tavrı hepsi yapmacık geliyor. Hayranları da genel olarak toksik ve kpop sektöründeki gelmiş geçmiş en samimiyetsiz grup

Konu Sahibi
Öptüğü Piyano
Tepki
-194
Konu Sahibi
Öptüğü Piyano
Tepki
-194

liikyaliikya

Trainee
Tepki
385
Bir yerde bir topluluk varsa orada mutlaka kötü niyetli insanlar da vardır, hiçbir fan grubu tamamen iyi değildir. Blink, Army, Stay, solo stanler gibi diğer fandomlardan daha büyük olan fandomlarda daha toksik kitle mevcut. Yayınında isim vermeden rahatsız olduğu bir konudan bahseden Bang Chan'in söylediklerini yanlış yere çekip Ive'a saldıran toksik Staylerden de bahsetmek ister misin? Bu olaydan sonra benim de ara sıra takip ettiğim Channies Room yayınları sona erdi. Bence senin içinde dinmeyen bir öfke var. Momoland'e zamanında bu şekilde yaklaşan büyük bir grup vardı ve kızlar katıldıkları programlarda bunlardan çok etkilendiklerini söyleyip duruyorlardı.

Ü

Üye silindi 189

sirf erkek gruplari gibi 2 snde bi populerite icin fanservice yapmayan kiz gruplarina samimiyetsiz denmesine sinir oluyorum. ne bekliyordunuz kizlardan?

cikis yapali cok olmadi, hala caylaklar. yaptiklari her hareketleri izleniyor. tek hatalarinda dunyalarinin baslarina yikilacagini biliyorlar. erkek idol yapsa iki gun konusulacak seyleri yaptiklarinda tum karoyerlerince unutulmuyor bu olar.

bunun uzerine de asla takdir edilmiyorlar. 10cm topuklularla, mini eteklerle dans ediyorlar ama erkek gruplari gibi sarkiyla alakasi olmayan salak salak koreografileri olmadigi icin ya da 9262837 tane rahatsiz edici mimik yapmadiklari icin hem dans edemiyor hem de sahne hakimiyeti yok muamelesi goruyorlar. sektorde gercekten sarki soyleyebilen idollerin yuzde yetmis besi kadin ama vokalleri takdir edilmiyor. erkek gruplarinda da vokal yapamayanlari rapci yapiyorlar ve yuzde doksani rap yapamiyor ama goze carpan sadece kadinlar.

cidden diken uzerinde durmalari gereken, her sekilde cifte standarta ugradiklari bu sektorde nasil bi samimiyet gostermelerini bekliyorsunuz? sanki agizlarindan cikan tek bir lafla cancellanmayacaklar gibi xvnzvxmzbnx

bu arada burada yazdiklatim sana ozel degil genel konustum ama yine de merak ettim, neylerini samimiyetsiz buldun?

Konu Sahibi
Öptüğü Piyano
Tepki
-194
Bir yerde bir topluluk varsa orada mutlaka kötü niyetli insanlar da vardır, hiçbir fan grubu tamamen iyi değildir. Blink, Army, Stay, solo stanler gibi diğer fandomlara kısmen topluluğu büyük olan grupların daha toksik kitlesi mevcut. Yayınında isim vermeden rahatsız olduğu bir konudan bahseden Bang Chan'in söylediklerini yanlış yere çekip Ive'a saldıran toksik Staylerden de bahsetmek ister misin? Bu olaydan sonra benim de ara sıra takip ettiğim Channies Room yayınları sona erdi. Bence senin içinde dinmeyen bir öfke var. Momoland'e zamanında bu şekilde yaklaşan büyük bir grup vardı ve kızlar katıldıkları programlarda bunlardan çok etkilendiklerini söyleyip duruyorlardı.
Tabikide her grupta toksik var ama divelarda daha fazla olduğunu düşünüyorum ve Chan’ın söylediklerini yanlış yere çeken divedi… Ve ve ve evet chanroom bitti ve içimizdeki öfke hiç bir zaman bitmicek
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Burada bi doktor vardı grubun akıl sağlıklarını analiz eden, bi de samimiyet ölçeri gelmiş. Karışır buralar 😂 Ucundan kıyısından takip etmeye çalışıyorum grubu, ben bu kadar azimli değilim. Sevmediği bi grup için niye konu açma zahmetine girer insan.
Bir kişinin samimiyetsiz olduğunu anlamak için doktor olmaya gerek olmadığını düşünüyorum en basitinden arkadaş seçerken bile samimi olup olmadığına bakarsın

liikyaliikya

Trainee
Tepki
385
Bir yerde bir topluluk varsa orada mutlaka kötü niyetli insanlar da vardır, hiçbir fan grubu tamamen iyi değildir. Blink, Army, Stay, solo stanler gibi diğer fandomlardan daha büyük olan fandomlarda daha toksik kitle mevcut. Yayınında isim vermeden rahatsız olduğu bir konudan bahseden Bang Chan'in söylediklerini yanlış yere çekip Ive'a saldıran toksik Staylerden de bahsetmek ister misin? Bu olaydan sonra benim de ara sıra takip ettiğim Channies Room yayınları sona erdi. Bence senin içinde dinmeyen bir öfke var. Momoland'e zamanında bu şekilde yaklaşan büyük bir grup vardı ve kızlar katıldıkları programlarda bunlardan çok etkilendiklerini söyleyip duruyorlardı.
Ayrıca hiçbir grup samimi olmak zorunda değil, birbirlerine saygı duyup çalışan iş arkadaşı da olabilirler ve bu kimseyi ilgilendirmez. Sonuçta şarkılarını dinlemek istersen dinlersin, reality şovlarını izlemek istersen izlersin, üyeleri görmek istersen görürsün ya da bunların hiçbirini yapmazsın. Her şey senin tercihine bağlı şeyler, samimi bulmuyorsan kimse seni fan ol diye ya da samimi bul diye zorlamaz. Bakmazsan görmezsin.

ly peace out! ig @therealstanmitchell.gif

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Tabikide her grupta toksik var ama divelarda daha fazla olduğunu düşünüyorum ve Chan’ın söylediklerini yanlış yere çeken divedi… Ve ve ve evet chanroom bitti ve içimizdeki öfke hiç bir zaman bitmicek
Divelar üstüne alındı? Ben de olsam ben de üstüme alınırdım çünkü bu selamlaşma olayının tam da üstünde denk geldi konuşma.

Konu Sahibi
Öptüğü Piyano
Tepki
-194
sirf erkek gruplari gibi 2 snde bi populerite icin fanservice yapmayan kiz gruplarina samimiyetsiz denmesine sinir oluyorum. ne bekliyordunuz kizlardan?

cikis yapali cok olmadi, hala caylaklar. yaptiklari her hareketleri izleniyor. tek hatalarinda dunyalarinin baslarina yikilacagini biliyorlar. erkek idol yapsa iki gun konusulacak seyleri yaptiklarinda tum karoyerlerince unutulmuyor bu olar.

bunun uzerine de asla takdir edilmiyorlar. 10cm topuklularla, mini eteklerle dans ediyorlar ama erkek gruplari gibi sarkiyla alakasi olmayan salak salak koreografileri olmadigi icin ya da 9262837 tane rahatsiz edici mimik yapmadiklari icin hem dans edemiyor hem de sahne hakimiyeti yok muamelesi goruyorlar. sektorde gercekten sarki soyleyebilen idollerin yuzde yetmis besi kadin ama vokalleri takdir edilmiyor. erkek gruplarinda da vokal yapamayanlari rapci yapiyorlar ve yuzde doksani rap yapamiyor ama goze carpan sadece kadinlar.

cidden diken uzerinde durmalari gereken, her sekilde cifte standarta ugradiklari bu sektorde nasil bi samimiyet gostermelerini bekliyorsunuz? sanki agizlarindan cikan tek bir lafla cancellanmayacaklar gibi xvnzvxmzbnx

bu arada burada yazdiklatim sana ozel degil genel konustum ama yine de merak ettim, neylerini samimiyetsiz buldun?
Söylediğimi yanlış yere çekip sanki kadın düşmanıymışım gibi yazmışsın fakat sevdiğim hayranı olduğum çok kız grubu var dediğin gibi erkek gruplarından daha diken üstündeler ama benim burda bahsettiğim yapmacık olmaları doğal olamıyorlar ve gördüğüm en samimiyetsiz grup