Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jennie'nin Idol Programındaki Kıyafeti, Normal Giyim Olarak Kabul Edilebilir Mi?

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
1,369
AVvXsEgyh-e_0LBUo6jo_W3212ivH8eSnX85jlSel1zkKRPgEZv36sLFwpK9fhHG_0EJKZ190a5gzJawV3UPaP1CzJiULDx3oHAdHGmnoh5rKiSzEyssy8QOaU6Xmfw24R7NlGcG6S40OHLbNDnLfF0oLwDWj-8IUlj2PQzp43x0sRBLWrWhKTCyGZNnRlRXnwc=s16000

Kıyafetlerin bir 3D kalemle yapıldığı gibi görünüyor...

Gerçekten umuyorum ki The Weekend bir daha hayatında hiçbir zaman kamera eline almaz.

post response:
[+152][-8]

1. [+133, -13] Ona gerçekten üzülüyorum. O bir üst düzey idol olmasına rağmen, sadece ABD standartlarına uyum sağlamak için bunları yapıyor...
  2. [+76, -5] Ne kadar istese de istediğini giymesine izin vermemiz gerekiyor, yine de bir sınır olmalı değil mi..? Bu neredeyse bir flaşörü korumakla aynı seviyede, umursamıyor ne giydiğini;; Akıllı insanlar, bu 3D kalemle yapılmış kıyafetleri onaylayan yönetmene küfretmez mi?
  3. [+72, -31] Gerçekten iğrenç
  4. [+68, -8] Gerçekten garip görünüyor
  5. [+56, -5] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ 3D kalem ㅋㅋㅋㅋㅋ Biraz rahatsız edici...
  6. [+51, -32] Ama yanındaki Lily de aynı kıyafeti giyiyor? Kimin umurunda, istediğini giysin

Oblomov

Trainee
Tepki
228
Çok kötü bir kıyafet ki bence sahne kıyafeti bile olmamalı.Ve 1.yorum çok haklı amerikan dizilerinde oynayarak ya da ortam yaparak orada kalıcı olmak istiyor gibi ama Asyada ki yerini sağlamlaştırsa daha iyi eder.Amerika gibi bir ülke de bir kpop idolü ne kadar tutabilir ki?

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,847
Filmde bir amerikan showu sahnesinin stylingi değil mi bu? Zaten showlarda nicki nin cardinin beyoncénin dansçıları hep böyle giyiniyor?Tshirt jeansle çıkacak hali yok. Zaten kimsenin de haddine değil 30una merdiven dayamış bir kadının giyimini yargılamak. İdollere çizilen iyi aile çocuğu imajı sıktı.

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,847
Çok kötü bir kıyafet ki bence sahne kıyafeti bile olmamalı.Ve 1.yorum çok haklı amerikan dizilerinde oynayarak ya da ortam yaparak orada kalıcı olmak istiyor gibi ama Asyada ki yerini sağlamlaştırsa daha iyi eder.Amerika gibi bir ülke de bir kpop idolü ne kadar tutabilir ki?
Bence asyadaki yeri yeterince sağlam diziden 1 ay sonra tekrardan jennie ile ilgili öven postlar göreceğiz.

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
AVvXsEgyh-e_0LBUo6jo_W3212ivH8eSnX85jlSel1zkKRPgEZv36sLFwpK9fhHG_0EJKZ190a5gzJawV3UPaP1CzJiULDx3oHAdHGmnoh5rKiSzEyssy8QOaU6Xmfw24R7NlGcG6S40OHLbNDnLfF0oLwDWj-8IUlj2PQzp43x0sRBLWrWhKTCyGZNnRlRXnwc=s16000

Kıyafetlerin bir 3D kalemle yapıldığı gibi görünüyor...

Gerçekten umuyorum ki The Weekend bir daha hayatında hiçbir zaman kamera eline almaz.

post response:
[+152][-8]

1. [+133, -13] Ona gerçekten üzülüyorum. O bir üst düzey idol olmasına rağmen, sadece ABD standartlarına uyum sağlamak için bunları yapıyor...
  2. [+76, -5] Ne kadar istese de istediğini giymesine izin vermemiz gerekiyor, yine de bir sınır olmalı değil mi..? Bu neredeyse bir flaşörü korumakla aynı seviyede, umursamıyor ne giydiğini;; Akıllı insanlar, bu 3D kalemle yapılmış kıyafetleri onaylayan yönetmene küfretmez mi?
  3. [+72, -31] Gerçekten iğrenç
  4. [+68, -8] Gerçekten garip görünüyor
  5. [+56, -5] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ 3D kalem ㅋㅋㅋㅋㅋ Biraz rahatsız edici...
  6. [+51, -32] Ama yanındaki Lily de aynı kıyafeti giyiyor? Kimin umurunda, istediğini giysin
Dizinin konusundan cok ne giydiginw mi sasirmislar? İstedigini giyer hem

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Ben jennie'nin giydiği kıyafet yerine netizenlerin iki yüzlülüğünü konuşmak istiyorum.Sulli zamanında sütyen giymedi diye kıza resmen s.(anladınız siz) damgası yapıştırdılar.Her fotosuna sırf bu olay yüzünden ahlaksızca yorumlar yaptılar aynı şey birkaç yıl sonra yine oldu.Başka bir kadın idol sütyen giymedi diye defalarca kez konuşuldu.Jennie'ye karşı bir tutumum yok ama eminim ki bunu başka bir kadın idol giyseydi yorumlar bu kadar onaylayıcı olmazdı.