Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Liskook Zoraki Aşk-Jennie'nin İntikamı 3.Bölüm(Final)

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,150
Önceki bölümler
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Rword un evine gelmiştik.Sonra rword un evine girdik.Olayları anlattık.
-İyiki buraya gelmişsiniz.Ben evrenin en iyi büyücüsüyüm.
-Yaa cidden mi? Belgeniz falan var mı?
-İnanmazsanız inanmayın.
-Tamam abla sakinleş.Biz şu büyüden nasıl kurtulacağız onu söyle.
Rword kağıda arapça birşeyler yazdı ve bana verdi.Bu büyüyü jungkookun yastığının altına koymaliymisim.En önemlisi ise Jennie Nin büyüyü nereye koyduğunu bulmalıydim.
Eve doğru gelirken bir anda arabamizin önünü kestiler.
-Zebani hemen büyü yap!dedi adını bilmediğim abi.
-Korksun mu şimdi insanlar?dedi zebani.
Azılı mafya jk nin en büyük düşmanı jimin arabadan çıktı.Arkasındansa jennie.
-İşte şimdi bittiniz siz!dedi jimin ve bir anda tepemizde SİHA lar uçmaya başladı.
-Zebani hemen büyü yap yoksa öleceğiz burada.
-Bak kardeşim korksun mu jimin?
Hemen o anda lisedeki sınıf kavgalarından öğrendiğim uçan tekme hareketini jimin üzerinde yaptım.Ama jimin de boş değil.O da bana attı.Pick me Jennie bağırarak arabaya bindi ben ise arabanın üzerine atladım ve
-BÜYÜYÜ NEREYE KOYDUN!dedim.
-Sg
Jennie arabayı sürmeye başladı bende hemen sırt çantamdan katana çıkarıp arabaya sapladım.
-Yeter artık dur Lisa!
-Büyüyü nereye koydun?
-Salondaki saatin arkasına.
Hemen bizim arabamıza koşmaya başladım.Jimin adını bilmediğim abi ve zebaniye zarar vermek için makineli tüfekle arabayı tariyordu.Bende ikisini korumak için sırt çantamdan Kalaşnikof çıkardım ve jimine ateş ettim.Jimin yere düşmüştü.Hemen eve doğru sürmeye başladım.Eve geldiğimizde kapıda bizi jimin bekliyordu.
-Sen ölmedin mi?
-Ben asla ölmem.
O sırada zebani kötü durumda olduğumuzu anladı unicorn dan yardım istedi.Unicorn bizim için ortaya seksi bir Leon Kennedy bıraktı.Leon ile jimin vs attılar ve Leon kazandı.İçeriden Lucifer geldi.
-Oğlum bana neden kuruluyorsunuzki?Biz aynı memleketteniz.
-Seni yine Afgan sandılar demi lan?dedi zebani.
-Evet🥲.
Hemen Jennie nin büyüsünü yırttım.Jungkook un yastığının altına büyüyü koydum.O sırada jungkook yanıma geldi.
-Lisa askm seni uzduysem özür dilerim.
Büyünün etkisi bitmişti.Jungkookla öpüştük.Lucifer,Leon, adını bilmediğim abi ve zebaninin gözleri dolmuştu.
Son