Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jennie'nin Rakipsiz Olduğu Dönem

Dixon

Trainee
Tepki
249
Jennie nin jennie olduğu zamanlar

Gözlerindeki parıltıya bakın..

Hala canı istediginde, modu yuksek oldugunda guzel performans ortaya koyuyor ama koydugum videolardaki donem bir başka

Şarkı söylüyor, rap yapıyor ana dansçı gibi dans ediyor tek bir eksiği yok ve bu videolar ayağının Sakat oldugu donemde
Bir insan nasıl kendini yıldan yıla yok eder

Bu istek profesyonellik ve çalışkanlıkla devam etseydi şu anda kimse herhangi bir idolü jennieyle karsilastiramazdi

Birde şimdi jenniye bakıyorum dümdüz yarım yamalak performans sergiliyor hiç bir farkı yok diğer idollerden kendini yeteneklerini daha da gelistirebilecekken daha da kötüleşti

Konu Sahibi
Dixon

Dixon

Trainee
Tepki
249
Çıkış zamanları herkes Jennie'yi konuşuyordu çok çok iyiydi gerçekten de. Boombayah dönemi favorim.
Çıkış yaptıktan bir süre sonra gereksiz bir nefret aldı, aldığı nefretten sonra özgüveninin düştüğünü düşünüyorum
Özgüveninde yaşadığı düşüklük de performansını günden güne etkiledi

Son düzenleme:

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,462
bence lazy skandalının çıktığı dönem ciddi bir sorunu vardı üstüne bir de bu yüzden nefret alınca hevesi sönmüş olabilir ya da işler iyice kontrolünden çıkmış olabilir. duygularını yönetme, sahneye yansıtmama konusunda profesyonel olmadığını fazlaca konuştuk zaten buna ayrıntılı değinmek istemedim. artı olarak fancamlerine denk geliyorum bazen, şu anda da gayet iyi performansı (debut dönemiyle kıyaslanamaz tabii) o twitterda paylaşılan kesitler sanki kadın full böyleymiş gibi biraz algı yaratıyor diye düşünüyorum :/

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
Jennie nin jennie olduğu zamanlar

Gözlerindeki parıltıya bakın..

Hala canı istediginde, modu yuksek oldugunda guzel performans ortaya koyuyor ama koydugum videolardaki donem bir başka

Şarkı söylüyor, rap yapıyor ana dansçı gibi dans ediyor tek bir eksiği yok ve bu videolar ayağının Sakat oldugu donemde
Bir insan nasıl kendini yıldan yıla yok eder

Bu istek profesyonellik ve çalışkanlıkla devam etseydi şu anda kimse herhangi bir idolü jennieyle karsilastiramazdi

Birde şimdi jenniye bakıyorum dümdüz yarım yamalak performans sergiliyor hiç bir farkı yok diğer idollerden kendini yeteneklerini daha da gelistirebilecekken daha da kötüleşti
Sirketin de sucu caylakken asiri bos bieakti caylaklok hevesi gitti normal