Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jeon Somi, Bts'den Rm Ile Nasıl Arkadaş Olduğunu Anlattı

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Meraklı bir hayran sordu ve Somi cevapladı!

Jeon Somi kısa süre önce “Fast Forward” ile iki yıl aradan sonra ilk geri dönüşünü yaptı ve mini albüm promosyonları için dans yarışmaları ve yeni varyete programı Yes Or Hot aracılığıyla birçok ünlü arkadaşıyla bağlantı kurdu .

unnamed (3).jpg

Arkadaşlarıyla kutlayabildiği yerlerden biri de yeni EP Oyun Planı için düzenlediği yıldızlarla dolu lansman partisiydi .

Ünlü katılımcılardan bazıları arasında TWICE'dan Nayeon , Jihyo ve Chaeyoung , SEVENTEEN'den Woozi , The8 ve Mingyu , BIGBANG'den Taeyang ve G-Dragon , aktör Joo Woo Jae ve çok daha fazlası vardı .

unnamed (4).jpg

Katılımcılar arasında birden fazla K-Pop neslinden idollerin katılımıyla Somi'nin ünlü arkadaş çevresinin gerçekte ne kadar büyük olduğunu gösteren BTS'in RM'si de vardı.

Yetenekli solist için yakın zamanda gerçekleşen yüz yüze imza töreni sırasında meraklı bir hayran, Somi'ye BTS lideriyle nasıl arkadaş olduğunu sordu ve Somi, bunun oldukça yakın zamanda başlayan bir arkadaşlığın olduğunu açıkladı.

unnamed (5).jpg

Somi, ilk olarak BIGBANG G-Dragon'un Nisan ayında düzenlenen PEACEMINUSONE x NIKE işbirliği yemeğinde tanıştıklarını açıkladı .

Somi, BTS'den RM ve Jimin , LE SSERAFIM'den Kazuha ve Yunjin , eski Apink'ten Son Naeun ve aktör ve model Lee Soo Hyuk, özel yemeğe katılan ünlülerden sadece birkaçıydı.

unnamed (6).jpg

RM'nin 2013'teki çıkışı ve Somi'nin 2015'teki idol hayatta kalma programı SIXTEEN'de yer almasının ardından 2016'daki IOI'deki çıkışı göz önüne alındığında ikili, sektörde pek çok ortak arkadaşları olduğunu keşfetti .

Somi, arkadaşlıkları hakkında ek bir bilgi paylaştı ve kendilerini sıklıkla birbirleriyle İngilizce konuşurken bulduklarını söyledi.

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Şu zamana kadar ortak noktaları olmadığını düşünmüştüm ama ingilizce konuşmaları bile aslında somi için güzel bir durum. Yabancı ülkeden gelen biri olarak bazen kendi dilini akıcı şekilde konuşacak insanlar arıyordur. Ki son albümünde şarkıları üstüne kendisi çalıştığı için rm bu konuda sektörde çoğu kişiden daha bilgili

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Aslında somi gerçekten arkadaş canlısı ama herkesle arkadaş olması biraz saçma gereksiz geliyor belki ben asosyal bir tipim ama ortam yapicam diye tam olarak huyunu suyunu bilmediği kişilerle yakınlaşmak bana aşırı derecede rahatsızlık veriyor bunun en büyük örneği zaten kpop in tam olarak bir çöplük olması seungri örneği dibinde duruyor ben bu konuda Exo yu gerçekten tebrik ediyorum kendileri yani bir çoğu ünlülerle Arkadas olmadıklarini söylüyorlar kendileri bile biliyor ki aslında ortam çöplük dolu
Seninle bu konuda aynı fikirdeyim. Nasıl güvenebiliryor ki mesela. Ben idol olsam grup arkadaşlarım hariç, bir iki idolle ya olurdum ya olmazdım.

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Aslında somi gerçekten arkadaş canlısı ama herkesle arkadaş olması biraz saçma gereksiz geliyor belki ben asosyal bir tipim ama ortam yapicam diye tam olarak huyunu suyunu bilmediği kişilerle yakınlaşmak bana aşırı derecede rahatsızlık veriyor bunun en büyük örneği zaten kpop in tam olarak bir çöplük olması seungri örneği dibinde duruyor ben bu konuda Exo yu gerçekten tebrik ediyorum kendileri yani bir çoğu ünlülerle Arkadas olmadıklarini söylüyorlar kendileri bile biliyor ki aslında ortam çöplük dolu
Ben sosyal biri olarak aynisini dusunuyorum ozellikle kpop sektorundr herkesle yakin olmak dusundurucu

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Daha girmeden bu etkinlikte tanıştiklarini tahmin ediyordum hdhdhchcncn (biliyorum dehayım 😎)