Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jimin Evleneceği Kızın Güney Koreli Olmasını İstiyor.

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Uzun zamandır konu açmak istiyordum ama aklıma fikir gelmiyordu gelen fikirlerin de konusu açılmıştı. Instagram'da karşıma çıktı ve çok komiğime gitti. Buna her seferinde gülüyorum.

JİMİN EVLENECEĞİ KIZIN GÜNEY KORELİ OLMASINI İSTİYOR.
Ayırt etmene inanamıyorum. Biz seni Korelisin diye ayırt etmedik ailemiz gibi gördük. Sen Koreli de biz seni dışladık mı heğ dışladık mı? Eğer bunu gerçekten söylediysen sana inanamıyorum ve artık biasım olmanı bırakıyorum elveda ben de biasımı Suga yaparım. O en azından mesafeleri ve farklı din, dil, ırkı ayırmıyor. Çok dargınım sana git GÜNEY KORELİ BİRİYLE EVLEN.
Sizin de fandomunuzda böyle garip şeyler oldu mu?

Son düzenleme:

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Şu videoyu her gördüğümde gülerim. Oppacı olmak bana çok saçma geliyor. Düşünsene senin varlığından bile haberi olmayan birisine aşık oluyorsun. Bir de oppacı olanlar genelde küçük yaşta oluyorlar, yazık valla acıyorum idollere

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
Tüh, ben de Jimin'le evlenme planları kuruyordum oysaki neyse Yoongi her millete açıkmış ona yöneleyim bari