Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

K-Pop Idollerinin Oynadığı Diziler!siz Hangilerini Izlediniz?

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
BTS
V-Hwarang:the Beginning
On The Way To The Air

Blackpink
Jisoo-Snowdrop
Jennie-the Idol

Astro
Eunwoo-Gangnam Beauty
Rookie Historian GHR
True Beauty

(G)-idle
Minnie-So Not Worth İt
Yuqi-Celebrity
Miyeon-Adult Traniee

Suzy(solo)
Uncontrollably Found
While You Were Sleping
Vagabond
Start Up

Exo
D.O-It's Okay,That's Love
Be Positive
100 Day My Prince

IU(solo)
Hotel del Luna
My Sister
Heroes
You're the Best L.S.S
The Producers

Siz hangilerini izlediniz ve aralarında favoriniz hangisi oldu?
Kesinlikle sizde izlemelisiniz dediğiniz bir dizi varmı?

Peki biasınız olupta daha önce burdaki dizilerden birinde oynadığını duymadığınız oldu mu?

Peki yazık ettiler o rol onda olmadı dediğiniz bir idol var mı?

Son düzenleme:
Tepki
1,364
Astro
Eunwoo-Gangnam Beauty
Rookie Historian GHR

Yuqi-Celebrity

Suzy(solo)
Uncontrollably Fond
While You Were Sleeping
Start Up

Exo
D.O-It's Okay,That's Love
Be Positive
100 Day My Princ

IU(solo)
My Mister

İzlediklerim bunlar. Seçtikleri dizileri çok severek izledim. Ama Uncontrollably Fond'daki boğucu hava beni bunaltmıştı ve yarıda bıraktım. Start Up hariç diğer dizilerde Suzy'nin oyunculuğu gözüme battı. Eunwoo'nun oyunculuğu da iyi değil açıkçası ama dizileri beğendim. Özellikle kadın tarihçi fikri çok çok hoşuma gittiği için Roomie Historian dizisine bayıldım. My Mister fav dizim oldu ve orada IU çok çok iyiydi. D.O. için ise ne desem az kalır. Ult biasım olarak son dizisi (Netflix'e gelmedi bir türlü) hariç her bir işine baktım ve sevmediğim tek bir işi bile olmadı. Her seferinde farklı karakterleri seçmesi ve hepsinin altından kalkması onu benim gözümde bambaşka bir yere koydu. Kısaca Kyungsoo ne çekse izlerim.

Konu Sahibi
lilith_halşii

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
snowdrop, true beauty
Snowdrop'un da kesinlikle 2.sezonu gelmeli çok güzeldi fakat okulda geçen vakti çok uzattılar isteğimiz bütün sahneleri alamadık ve Lim soo ho yaşıyor mu bilmiyoruz ve yeong-ro babası hapishaneye girdi yurttan çıksa kalmaya bir yeri yok çok yarım kalan şeyler var dizide

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Buradaki hiçbir diziyi izlemedim ama iu’nun persona dizisini izlemiştim.Güzel mini bir diziydi,her bölümde farklı bir hikayesi vardı.Kesin izleyin demiyorum ama boş vaktinizde bakabilirsiniz.

bada

Trainee
Tepki
14
D.O’nun oynadığı dizileri çok severek izledim. IU için My Mister ve Hotel Del Luna’yı izlemiştim. My Mister izlediğim en iyi k-dramalardan biriydi bence.

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
D.o. hello monster yazılmamış. Ben yazmış olayım. D.o. nun oyunculuğuna vurulduğum dizisidir. Zaten dizi kendi döneminde d.o. sayesinde izlenmişti. Güzel diziydi.
D.o.'nun tüm dizi ve filmlerini izledim. Oyunculuğu harika. Hiç idol gibi değil.
Suzy- dream high, while you were sleeping ve vagabondu izledm. Suzy'in oyunculuğunu beğenmiyorum. Vagabond da biraz daha gelişmiş gibi gelmişti ama yine bile güzelliği izlettiriyor. Yoksa iyi bir oyuncu değil.
İu- dream high ve moon loverste izledim. Oyunculuğunu beğenmiyorum. Romantik komedilerde iyi ama bence ciddi yapımlarda bir şeyler olmuyor iu da. Hotel del luna yı da 1 bölüm izleyip bırakmıştım. Bu kadar prestijli yapımlarda yer alacak bir oyunculuğu yok. İsim gücü sayesinde oynuyor iyi yapımlarda.
Eunwoo- the best hit diye bir dizide yan karakterdi biraz bakmıştım o diziye de o dizide oyunculuğu iyiydi. başrol olduğu dizilerde çok iyi değildi genelde. Ama yine de Gangnam beauty ve true beauty i severek izledim ben. yüzü izlettiriyor bence sırıtmıyor yani. Zaten boyundan büyük işlere de kalkışmıyor. İsland dizisindeki oyunculuğu iyiydi. Yani gelişiyor ama yetenekli değil o yüzden tam bir oyuncu gibi de performans bekleyemeyiz. (Aynısı suzy için de geçerli aslında.)
Hwarang izledim. V nin rolü küçüktü zaten. O yüzden çok da iyi olmasa da göze batmadı. Yani vaav bir oyunculuk performansı sergilemedi bence. Ama ben sevmiştim karakterini tatlıydı.

lavanta

Trainee
Tepki
195
BTS
V-Hwarang:the Beginning
On The Way To The Air
Hwarang'i izlemedim ama V'nin o zamanlar herkes tarafından oyunculuk yüzünden linclendigini hatırlıyorum ondan hiç bakmadım
Blackpink
Jisoo-Snowdrop
Jennie-the Idol
Jisoo'nun oyunculuğunu sevmiyorum şahsen ve sesi bana dizide izlediğim kesitlerden kötü geldiği için hiç bakmamıştım
Jennie'nin dizisine bakma gereği bile duymadim
Suzy(solo)
Uncontrollably Found
While You Were Sleping
Vagabond
Start Up
Suzy gerçekten oyunculuğunu çok geliştirdi. Vagabond dışında tüm dizilerini izledim. Uncontrollaby de iyi olmasa da benim için harika bir dizi o zamanlar son bölümünde ne kadar çok ağladığımi hatırlıyorum. Ayrıca Anna diziis de harika. Orada gerçekten harika bir iş çıkarttı. Biraz ağır bir dizi ama gerçekten güzel
Astro
Eunwoo-Gangnam Beauty
Rookie Historian GHR
True Beauty
Gangnam Beauty hem kadın karakterin hem de erkek karskterin berbat oyunculuk yaptığı sayılı dizilerden. Neden devam ettiler anlamıyorum açıkçası
True Beauty'i izlemedim ama webtoonunu okudum. Yazardan o kadar nefret ediyordum ki gerek bile duymadım diziye bakmaya. Han Seojuna yazık ettiler sadece onu diyebilirim
IU(solo)
Hotel del Luna
My Sister
Heroes
You're the Best L.S.S
The Producers

IU'yu şarkılarından önce Moon Lovers'da tanıdım. İlk bölümleri çok hoştu. Ve erkek karakterler olsun eğlenceli bir diziydi. Sonra herşey yokuş aşağı gitti. Yazık oldu diyebilirim hepsinin en azından bir mutlu sonunu girmek isterdim. My sister değilde my mister olması gerekiyor. Onu da izlemiştim Anna gibi ağır bir dizi ama en sonunda mutlu olmasına sevinmiştim. Ajusshi ile olmayışı da üzmüştü 😢