Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kaos Periliği Vaadim

Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Bu arada @bbequitedontcry olayı anlatabilir, eğer etik ilkelere uygunsa. Onu da kedili admin karar verecek sanırım.
Anlattığın olaydan da yeni dersler, önlemler çıkacak belki de. Kaos perisi rozetini umarım sen alırsın (çok istiyorsun), zaten alacaksın gözüküyor. Hayırlı uğurlu olsun diyeyim ben şimdiden.
çok teşekkür ediyorum görüşlerin için de teşekkürler ama farklı düşünüyoruz bu kadar anlayışı hak eden birisi yok bence karşımızda. 💜

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,107
Lütfeennnnnnn anlat her seferinde yeni bir kimlikle gelecek ve bizi(beni🥲)kandıracak onunla bilmeden özelden çok kısa konuştuk Allahtan kısa sürdü😭😭
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Aslında son gelişi iyi niyetli gibiydi sonradan kaos çıkarmaya çalıştı ama vazgeçti

Son düzenleme:

NetizenAdmin

Üst Yönetici
Tepki
580
Özel konuşmanın ekran görüntüsünü atmak yasak. Şüphelendiğiniz kişiden biz de şüpheleniyoruz zaten. Şu an regina mı değil mi diye araştırmasını yapıyoruz ve o olduğuna karar verirsek zaten duyurusunu yapıp hesabını sileriz. Çok fazla kaosa da gerek yok bu konuda bence, kendisini forum efsanesi haline getirmeyelim. Bu sefer sürekli kendisi hakkında konuşulduğunu düşünüp foruma girmeye devam edecek.

@bbequitedontcry @CumberLay🔥 şüphenizi açıklayacak kanıtları özelden benimle paylaşın lütfen.

Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Özel konuşmanın ekran görüntüsünü atmak yasak. Şüphelendiğiniz kişiden biz de şüpheleniyoruz zaten. Şu an regina mı değil mi diye araştırmasını yapıyoruz ve o olduğuna karar verirsek zaten duyurusunu yapıp hesabını sileriz. Çok fazla kaosa da gerek yok bu konuda bence, kendisini forum efsanesi haline getirmeyelim. Bu sefer sürekli kendisi hakkında konuşulduğunu düşünüp foruma girmeye devam edecek.

@bbequitedontcry @CumberLay🔥 şüphenizi açıklayacak kanıtları özelden benimle paylaşın lütfen.
peki diyelim ki özel konuşmları paylaştım uyarı mı alırım direkt ban mı yerim🤨