Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Yine Bir Hailey Ve Selena Kaosu..

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
Yine bir Selena & Hailey kaosu..

Hailey Bieber bugün hikayesinde Beyoncé'nin yeni albümünden 'JOLENE' adlı şarkıyı paylaştı. Şarkıda Jolene "erkek çalan kadın" olarak tanımlanıyor. Bunun üzerine hayranlar, 27 şarkılık albümde bu şarkıyı seçip paylaşan Hailey Bieber'ın Selena Gomez'e gönderme yaptığını düşünüyor.

Screenshot_2024-03-29-22-57-28-411-edit_com.instagram.android.jpg

Bana göre, eğer Selena bu göndermeye karşılık verirse tamamıyla haklıdır. Çünkü hailey'in 27 şarkının bulunduğu albümde özellikle bu şarkıyı seçip paylaşması bana tamamıyla Selena Gomez'e gönderme gibi geldi. Ki komik olan Selena'nın kimsenin sevgilisine, kocasına göz koymaması ama Hailey'in 2 ay önce Selena ile ayrılan Justin'le evlenmesi(Justin ve Selena sevgiliyken Hailey, Justin ile tanışıp sık sık karşısına çıkıyordu)

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Ben bu kaosa hakim değilim ayrıntıları da bilmiyorum ama belki de sadece şarkıyı sevmiştir. Kadın zaten evlenmiş durup dururken neden kocasının eski sevgilisine gonderme yapsın ki

Konu Sahibi
Golden Voice

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
Ben bu kaosa hakim değilim ayrıntıları da bilmiyorum ama belki de sadece şarkıyı sevmiştir. Kadın zaten evlenmiş durup dururken neden kocasının eski sevgilisine gonderme yapsın ki
Kaosları bir görseydin bunu diyemezdin bence kdhdljdldjdkjd

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,096
Yine bir Selena & Hailey kaosu..
Ay valla gına geldi artık bu durumdan, senede en az 3 kez bu yaşanıyor ve iki tarafta bunun priminin peşinde. Artık hiçbir tarafın "aşk uğruna" yaptı etti kısmında olduğunu düşünmüyorum. Selena çok seviyordum normalde ama yok artık diyorum, sıktı yani

Konu Sahibi
Golden Voice

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
attigi hikayeyi bile selenaya baglamalari
Şahsen Selena fanı değilim ama Selena'nın sevgilisinin attığı telefon kılıfını Hailey'e bağlayıp Selena linçleyen de Haşley hayranları olunca emin ol ki 27 şarkılık albümde "erkek çalan kadın" anlamına gelen kelimeli şarkıyı paylaşmasını Selena'ya bağlamaları gayet doğal geliyor.

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,096
Bence primden de öte bu artık kızılcık şerbeti Pinko ve Alev durumuna döndü. Daha çok inada bindirmiş gibiler ve tabii ki prim de var
Bence direkt prim ya, oradaki iki akıllı ne kadar belli etmese de Apoyu çok azda olsa seviyor ama ben ne Haileyde ne de Selenada bu durumun çoktan bittiğini düşünüyorum. Baya baya hepsi çok net kendi yollarına ayrıldı ama baktılar bu konular açılınca insanlar deli gibi izliyor ne olacak diye, onlarda prime ihtiyaç duyduklarında yine aynı teraneyi döndürüyor. Hailey Selenaya gönderme maksadıyla bu şekilde 50 tane story atmıştı geçmişte de. Hep aynı hep aynı şey

Konu Sahibi
Golden Voice

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
Bu iki kadın da ne yaparsa yapsın yaptıkları her şeyden bir anlam çıkaran fanlar da sorun var bence.Selena kendi şarkısının promosu için bekar olmakla ilgili bir tiktok akımı çekiyor herkes gönderme falan diyor.Burada da aynı durum var.Herkes zorlama bir mesaj arıyor bence yaptıklarında.
İyice prime döndü işte etraf duruldu derken bir anda yine Hailey Selena kaosu yaratacak bir olay yaşanıyor

Konu Sahibi
Golden Voice

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
Ya bu olayların bütününe bakınca Selena'nın tarafındayım. Geçmişte Selena'ya yaptıkları hiç iyi niyetli değil ama bu st olayı bir tık anlamsız geliyor. Selena birini çalan bir kadın değil ki niye onun için atsın
Aslında bence kim Selena'nın yerinde olsa benzer şeyleri yaşardı ama bugüne kadar taşırmıydı olayları bilemiyorum
ben selena fanıydım eskiden şimdi pek ilgilenmiyorum bazı davranışlarını da yanlış buluyorum artık. bana kalırsa iki taraf da biraz dikkatli olmalı en azından uzun bir süreliğine dikkatli olmalılar ki artık bu konu tekrardan gündeme gelmesin. hayranların onlar o amaçla yapmasa bile bir şeyleri birbirlerine bağlıycakları çok açık çünkü. selena keşke her hafta sosyal medyaya ara veriyorum demek yerine bunu gerçekten yapsa zaten hastalığı var ve bu süreçte psikolojik olarak da çok yıprandığını düşünüyorum. hailey’nin de psikolojik anlamda etkilendiğini ve other woman olmaktan hoşlanmadığını düşünüyorum
Bir anda mesela birlikte foto paylaşıp barış ilan etmiş gibi yapıp sonra aynı şeyleri tekrar gündeme getirmeleri tamamıyla inat ve prim gibi geliyor şahsen psikolojik olarak etkilenen kişilerin bence paylaşım yaparken bir tık dikkat etmesi gerekiyor mesela Hailey yerine Selena bu paylaşımı yapsaydı durum yine aynı olurdu yani fanlar Selena'yı hedef alıp linçleyecekti. Biraz daha dikkatli olmalılar ki bir erkek için değmez, artık gerçek anlamda barışıp kadınlık kelimesini bir erkek için yerin dibine sokmak yerine güçlerini göstermeliler.

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Aslında bence kim Selena'nın yerinde olsa benzer şeyleri yaşardı ama bugüne kadar taşırmıydı olayları bilemiyorum
Buna katılıyorum. Selena açısından hiç kolay şeyler yaşamadı o yüzden aşırı sağlıklı bir psikolojide olduğunu düşünmüyorum umarım gerekli yardımları alıyordur.

Konu Sahibi
Golden Voice

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
bu arada konudan biraz bağımsız ama hailey için hamile deniliyordu iddiaydı ama keşke hamile olsa bu kaoslar da -tam olarak bitmese de- azalır
Ne kadar doğru haber bilmiyorum ama eğer bu hamilelik yaşanacaksa LÜTFEN bebeğini medyadan uzakta büyütsün en azından o etkilenmesin ve güzel bir hayat yaşasın.

Ü

Üye silindi 189

han so hee demisken... aciklama yapip yapip silmesi bana saklamaya calistigi bir seyleri oldugu icin boyle davrandigini dusundurtuyo
hsh deme bana çok sinirleniyorum 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ kendi elleriyle kendi kariyerini mahvetti böyle iş olabilir mi? ben hep inanılmaz insecure ve takıntılı olmasından dolayı sürekli açıklama yapıyor diye düşünmüştüm ama dediğin de mantıklı sakladığı bir şeyler olabilir. zaten bir dediği diğerini tutmuyor. blog yazısında haziranda ayrıldılar dedi şimdi de aralıkta ayrıldılar diyor ilginç

Ü

Üye silindi 189

keske sirketi olaya el atsaydi han so hee icine etti durumun o adama da cok sinir oldum cikip tek kelime etmiyo gerci bi sey dese olaylar daha karmasik hale gelebilir
aynısı yaaa. olay ilk olduğunda herkes adam gibi cevap verip köşesine çekilseydi şu anda konu kapanmıştı ama yüzlerine gözlerine bulaştırdılar 🤦‍♀️ şu anda kimsenin açıklama yapmasını istemiyorum

opia

Trainee
Tepki
124
her iki tarafta artık olayın cılkını çıkarttı. nerede duracaklarını bilmiyorlar, sıkıcılar.