Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kaos Periliği Vaadim

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
bu rozeti almazsam ölecekmişim o yüzden sizlere reddedemeyeceğiniz bir vaadim var 😋 eğer kaos perisi seçilirsem regina'nın foruma hangi hesapla döndüğünü, nasıl yakaladığımızı ifşaladığım bir başlık açacağım. (kendisinin foruma dönmek gibi düşünceleri var ifşalamamam gerek ama kaos periliği için her şey mübahtır özür dilerim uranyum.)
2daec2bdf62c018bab0972fa744e3323.jpg

Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
benim oyum @Bloom🔥 olurdu normalde de şu haberden sonra bloom regina çıkmadıkça yeterli verimi alamam oyumu sana verdim BİLE
bloom artık aktif bile değil tüm gün dizi izliyo 😡 herkesi doğru yola davet ediyorum sizinle çok eğleniriz
images.jpeg

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Bu ne rozeti ve kimler aday. Daha önce kimseye oy vermemiştim ama buna vereceğim. Vaadinle aklıma çelen ilk kişi oldun

Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Bu ne rozeti ve kimler aday. Daha önce kimseye oy vermemiştim ama buna vereceğim. Vaadinle aklıma çelen ilk kişi oldun
aşkım forumun enleri seçilecek ya o başlıktan bakabilirsin adaylara ama bakma en iyi aday benim zaten bana oy verrr daha taze kaos çıkardım forumda:love:

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,197
bu rozeti almazsam ölecekmişim o yüzden sizlere reddedemeyeceğiniz bir vaadim var 😋 eğer kaos perisi seçilirsem regina'nın foruma hangi hesapla döndüğünü, nasıl yakaladığımızı ifşaladığım bir başlık açacağım. (kendisinin foruma dönmek gibi düşünceleri var ifşalamamam gerek ama kaos periliği için her şey mübahtır özür dilerim uranyum.)
Ekli dosyayı görüntüle 7671
Arkadaşlar bu beni ikna etti şahsen

Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Kendine başka yol bul bacı. Seçtiğin yol yol değildir. R-word dokunulmazdır bu saatten sonra bu forumda 🤣 Birazdan kurallara güncelleme atıyorum.
sen kurali koymadan önce bu vaadi verdim hukukta kanunlar geriye işlemez uranyumum bu saatten sonra saflarımız ayrıdır(SSLER İLE KANITLI İFŞALICAM KONU KAPANMIŞTIR BYYYYYYY)

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
@kayısı

Kişisel hakları ihlal ediyor bu arkadaş. Arkadaşı aydınlatır mısın ağa olarak? Kaç yıldan başlıyordu?? 🤣 Kişisel verilerin paylaşılması 😑😑
sjdfodkşbglkgkl yahu r-word dersek bence isim gizlendiği için kanunun altından girip üstünden çıkabiliriz olmaz mı öyle? kljdgfhldkgf

Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
@kayısı

Kişisel hakları ihlal ediyor bu arkadaş. Arkadaşı aydınlatır mısın ağa olarak? Kaç yıldan başlıyordu?? 🤣 Kişisel verilerin paylaşılması 😑😑
kişisel veri paylaşacağımı kim söyledi?? başka hesapla dönüp forumdaki insanları enayi yerine koyup kandırmaya çalışan birinin gerçek kimliğini açıklıcam!!!
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

o zaman ben sana oy vermiyorum.
sen kraliçe olmak istemiyodun bi dur sen benm aşkımsın bana oy vereceksin.

Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
CAN DOSTLARIM, GÖNÜL ERİKLERİM(WTF) URANYUM YİNE YİNE YENİDEN KAOS SEVDASINDAN DOLAYI REGİNANIN SİZİ KANDIRMASINA MÜSAADE EDECEK. ÇIKACAK KAOSLARDAN KEYİF ALAN BİR TEK KENDİSİ OLACAK. BEN İSE KAHRAMANLIK YAPIP SİZLERE GERÇEKLERİ AÇIKLAYACAĞIM VE HEP BİRLİKTE EĞLENİP KENDİ KAOSUMUZU ÇIKARACAĞIZ+REGİNAYLA ÇOK FENA DALGA GEÇİCEZ SAKIN YOLDAN ŞAŞMAYIN