Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kendinde En Çok Sevdiğin Özelliğin Veya Da Özelliklerin

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Evet evet iyi özelliklerin sakın ego olarak düşünme canımın içi herkesin güzel özellikleri vardır söyle bakalım🌸

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Empati yapabilen biriyim,sıcakkanlıyım,cana yakınım,kibarım,karşımdaki kişi sevdiğim biriyse ona çok değer veririm ama birisini sevmiyorsam ona karşı 1 kelime bile kullanmam bu özelliğimi çok seviyorum.Kalbimi kıran birisiyle(ağır şekilde)bir daha asla konuşmam bunu da seviyorum.Şimdilik bu kadar aklıma geldi
Empati dışında sen neredeyse bensin diyebilirim sadece birini sevmiyorsan konuşabilirim ama gerekirse yani sevdiğim insanlarla konuştuğum gibi değil genelde kısa da keserim zaten sevmediğim için

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,361
Empati yapabilen biriyim,sıcakkanlıyım,cana yakınım,kibarım,karşımdaki kişi sevdiğim biriyse ona çok değer veririm ama birisini sevmiyorsam ona karşı 1 kelime bile kullanmam bu özelliğimi çok seviyorum.Kalbimi kıran birisiyle(ağır şekilde)bir daha asla konuşmam bunu da seviyorum.Şimdilik bu kadar aklıma geldi
Bu galiba bana ünvanlı
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Çok akıllıyımdır.MaşAllah bana😅

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
Sağır birisiyim, beni ilgilendirmeyen hiçbir konuya dahil olmam yanımda konuşsanız bile ne dediğinizi dinlemem. Sanki başka alemdeyim.
Çok iyi sır tutarım hatta belli bir süre sonra unuturum ne olduğunu.
Kimseyle kolay kolay samimi olmam, baya gözlemledikten sonra samimi olurum.
İyi niyetli birisiyim.
İnsanları kolay kolay yargılamam
Dedikodu yapmaktan hiç hoşlanmam konunun içinde isem orası ayrı . Ama beni ilgilendirmediği sürece umurumda olmaz lafını da etmem
Arkadaşlarıma sadık birisiyim. Bir ihtiyaçları olursa elimden geldiğince yardımcı olurum.
Hırslı ve çalışkan birisiyim. Kafama bir şeyi koydum mu elde etmek için çabalarım ve elde ederim.
Çok kibar birisiyimdir. Ne kadar samimi olursam olayım kibarlığımı bozmam. Çekirdek ailemde kibarlığımı bozduğum anlar olabiliyor.
Dışarıya karşı aşırı soğuk birisiyim. Bana çoğu kez bu kız buzdolabı demişlerdi. Ama içim sıcacık . Kimseye kolay kolay o yönümü göstermem.
Güvenilir birisiyim. Çevremdeki insanlar bana gönül rahatlığıyla güveniyorlar.
Kısa boyluyum. Bu özelliğimi seviyorum.
Çok tatlış birisiyim
Net çizgileri olan birisiyim. Aşılmasına müsade etmem. Aşana da tepkimi sert koyarım. Bir daha cesaret edemez.
Kendimi ulaşılmaz birisiymişim gibi gösteriyorum çünkü herkes benle muhatap olmasın diye
Aklıma şimdilik bu kadar geldi. Eminim daha çok vardır da bu kadarı yeterli.

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483
Eveeet bir bakalım, ben hangi özelliklerimi seviyormuşum?

Eğlenceli ve samimi olmamı seviyorum. Yardımsever ve nazik olmamı, zeki ve başarılı olmamı seviyorum

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Sağır birisiyim, beni ilgilendirmeyen hiçbir konuya dahil olmam yanımda konuşsanız bile ne dediğinizi dinlemem. Sanki başka alemdeyim.
Çok iyi sır tutarım hatta belli bir süre sonra unuturum ne olduğunu.
Kimseyle kolay kolay samimi olmam, baya gözlemledikten sonra samimi olurum.
İyi niyetli birisiyim.
İyi niyetli birisiyim.
Dedikodu yapmaktan hiç hoşlanmam konunun içinde isem orası ayrı . Ama beni ilgilendirmediği sürece umurumda olmaz lafını da etmem
Arkadaşlarıma sadık birisiyim. Bir ihtiyaçları olursa elimden geldiğince yardımcı olurum.
Hırslı ve çalışkan birisiyim. Kafama bir şeyi koydum mu elde etmek için çabalarım ve elde ederim.
Çok kibar birisiyimdir. Ne kadar samimi olursam olayım kibarlığımı bozmam. Çekirdek ailemde kibarlığımı bozduğum anlar olabiliyor.
Dışarıya karşı aşırı soğuk birisiyim. Bana çoğu kez bu kız buzdolabı demişlerdi. Ama içim sıcacık . Kimseye kolay kolay o yönümü göstermem.
Kısa boyluyum. Bu özelliğimi seviyorum.
Çok tatlış birisiyim
Net çizgileri olan birisiyim. Aşılmasına müsade etmem. Aşana da tepkimi sert koyarım. Bir daha cesaret edemez.
Kendimi ulaşılmaz birisiymişim gibi gösteriyorum çünkü herkes benle muhatap olmasın diye
Aklıma şimdilik bu kadar geldi. Eminim daha çok vardır da bu kadarı yeterli.
"Çok iyi sır tutarım hatta belli bir süre sonra unuturum ne olduğunu. İyi niyetli birisiyim. İyi niyetli birisiyim.
Çok tatlış birisiyim
Net çizgileri olan birisiyim. Aşılmasına müsade etmem. Aşana da tepkimi sert koyarım. Bir daha cesaret edemez." Bunlar gerçekten çok güzel özellikler, kendini bu kadar iyi tanıman çok hoş seninle bir kaç ortak noktamız bile var ben de çok iyi sır tutarım ve istediğimi elde ederim ayrıca çevrem de çok güvenir bana. İkimiz de çok tatlış insanlarız çünkü ben de kibarım tabi sinirlendiğim bağırdığım zamanlar da oluyor olmuyor değil ama bu kibar olduğum gerçeğini değiştirmez 😌🥰

Eveeet bir bakalım, ben hangi özelliklerimi seviyormuşum?

Eğlenceli ve samimi olmamı seviyorum. Yardımsever ve nazik olmamı, zeki ve başarılı olmamı seviyorum
Çok hoş özellikler seni realde de tanısaydım keşke

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483
"Çok iyi sır tutarım hatta belli bir süre sonra unuturum ne olduğunu. İyi niyetli birisiyim. İyi niyetli birisiyim.
Çok tatlış birisiyim
Net çizgileri olan birisiyim. Aşılmasına müsade etmem. Aşana da tepkimi sert koyarım. Bir daha cesaret edemez." Bunlar gerçekten çok güzel özellikler, kendini bu kadar iyi tanıman çok hoş seninle bir kaç ortak noktamız bile var ben de çok iyi sır tutarım ve istediğimi elde ederim ayrıca çevrem de çok güvenir bana. İkimiz de çok tatlış insanlarız çünkü ben de kibarım tabi sinirlendiğim bağırdığım zamanlar da oluyor olmuyor değil ama bu kibar olduğum gerçeğini değiştirmez 😌🥰

Çok hoş özellikler seni realde de tanısaydım keşke
Teşekkür ederim 💛

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483
Ay bir de yabancı bir dil öğrenirken konuları kolay bir şekilde kavrayabilmemi seviyorum. Yurt dışına gitmek istiyorum ve dil öğrenmek her zaman için bir avantajdır. Bazen bana dil öğrenme perileri geliyor, bir ara İtalyanca öğrenmeye heveslenmiştim hatta başlamıştım ama bıraktım.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Ay bir de yabancı bir dil öğrenirken konuları kolay bir şekilde kavrayabilmemi seviyorum. Yurt dışına gitmek istiyorum ve dil öğrenmek her zaman için bir avantajdır. Bazen bana dil öğrenme perileri geliyor, bir ara İtalyanca öğrenmeye heveslenmiştim hatta başlamıştım ama bıraktım.
Dil öğrenmek gerçekten uğraştırsa ve zahmetli olsa da çok eğlenceli bir şey ayrıca faydalı da yani işine mutlaka yarar ben de yeni yeni Almancaya başladım. Herkesin aksine Almanca dilini çok seviyorum evet zor ve zahmetli ama kesinlikle gayet güzel bir dil

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483
Dil öğrenmek gerçekten uğraştırsa ve zahmetli olsa da çok eğlenceli bir şey ayrıca faydalı da yani işine mutlaka yarar ben de yeni yeni Almancaya başladım. Herkesin aksine Almanca dilini çok seviyorum evet zor ve zahmetli ama kesinlikle gayet güzel bir dil
Öğrenince bana da öğretir misin??? Der die daslarla başım belada da 😬

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
bukalemun gibi hissettiren her ortama, olaya ve çevreye kolayca adapte olmam galiba.. kiminle tanışsam 'ya o kadar mı olmuş.. sanki seni yıllardır tanıyor gibiyim der' fix cümle olarak ki az buz insan tanımadım. şimdiye zamana kadar 8 farklı şehirde yaşadım ve şehir içinde de semt değiştirdim. yeni ortama adapte olmam için en yakın migros'a gitmem yetiyor. hepsinin dizaynı birbirine benzediği için sanki bir önceki kaldığım yerdeymiş hissini veriyor bana saçma bir şekilde😅 bir de en çok şehirler arası otobüs ile uzun tren yolculuklarında evimde gibi hissediyorum. adaptasyon : 100 aidiyet: 0 bir insanım kısacası ama mazojist bir zevk alıyorum bu durumdan🙈

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Kim olursa olsun bana yanlışı olan ve beni üzmüş olan toxic insanları anında hayatımdan çıkarabiliyorum. 2.şans çok zor veren biriyim. Bu sayede çok nadiren üzülürüm ve beni bir kere üzen biri 2.kere asla üzemez.
woah bu gerçekten mükemmel bir özellik keşke bu da ben de en baştan olsaydı maalesef kendim öğrenmek zorunda kaldım şuan 2.şansı vermem ama eskiden öyle biri değildim maalesef .(