Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kilosunu Kafaya Takanlar Için

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Benim boyum 175 falanken ben 50 kiloydum ama ailem asiri psikolojik baskı uyguluyordu 48 49lara falan dusmustum and now i got harder i got smarter in the nick of time bu durumu fark edince artık takmamaya basladim 180e 70 kilo saglikli bir bireyim ve kendimi su anda da cok zayif goruyorum ama o zamanlar kendimi asiri kilolu goruyordum en az 10 kilo fazlam vardi bana gore cunku cevremden o kadar baskı gormustum. Kendinizle barisinca zaten kendinizde eksik gormeyeceksiniz bunun ustune yogunlasin💞 ve insanların dediklerini cok daha az umursayin

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
bana bu konuda yardım edim karantinaya girdiğimizde 57lere çıktım sonra açlık diyeti detoks suları ve chloe thing le spor yaparak 1 haftada 52ye düştüm şuan 64 üm kalçam falanda geniş yüzümde çok şişti kendimi iyi hissetmiyorum 75 gibi sayılaraa ulaşıp 59 lara düşe kalka bacaklarım ve kalçam çatladı selülitim arttı ne yapmam gerek (eskisine göre kendimi daha çok seviyorum)
Benim de belimde bayagi catlak var da ne yapiliyor bilmiyorum mlsf
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Askım sen cidden selvi boylum al yazmalımsın, ve son dediğinde çok haklısın herkesin her konuda bi fikri oluyor mlsf, keşke kendilerine saklasalar
Artık hic umursamiyorum kimse de umursamasın insanlar gelip gecici siz kendi vucudunuzlasiniz

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
175ken 50ye fazla mi diyorlardi cidden? Kafayı yemişler
Ben de 180cm 62 kiloyum. Kilomdan memnunum. Bana hiç kilolusun demediler tam tersi daha da zayıf gösterdiğimi söylüyorlar. Sana böyle demeleri beni çok şaşırttı. 175e 50 az bile
Ailemin psikolojik baskisi hep dayanilmazdi maalesef ben de simdi eski fotograflara bakinca bacaklarim cok ince yuzum cok kemikli geliyor

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,197
175ken 50ye fazla mi diyorlardi cidden? Kafayı yemişler
Ben de 180cm 62 kiloyum. Kilomdan memnunum. Bana hiç kilolusun demediler tam tersi daha da zayıf gösterdiğimi söylüyorlar. Sana böyle demeleri beni çok şaşırttı.
Arkadaşlar arkadaşlar ben kendimi uzun zannederdim... @CumberLay🔥 ben seni hep minnak canlandırıyordum kafamda, uzun boya bayılırımm ;)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

kilo takıntım yok ama konuya girince boy takıntım oldu manken misinz kızlarr😭
gerçekten 🥲

haneull

Rookie Idol
Tepki
617
Rakamları gördükçe benim basenin ve yağların ortama girişi 😂😂😂
What The Fuck Wtf GIF

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Ü

Üye silindi 197

bana bu konuda yardım edim karantinaya girdiğimizde 57lere çıktım sonra açlık diyeti detoks suları ve chloe thing le spor yaparak 1 haftada 52ye düştüm şuan 64 üm kalçam falanda geniş yüzümde çok şişti kendimi iyi hissetmiyorum 75 gibi sayılaraa ulaşıp 59 lara düşe kalka bacaklarım ve kalçam çatladı selülitim arttı ne yapmam gerek (eskisine göre kendimi daha çok seviyorum)
at kılı fırça var onu düzenli kullanmak geçiriyo diye biliyorum bi de kremler falan var ama sakın kozmetik mağazalarından alma eczacılara sorup al onlar daha iyi biliyo