Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kiss Of Life 2. Mini Albümü Ile Geri Dönüş Yapıyor +Whiste Coverları

Konu Sahibi
Lilyy

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
İyi ivme kazandılar hemen cb yapıp değerlendirmeleri çok iyi olmuş
Aceleye gelmediği sürece yeni şarkıya her zaman okeyim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ayy bu gruba taktım ileride fanları bile olabilirim 😂
Belle bence çok çok iyi bir vokal 4. jen de yarışan tüm iyi vokalleri sollayıp A+ vokallerle yarışır bence 👌🏻
Julie nin rapini çok beğeniyorum ygden çıkmış zaten daha azını kimse beklemez çok iyi bir rapçi tatmin ediyor 👌🏻
Natty i çok bilmem tanımam ama bi kaç videosunu izledim iyi dans ediyor 👌🏻
Maknaede yeteneksiz değil bence çoğu yeni nesil çıkış yapan idolden iyi duruyor 👌🏻
Yetenek olarak falsoları yok da koreye hitap eden visualleri yok grubun inş sırf bu yüzden ilgisiz kalmazlar gruba 😬
Bende de fanları olma ışıkları yanıyor ama hayırlısı jdjdjd Kore de patlamasalar bile gbden desteği alırlar gibi

darkness.

Trainee
Tepki
1
Ayy bu gruba taktım ileride fanları bile olabilirim 😂
Belle bence çok çok iyi bir vokal 4. jen de yarışan tüm iyi vokalleri sollayıp A+ vokallerle yarışır bence 👌🏻
Julie nin rapini çok beğeniyorum ygden çıkmış zaten daha azını kimse beklemez çok iyi bir rapçi tatmin ediyor 👌🏻
Natty i çok bilmem tanımam ama bi kaç videosunu izledim iyi dans ediyor 👌🏻
Maknaede yeteneksiz değil bence çoğu yeni nesil çıkış yapan idolden iyi duruyor 👌🏻
Yetenek olarak falsoları yok da koreye hitap eden visualleri yok grubun inş sırf bu yüzden ilgisiz kalmazlar gruba 😬
Belle'in vocalini bir dinlemeni öneririm. Çok iyi