Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kitap Linki

Tepki
150
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki test kitapları çok pahalı ve artik çoğumuz kitap şeklinde fotokobi çektiriyoruz . İnternetteki linklerden indirmeye çalışıyorum ama her seferinde bir sorun çıkıyor eğer sizin bildiğiniz site tarzı yerler varsa söyler misiniz? Ek olarak eğer sizde kitabin pdfi varsa atmaya çalışır mısınız?

Konu Sahibi
Üye silindi 127
Tepki
150
İşine yarar mı bilmiyorum ama biz şey yapardık hocanın flash belleğindeki ders notları ya da pdf lerini kendi flash belleğimize aktarırdık sonra kendi bilgisayarımızdan bakardık testleri filanda çözerdik. Belki bir hocandan rica etsen yardımcı olabilirler.Hem daha çok kaynağa ulaşırsın. 👉👈🙂
deneyeceğim kesinlikle teşekkür ederim

Melike

Trainee
Tepki
135
Bu linklerini bırakmış olduğum sitelerin ikisinde de PDF formatında hem okuma kitapları hem de test kitapları mevcut. Bu sitelere bakabilirsin. 😇

Konu Sahibi
Üye silindi 127
Tepki
150
ders, yayın, sınıf mı tyt mi ayt mi soru bankası mı konu anlatımı mı😅 ayrıntılı belirtebilirsen var mı diye bakabilirim
edit: telegramda test kitabı pdf grupları oluyor hala var mı bilmiyorum ama oraya da bakabilirsin
Tyt ye bakarsan sevinirim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu linklerini bırakmış olduğum sitelerin ikisinde de PDF formatında hem okuma kitapları hem de test kitapları mevcut. Bu sitelere bakabilirsin. 😇
Bunlara bir goz gezdirdim ve baya isime yarayacak gibiler çok saol