Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sevdiğin Bir Kitap

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Almila Aydın - Esrarengiz Kelimeler
Çok sürükleyici bir kitap bence. İki kere okumuştum (bir kitabı iki kere okuduysam gerçekten sevmişimdir sktkgskgs)

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,864
Almila Aydın - Esrarengiz Kelimeler
Çok sürükleyici bir kitap bence. İki kere okumuştum (bir kitabı iki kere okuduysam gerçekten sevmişimdir sktkgskgs)
Bir kitabı iki kere okumak mı? Antikacı dükkanı hariç bitirdiğim bütün kitaplar sırra kadem basar öyle diyeyim sana ben

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Ustaparmak
Bir çöküşün öyküsü
Kral kaybederse
Dorian Gray'in Portresi
Ali ile Ramazan
Sevdiğim birkaç kitap

levirem

Trainee
Tepki
111
Şahane Hatalar
Heather McElhatton

Şans eseri elimize geçen tüm sınıfça okuyup hepimizin ayrı sonla bitirdiği, sana seçme hakkı veren bir interaktif bir kitap.
images (1).jpeg

liikyaliikya

Trainee
Tepki
385
Dan Brown - Da Vinci Şifresi, Cehennem, Şeytanlar ve Melekler üçlüsü. Ahmet Ümit - İstanbul Hatırası, Kırlangıç Çığlığı. Dostoyevski - Ezilenler, Marquez - Kırmızı Pazartesi, Gogol - Palto, Dickens - İki Şehrin Hikayesi, Silverberg - İçeriden Ölmek.

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Tepki
1,364
Dostoyevski - Suç ve Ceza
Victor Hugo - Sefiller (İkisinin de sadeleştirilmiş versiyonlarını okudum. Tam hallerini okusam Sefillerden değil ama belki Suç ve Ceza'dan sıkılırdım.)
Reşat Nuri Güntekin - Çalıkuşu, Acımak, Harabelerin Çiçeği
Emiliy Bronte - Uğultulu Tepeler
J.K. Rowling - Harry Potter serisi (Özellikle Azkaban Tutsağı favorim)
Michael Ende - Momo
Antoine de Saint-Exupéry - Küçük Prens
Richard Bach - Martı Jonathan Livingston
Paulo Coelho - Simyacı
Franz Kafka - Dönüşüm
İlk aklıma gelenler bunlar oldu.

Son düzenleme:
Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,864
Dostoyevski - Suç ve Ceza
Victor Hugo - Sefiller (İkisinin de sadeleştirilmiş versiyonlarını okudum. Tam hallerini okusam Sefillerden değil ama belki Suç ve Ceza'dan sıkılırdım.)
Reşat Nuri Güntekin - Çalıkuşu, Acımak, Harabelerin Çiçeği
Emiliy Bronte - Uğultulu Tepeler
J.K. Rowling - Harry Potter serisi (Özellikle Azkaban Tutsağı favorim)
Michael Ende - Momo
Antoine de Saint-Exupéry - Küçük Prens
Richard Bach - Martı Jonathan Livingston
Paulo Coelho - Simyacı
Franz Kafka - Dönüşüm
İlk aklıma gelenler bunlar oldu.
Ne kadar çok kitap okumuşsun bayıldım

Tepki
1,364
Ne kadar çok kitap okumuşsun bayıldım
Eskiden çok kitap okurdum. Ama bitmeyen (yarıda bıraktım) yüksek lisans tezimden sonra kitap okumaktan çok uzaklaştım hatta bir ara nefret bile ettim. Şimdi çok nadir okuyorum ama keşke eskisi kadar okusam. En iyi kafa dağıtma ve sonra da dağılan kafayı toplama yöntemi. Üstüne tanımam.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,864
Eskiden çok kitap okurdum. Ama bitmeyen (yarıda bıraktım) yüksek lisans tezimden sonra kitap okumaktan çok uzaklaştım hatta bir ara nefret bile ettim. Şimdi çok nadir okuyorum ama keşke eskisi kadar okusam. En iyi kafa dağıtma ve sonra da dağılan kafayı toplama yöntemi. Üstüne tanımam.
Evet evet kesinlikle öyle bir başladın mı su gibi akıp gidiyor benim için de tabi benim kitap okumam uzun sürüyor çaprazlama çok yaptığım için ama önemli olan başlamak benim için

layley

Trainee
Tepki
446
Kristin Hannah'nın yazdığı bütün kitaplar neredeyse elimde. Bu yazarın kalemini çok sevmekle birlikte kitaplarını şiddetle öneriyorum. Bu yüzden onun yazdığı bir kitabı değil yazdığı çoğu kitabı çok seviyorum.

Bunlardan ayrı olarak "Rüzgarın Adı" kitabına aşığım. Hiç bitmesin diye okumayı bile bırakacaktım 😅

Karakter gelişimini çok sevdiğim, özellikle tam olarak kışın okunacak "bir kış gecesi Masalı" serisine bayılıyorum. Fantastik. 3 kitaptan oluşuyor. Müthiş bir cildi var. Müthiş bir kurgusu var.

Jane Austen "İkna" kitabını gene severek okumuştum. Tanıdık bir yazar olan Stephen King'ten "Medyum" kitabı. Kitabın çok ilginç bir havası vardı. Yavaş yavaş geriyor insanı. Okurken çok gerilmiştim.

Gene okurken erkek karaktere aşık olduğum, bitirince duygulandığım, zaman yolculuğu içeren "Sadece Rüzgar Bilir" bunu kesinlikle öneriyorum. The Outlander dizisini çok andırıyor.

Ve şuan okuduğum, neredeyse bitmesine çok az kalan, inanılmaz beğendiğim "Dördüncü Kanat"

Çok uzun oldu jejckwkkckw

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,864
Kristin Hannah'nın yazdığı bütün kitaplar neredeyse elimde. Bu yazarın kalemini çok sevmekle birlikte kitaplarını şiddetle öneriyorum. Bu yüzden onun yazdığı bir kitabı değil yazdığı çoğu kitabı çok seviyorum.

Bunlardan ayrı olarak "Rüzgarın Adı" kitabına aşığım. Hiç bitmesin diye okumayı bile bırakacaktım 😅

Karakter gelişimini çok sevdiğim, özellikle tam olarak kışın okunacak "bir kış gecesi Masalı" serisine bayılıyorum. Fantastik. 3 kitaptan oluşuyor. Müthiş bir cildi var. Müthiş bir kurgusu var.

Jane Austen "İkna" kitabını gene severek okumuştum. Tanıdık bir yazar olan Stephen King'ten "Medyum" kitabı. Kitabın çok ilginç bir havası vardı. Yavaş yavaş geriyor insanı. Okurken çok gerilmiştim.

Gene okurken erkek karaktere aşık olduğum, bitirince duygulandığım, zaman yolculuğu içeren "Sadece Rüzgar Bilir" bunu kesinlikle öneriyorum. The Outlander dizisini çok andırıyor.

Ve şuan okuduğum, neredeyse bitmesine çok az kalan, inanılmaz beğendiğim "Dördüncü Kanat"

Çok uzun oldu jejckwkkckw
Uzun ama çok güzel oldu kitapları ne kadar sevdiğini anlamış oldum fena mı canım