Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Nadir Kitap Güvenilir Mi?

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Ayy arkadaşlar üniversite için uyanıklık yapayım buradan satın alayım dedim ama satın alalı bir gün olmadan ya sorun çıkarsa endişesi yiyip bitiriyor beni.Siz daha önce aldınız mı? Nasıl oluyor?
Eğer kötü bir şeyler derseniz oturup ağlarım ama iyi şeyler derseniz de moralim yerine gelir.Bakalım neler çıkacak.. 😭 IMG_0190.jpeg

Konu Sahibi
Lilyy

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Herkes kendine göre fiyat koyuyo ama sana tavsiyem puanı yüksek olanlara bak Bi satıcıdan aldığım kitap çok iyi gelirken diğeri çok Kötü geldi. Güvenme konusunda iyi ama dediğim gibi bütün sahafçılara güvenme
Ben çok büyük bir hata yaptım ki 😭 o da ne siteye baktım ne sahafa 😭😭 gideyim aldığım yerlerin puanına bakayım 😭😭😭

Konu Sahibi
Lilyy

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Bak canım gardrops ve dolaptan niye bakmadın orası da iyi
Allah belamı vermemiş neyse ki 😅 yorumlara baktım hepsinin olumluydu neyse ki.. Sen demesen yorumlara bakmak aklıma gelmezdi teşekkür ederim 🧡
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben bir kere alışveriş yaptım malesef zorundaydım aradığım dergi çok eskiydi ve bir tek orada bulmuştum. Islanmıştı ve sararmıştı yaprakları fln jelatinin içinde olmasına rağmen 🙄 onun dışında çok çabuk gelmişti ama satıcılarla ilgili galiba. Ben gelmeme gibi bir durumu olmaz diyorum ama nasıl gelir bilemem 😬
Gelsin de gerisi hiç gibi geliyor ama umarım bu dediğime pişman olacak şekilde kötü gelmez 😅

layley

Trainee
Tepki
449
Çok alışveriş yaptım ben oradan. Bazı almak istediğim kitaplar, seriler çok uçuk fiyatlarda olunca çok işime yaradı orası. Şuana kadar aldığım kitaplarda bir sorun yaşamadım. Tabi kitaplarda ufak tefek sorunlar oluyordu ama pek dert etmedim. Denildiği gibi yorumlara dikkat etmek gerekir.

Konu Sahibi
Lilyy

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Özel olmazsa ne tür bir kitap aldın roman mı yoksa test kitabı gibi bişey mi ikinci el mi?
Hukuk için hocaların istediği ders kitaplarını aldım bir de anayasa ve Türk medeni kanunu.. aslında son ikisinin sıfırı o kadar pahalı değildi ama baktığım sahafta görünce aldım gitti