Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Komşunun Kızı Blinkmiş

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Bizim komşumuzun kızının 9. yaş doğum günü vardı bugün. Orda da arkadaşları hediye olarak Jennie fotokartları falan almış ona. Hepsinin Blackpink dinlediğini öğrenince şaşırdım baya. Sizin var mı böyle çevrenizde küçük yaşta kpop dinleyenler?
Yok da benim bir erkek kuzenim var. O ortaokuldayken sınıftaki kızlar akıllı tahtadan hep kpop açıyormuş. Deli deli hareketler yapıyorlarmış. Gelip bana dert yanıyordu.

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,197
Bizim komşumuzun kızının 9. yaş doğum günü vardı bugün. Orda da arkadaşları hediye olarak Jennie fotokartları falan almış ona. Hepsinin Blackpink dinlediğini öğrenince şaşırdım baya. Sizin var mı böyle çevrenizde küçük yaşta kpop dinleyenler?
Kardeşim stay, 12 yaşında ve 1,5 yıldır falan dinliyor. Ben de dinlediğim için dinlemeye başlamıştı, ben hala sadece dinliyorum ama o bayağı sıkı takipçileri.

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
10 yaşında bir kız kardeşim ve yine 10-11 yaşlarında bir görümcem var. Kardeşim BLINK, görümcem ONCE. Birbirlerine "bacımsu" deyip kollarıyla kalp yaparak poz veriyorlar... İnanılmaz bi olay. lıdjgfldgfklş Neden bilmiyorum ama bu yaş aralığında özellikle BP stanliği aşırı artmış durumda. Bizim "Hayır Gülçin benim, hayır ben Bloom'um" tarzı ilkokul tartışmalarımız "Hayır Lisa benim" kıvamına gelmiş. Şimdilerin Hepsi 1'i, Winx'i falan Blackpink olmuş anlaşılan. olsgfjldfg Kardeşimin sınıf arkadaşları da hep BP hayranı. Kardeşim BP'i 5-6 yaşlarından beri biliyor benim yüzümden ama hayranlığı okuldaki arkadaşları yüzünden güçlendi mesela.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada tüm sorun şu: Bu yaş aralığı Youtube'da falan ne görse ona inanıyor, açıklayamıyorsun... "Abla Jennie ve Jisoo kavga etmiş aslındaaa, Lisa ve Rosé kardeşmişşş" gibi beyanlarla gelebiliyor birden. lkdjgdkgpşidf

Konu Sahibi
Haney 🍯

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
10 yaşında bir kız kardeşim ve yine 10-11 yaşlarında bir görümcem var. Kardeşim BLINK, görümcem ONCE. Birbirlerine "bacımsu" deyip kollarıyla kalp yaparak poz veriyorlar... İnanılmaz bi olay. lıdjgfldgfklş Neden bilmiyorum ama bu yaş aralığında özellikle BP stanliği aşırı artmış durumda. Bizim "Hayır Gülçin benim, hayır ben Bloom'um" tarzı ilkokul tartışmalarımız "Hayır Lisa benim" kıvamına gelmiş. Şimdilerin Hepsi 1'i, Winx'i falan Blackpink olmuş anlaşılan. olsgfjldfg Kardeşimin sınıf arkadaşları da hep BP hayranı. Kardeşim BP'i 5-6 yaşlarından beri biliyor benim yüzümden ama hayranlığı okuldaki arkadaşları yüzünden güçlendi mesela.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada tüm sorun şu: Bu yaş aralığı Youtube'da falan ne görse ona inanıyor, açıklayamıyorsun... "Abla Jennie ve Jisoo kavga etmiş aslındaaa, Lisa ve Rosé kardeşmişşş" gibi beyanlarla gelebiliyor birden. lkdjgdkgpşidf
Youtube shorts kısmı hep baby fanlarla dolu zaten 😭

Konu Sahibi
Haney 🍯

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Eskiden 7. sınıfta bir kız vardı. 19 Mayıs'ta MITM dansı yapmıştı. Biası da Yeji idi. Loco eradaki gibi saçının bir kısmını pembeye boyatmıştı. Ama güzel dans ediyordu ne yalan söyleyeyim

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Benim küçük kuzenimde blink karşı dairede oturuyorlar Allah'ın her günü 4d dinliyor bana gelip dansını gösteriyor bide bana blackpink için yaptığı tiktok videolarını atıyor git beğen filan diyor en komiği de tiktok da fanwar yaptığında benide çağırıyor

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,107
Bizim üst komşu ilk taşındıklarında annem bizim eve getirdi kızı 11 yaşında kpop fanı ben “tıvays” diyorum o inadına “twince” diyor🤦‍♀️dkkdkdks sonra edit yaptığını söyledi paylaşıyormusun dedim yok annem izin vermiyor dedi ben paylaştığımı söyledim hemen tabletini getirip “abla youtube hesabın var mı?”dedi yok dedim hkdkkdkd sonra işte “ityz” yunayı açtı oyuncu gibi dedi bp açtı “bunların şirketi var yege kızlara çok kötü davranıyor”diyor imdattttttt ama eğlenceli bir jennie ye sarılmak istiyor inşallah başarır fnndmd