Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Koşun Gelin X Etkinliği

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
İsmin gibi balsın ball😍
Açtığın başlıklar da çok güzel oluyor
Bu aralar galiba okul sebebiyle aktifliğin düştü
Ama tatlılığınla kalbimi fethettin bilgin olsun😏

(bu arada evet bu etkinligin baska bir x ile baska bi zaman part2sini acmayi dusunuyorum)
Yaaa çok sevindim, sevgili X maalesef ki okul nedeniyle aktifliğim düştü, evet. Kasım tatilinde gelip kalbini fethetmeye devam edeceğim 😍 çok teşekkürlerrrr

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 123

Benim için=entelektüellik ve kibarlık
Tam anlamıyla çok bilgili,zevkli ve olgun birisi canlanıyor gözümde
Mavi kalplerini ve naif teşekkürlerini çok seviyorum
Ayrıca profilinde paylaştığı müzikleri de😍
Daha çok aktif görmek istediklerimden💙
Çok teşekkür ederim öncelikle 💙 Dürüst olmak gerekirse yapılmam sanmıştım. Her kimsen güzel sözlerini tek tek sana geri söylüyorum. Hepsi için çok teşekkür ederim. Özellikle mavi için. Benim için çok ayrı. Sözlerime Virginia Woolf'tan bir alıntı ile veda etmek istiyorum.

"...I live; I die; the sea comes over me; it's the blue that lasts."

Tekrardan teşekkür ederim. Kendinize çok iyi bakın, sağlıcakla kalın 💙

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
Ben kendisine Ice queen diyorum ama kesinlikle çok iyi anlamda(ki profili de bunu doğruluyor gibi😅)
Belki dışardan bakan gözlere soğuk gelen bir tavrı vardır ama ben bu duruşuna bayılıyorum
Çok güçlü ve hayran olunası bir vibe veriyor
Bir diğer girl crush da diyebilir miyiz bence deriz😍

Soğuk nevale tanımını ice queen olarak daha havalı tanımlayan koca yürekli X sevgiler :love:
X kişisi kim acaba ölcem meraktan.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

eveeeeetttt etkinligimiz burada son bulmus olmaktadir. ciddi anlamda dunyanin en tatli x'ine sahiptim. sinir dolmus olmasina ragmen, herkese yorum yapmasina gerek yokken herkese cok tatli yorumlar yazdi. buradan x'e kocaman alkislar 👏👏👏 cidden tek yapmam gereken kopyala yapistir olmasina ragmen (ki onu da bi ara beceremedim bxnxbxnx) ben bile yoruldum tek tek herkese yorum yazan x'imi dusunemiyorum bilee.

eveeeeet bu etkinligi daha sonra farkli bi x ile yapmayi dusnuyorum ama x bulmak xor dogrusu xbnzbxjx bu yuzddn x'im olmak isteyen olursa ozelden yazabilir unutmayin x ile aramdakiler hep bizim aramizda kalicam ve kisiligi hep anonim kalicak endiselenmenize gerek yok.

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,071
Bir dönem gittiğinde eksikliğini hissetmiştim
Foruma ilk geldiğim zamanlarda fark ettiğim ilk kişilerden biriydi
Zaman zaman dominant yorumları olduğu için arada kendisinden çekinsem de çok ponçik ve tatlı buluyorum🤍
Foruma ilk geldiğim zamanlar olduğuna göre benden sonra gelmiş aktif bir kullanıcı.Arkadaslar sonuç olarak elimizde ortalama olarak 100 kişi falan kaldı arasak buluruz bence x'i DKKDLFPCOCLCK.
Ya bana bu tarz birseyi @Gülzssx🐢 de söylemişti(acaba o mu düşünmüyorum değil DKDKXKXKC) cidden dominant yorumlar atıyor muyum? Çünkü bana hiç öyle gelmiyor.Gerci bir ara @Haney 🍯 bana uranyuma benziyorsun demişti öyle de hiç gelmiyordum ama cidden benziyorum PUHAHSJIDKXKCJC.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Foruma ilk geldiğim zamanlar olduğuna göre benden sonra gelmiş aktif bir kullanıcı.Arkadaslar sonuç olarak elimizde ortalama olarak 100 kişi falan kaldı arasak buluruz bence x'i DKKDLFPCOCLCK.
Ya bana bu tarz birseyi @Gülzssx🐢 de söylemişti(acaba o mu düşünmüyorum değil DKDKXKXKC) cidden dominant yorumlar atıyor muyum? Çünkü bana hiç öyle gelmiyor.Gerci bir ara @Haney 🍯 bana uranyuma benziyorsun demişti öyle de hiç gelmiyordum ama cidden benziyorum PUHAHSJIDKXKCJC.
x'imi tahmin etmeye calismiyoruz arkadaslar repectttttttt 😡😡😡🔪🔪🔪 bu arada dominant degilsin bence. ya da bilemedim ben hic oyle yorumlarini gormedim. aaaa bundan sonra seni sıkı takibe alcam xbxnbxnxbx

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
eveeeeet augustine tarafindan hazirlanan bir baska bomba etkinlige hosgeldiniz. bugun x etkinligi yapiyoruzzz

peki nedi bu x etkinligi?

simdi benim elimde sizin kim oldugunu bilmediginiz bir x kisisi var. bu x kisisinin kim oldugu asla aciklanmayacak bir sir. simdi siz bu basligin altina yorum atacaksiniz ve x'im bana dmden sizin hakkinizdaki elestirilerini yazacak ben de burada size o elestirileri yorum olarak yazacagim.

yani "begenin isim vermeden elestireyim" etkinligi gibi ama bu sefer hangi elestirilerin size ait oldugunu bilip kimin elestirdigini bilmeyeceksiniz.

bu arada x'im yorum atan herkese elestiri yapmak zorunda degil bu yuzden sizi elestirmeyebilir bunu da not olarak duseyim.

20 kisilik bi sinirimiz var. x'im istedigi 20 kisiyi elestirecek sadece o yuzden cabuk olun gelin buraya.

eveeet dunyanin en tatli x'ine sahip oldugum icin hic korkmayin buyuk ihtimal dunyanin en tatli elestirilerini alacaksiniz vvxnxnxnxv

ee hadi baslayalim o zamannnn
Me
Screenshot_20231021-232818_Chrome.jpg