Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Koşun Gelin X Etkinliği

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,088
Daha önce biri daha ifade etmişti yanılmıyorsam
Belli sınırları olan biri ama bu çok güzel bir şey
Bundan dolayı biraz soğuk gelebilir ancak özünde hiç öyle olmadığını düşünüyorum
Ayrıca bana çok duygusal gibi geliyor üzmesin kendini🥺
Kim yazdığını tahmin edebiliyor muyuz ?
Çünkü benim aklıma birileri geliyor.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Başlarda galiba forumda yaşı dolayısıyla kendisine alışamayanlar veya garipseyenler olmuştu ama şu anda forumda sevildiğine eminim
Twice'a olan sevgisi çok tatlı aynı zamanda forumun sevimli miniklerinden biri daha
Ara ara aktifliği düşüyor sanırım okulu nedeniyle ama ben kendisini çok tatlı buluyorum🌸

aslı

Fanbase Starter
Tepki
696
Başlarda galiba forumda yaşı dolayısıyla kendisine alışamayanlar veya garipseyenler olmuştu ama şu anda forumda sevildiğine eminim
Twice'a olan sevgisi çok tatlı aynı zamanda forumun sevimli miniklerinden biri daha
Ara ara aktifliği düşüyor sanırım okulu nedeniyle ama ben kendisini çok tatlı buluyorum🌸
Ay bu x kim çok sağ ollll yaa😭😭💗💗

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,088
Daha önce biri daha ifade etmişti yanılmıyorsam
Belli sınırları olan biri ama bu çok güzel bir şey
Bundan dolayı biraz soğuk gelebilir ancak özünde hiç öyle olmadığını düşünüyorum
Ayrıca bana çok duygusal gibi geliyor üzmesin kendini🥺
Bu yorumu yapan kişiye çok teşekkür ediyorum.
Bu aralar çok fazla belli etmesem de çok duygusalım ve bu yorum beni çok duygulandırdı 😭
Olabildiğince güçlü olmaya çalışıyorum. Hiçbir dert kalıcı değil birçok şey zamanla hallolur. O yüzden bazı şeyleri zamana bıraktım.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Forumun demirbaşlarından olduğunu düşünüyorum
Gittiğinde yokluğu çok belli oluyor😭
Çok kafa dengi bulduğum biri aynı zamanda hakkını da yedirtmemesini,düşüncelerini savunmasını seviyorum
Profili ile kendisini tam anlamıyla özdeşleştirmiş bulunmaktayım🥲

aynoluyoo

Trainee
Tepki
181
Jennie ile özdeşleştirdiğim kullanıcılardan biri daha😅
Yeni yeni aktif olsa da ben yorumlarını çok seviyorum
Ayrıca dik duruşlu biri gibi geliyorsun sebebi ne bilmesem de ve bu çok hoş🔥
Yaaaaaaaaa 😻😻çok teşekkür ederim çok tatlı bi yorum çok mutlu oldum okuyunca

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Bana kişi sayısı yetmemiştir, bir daha bu etkinlikten olur mu acaba @augustine ?
İsmin gibi balsın ball😍
Açtığın başlıklar da çok güzel oluyor
Bu aralar galiba okul sebebiyle aktifliğin düştü
Ama tatlılığınla kalbimi fethettin bilgin olsun😏

(bu arada evet bu etkinligin baska bir x ile baska bi zaman part2sini acmayi dusunuyorum)

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Eğlenceli başlıklar açılmış az daha kaçırıyormuşum 😅 X kişisi benim hakkımda ne düşünüyor acaba merak ettim.
Ben kendisine Ice queen diyorum ama kesinlikle çok iyi anlamda(ki profili de bunu doğruluyor gibi😅)
Belki dışardan bakan gözlere soğuk gelen bir tavrı vardır ama ben bu duruşuna bayılıyorum
Çok güçlü ve hayran olunası bir vibe veriyor
Bir diğer girl crush da diyebilir miyiz bence deriz😍