Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket Kötü His Aldığınız User'lar P.2

Negatif hisler aldığınız kullanıcılar

• BobaTea

Kullanılan: 5 15.6%
  • ask

Kullanılan: 6 18.8%
  • revelimderevelim

Kullanılan: 1 3.1%
  • dreammy

Kullanılan: 2 6.3%
  • 2307

Kullanılan: 7 21.9%
  • Prenses Ciklet

Kullanılan: 2 6.3%
  • callmeswarley

Kullanılan: 3 9.4%
  • augustine

• betülliçe

Kullanılan: 6 18.8%
  • vankedisi

• Kullanılan toplam oy
    32

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
evetttt part 1'de bütün deccaliçeleri ve decalleri koydum çok çekişmeli geçti ŞLSKDFŞDKFŞSDFKŞS zavallı kelebekten bile kötü his alanlar olduğunu gördük.. p.2 userlarımız bebek gibiler ama bakalım neler olacak burası netizen forum kimseye güven olmaz. isteyen bütün user'ları koydum eğer gözden kaçırdığım varsa çok özür dilerimm
5 oy hakkınız var, anket anonim rahat olunn

Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Üzüldüm harbi ya vala gelip konuşsalar daha az kırılırdım sanırım ı, kizler burcuyım ben ağlamaya gidiyorum
aşkım üzüleceksen niye ankete eklettin bakalım kendini 😠 😠 ben de ikizler burcuyum umrumda olmadı güçlü ol.

Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Ya ben kimseyi işaretlemdim mesela burda işaretlesem sebebi ile açıklarım çünkü senin hakkında şunu düşünüyorum ama şu sebeple diye. Ya da soğuk geliyorsun sebebi bu. Neden sonuç ilişkisi var bende. Şimdi ben bütün gece acaba neyi fazla kaçırdım da benden bu enerjiyi aldılar diye kafamda kurucam
işte ben de bunu sorun olarak görüyorum ve devamlı söylüyorum sorunu olanla konuşurum diye ama çok az kişi yapıyor bunu. sorun sende değill hiç sıkma canını çok tatlısın

Ü

Üye silindi 192

evetttt part 1'de bütün deccaliçeleri ve decalleri koydum çok çekişmeli geçti ŞLSKDFŞDKFŞSDFKŞS zavallı kelebekten bile kötü his alanlar olduğunu gördük.. p.2 userlarımız bebek gibiler ama bakalım neler olacak burası netizen forum kimseye güven olmaz. isteyen bütün user'ları koydum eğer gözden kaçırdığım varsa çok özür dilerimm
5 oy hakkınız var, anket anonim rahat olunn
Ask'e oy veren 5 kişi yazsın bir şey deneyeceğiz 😡😡

Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Yok valla iyi ki ilk turdaydım. Tüm decaller orada olduğu için arada kaynayıp paçayı kurtardım. Beni buraya koysa 50 oy alırdım Ciklet 😭 arada tek göze batan ben olurdum😭
ilk tura nasıl isimler koyduysam jktd ve ben oranın en az oy alanlarından olduk İŞSDKŞİGRTKTŞRDGKŞİDFGKDŞLSDŞFKŞS inanılmaz bi anketti