Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket En Kötü Solo Çıkışa Sahip Kadın Idolü Seçiyoruz

sizce en kötü solo çıkışa sahip olan kadın idol kim?

• jennie

• seulgi

• hwasa

• naeyeon

• jihyo

• lisa

• wendy

• jisoo

• solar

• rose

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Ü

Üye silindi 189

koas

eveeet bu ankette yalnızca hala aktif bir grupta olan 3. jenerasyon idolleri arasında seçim yapacağız.

lütfen en sevmediğiniz idolü seçmeyin de konsept olarak en sıkıcı ve çoktan 9262827 kere yapılmış olan, albümdeki şarkıları pek iyi olmayan, vokal, dans veya rap olarak kendini pek göstermeyen soloyu seçin. (tabii kriterleriniz tam olarak böyle olarak diye bir şey yok karar sizin : ) )

nedenlerini yorumlara yazabilirsiniz öptümmmm 😘😘😘

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Lisayi seviyorum ama lalisa gercekten kotuydu 😐 money dinlemesi sariyor ama
lalisa bence çok kötü değildi ama özellikle fan olmayanlar ya da kpop'a uzak olan insanlar için garip bir şarkıydı. nakarat kısmı ve şarkıda sürekli lalisa isminin geçmesi bana bi garip gelmişti ama şarkıdan nefret de etmemiştim. money de ilk çıktığı zamanlarda gerçekten baya sarıyordu
Lisa'nın şarkısı kötüydü bence de
bence çok kötü değildi ama listedeki diğer isimlerle karşılaştığında evet biraz aşağıda kalıyor.

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,779
ay money güzeldi hoştu da lalisaya gerçekten dayanamıyorum😭 soları sevmediğim için şarkısı kulağıma güzel gelmiyor onu seçmem gerekirdi ama lalisa😭😭😭😭

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,357
Jihyodan oldukca beklentim yuksekti o yuzden solosu beni tatmin etmedi

peonywaldorf

Trainee
Tepki
41
koas

eveeet bu ankette yalnızca hala aktif bir grupta olan 3. jenerasyon idolleri arasında seçim yapacağız.

lütfen en sevmediğiniz idolü seçmeyin de konsept olarak en sıkıcı ve çoktan 9262827 kere yapılmış olan, albümdeki şarkıları pek iyi olmayan, vokal, dans veya rap olarak kendini pek göstermeyen soloyu seçin. (tabii kriterleriniz tam olarak böyle olarak diye bir şey yok karar sizin : ) )

nedenlerini yorumlara yazabilirsiniz öptümmmm 😘😘😘
Bence lisa ve jihyonun solosu
Nedeni lalisa aşırı beklentinin altında bi şarkıydı sadece ilk dinledigin sariyo sonra bı kere açıp dinlemezsin yani moneyde tiktok sarkisi bildiğin jihyo soloda flop kaldı